Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Pilne oświadczenie produkcji "Rolnika". Doniesienia o ciąży wybranki Dariusza nieźle namieszały
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 20.11.2023 18:03

Pilne oświadczenie produkcji "Rolnika". Doniesienia o ciąży wybranki Dariusza nieźle namieszały

Rolnik szuka żony
Ciąża w "Rolnik szuka żony", fot.

Finał „Rolnik szuka żony” zbliża się wielkimi krokami. Tuż przed ostatnim odcinkiem w sieci zawrzało od plotek. Jedna z uczestniczek programu podobno jest w ciąży! Produkcja zareagowała natychmiast, mamy treść oświadczenia.

Co wydarzyło się w "Rolnik szuka żony"?

10. sezon „Rolnika” nieubłaganie dobiega końca. Przed widzami został jeszcze finałowy odcinek programu, który zostanie wyemitowany w niedzielę 26 listopada o 21:25 w TVP1. To w nim dowiemy się, czy wybory uczestników okazały się trafione. Tymczasem decyzje rolników i rolniczek, jakie zapadły w ostatnim odcinku są bardzo zaskakujące.

Waldemar po romantycznej randce z Ewą zdecydował się właśnie na nią, choć po odejściu Doroty nie krył łez. Najbardziej zaskoczyła Ania, która nie wybrała Dominika, dotychczasowego faworyta, lecz Kubę. Agnieszka tymczasem nie zdecydowała się na żadnego z kandydatów. Niespodzianką nie był za to związek Artura i Sary oraz Dariusza i Nicoli.

To właśnie ta ostatnia para wywołała potężną ilość plotek. Czy Nicola jest w ciąży? W sieci wrze od doniesień, poniżej szczegóły.

"Rolnik Szuka Żony". Widzowie zaskoczeni zachowaniem Ani, ale to Waldemar zrobił największy zamęt Zaiskrzyło między rolnikami z różnych edycji! Z tą pięknością romansuje Adam Kraśko. Po tylu koszach wreszcie miłość. Wcześniej zabrakło szczęścia

Czy Nicola z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży?

Program TVP o rolnikach szukających miłości od lat cieszy się nieustającą popularnością. Nic dziwnego, że bohaterowie produkcji wywołują wiele emocji. W sieci mnożą się grupy fanowskie, na których nie brakuje plotek i niesprawdzonych doniesień. Niektóre z nich niosą się głośnym echem po sieci. Tak właśnie było z nieoficjalnymi informacjami, że wybranka Dariusza, Nicola, jest w ciąży.

Sam Dariusz odniósł się do tych nowin w bardzo emocjonalnym sposób, prosząc, by „nie pisać głupot w internecie”. Sytuacja stała się jednak na tyle poważna, że oświadczenie wystosowała także produkcja, w oficjalnych mediach społecznościowych „Rolnika”. Treść komunikatu publikujemy poniżej.

Plotki o ciąży Nicoli z "Rolnik szuka żony": oświadczenie produkcji

Na oficjalnym Instagramie programu TVP pojawiło się oświadczenie produkcji. W odezwie do widzów twórcy „Rolnika” proszą, by nie wierzyć we wszystko, co jest publikowane w sieci przez anonimowych, mało wiarygodnych informatorów. Potwierdzono za to informacje o wykształceniu siostry Nicoli.

W odpowiedzi na Wasze pytania dotyczące Nicoli pamiętajcie, żeby nie wierzyć we wszystko, co wyczytacie w sieci, czy znajdziecie w internetowych grupach podawane przez anonimowych informatorów o – delikatnie mówiąc – luźnym stosunku do prawdy. Informacje zawarte w tym artykule, które dotyczą bezpośrednio Nicoli, nie są prawdą. Prawdą jest jednak, że siostra Nicoli ukończyła właśnie studia wyższe i tego jej serdecznie gratulujemy! I pamiętajcie! Plotki może nie pozostawiają bąbli, ale to nie znaczy, że nie ranią – brzmi oświadczenie.

A czy wy śledzicie losy bohaterów programu?

Rolnik szuka żony, Nicola i Dariusz
Nicola i Dariusz, “Rolnik szuka żony”, TVP, fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp
Rolnik szuka żony, Nicola i Dariusz
Nicola i Dariusz, “Rolnik szuka żony”, TVP, fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp