Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dorota z "Rolnika" przeszła oszałamiającą metamorfozę. Teraz to klon jednej z najpiękniejszych Polek
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 22.11.2023 17:41

Dorota z "Rolnika" przeszła oszałamiającą metamorfozę. Teraz to klon jednej z najpiękniejszych Polek

Rolnik szuka żony
Metamorfoza uczestniczki "Rolnik szuka żony", fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp

Uczestnicy 10. edycji „Rolnik szuka żony” wywołują teraz najwięcej emocji. Tuż przed finałem w sieci pojawiły się aktualne zdjęcia Doroty, kandydatki Waldemara. Uczestniczka programu przeszła zjawiskową metamorfozę, fani widzą podobieństwo do kultowej aktorki.

Kontrowersje przy "Rolnik szuka żony 10": Waldemar i Dorota

Waldemar był jednym z najbardziej kontrowersyjnych uczestników 10. sezonu „Rolnika”. 41-latek dopiero po interwencji twórcy programu przyznał się, że poza kamerami i bez wiedzy kogokolwiek utrzymywał kontakt z nową znajomą. Widzowie zarzucali mu też, że nierówno traktował trzy kandydatki, wyraźnie faworyzując Ewę. To właśnie tę kobietę finalnie wybrał.

Dorota podczas ostatniej rozmowy z Waldemarem nie kryła łez smutku, ale życzyła mu wszystkiego dobrego. Potem kobieta wyjechała z gospodarstwa rolnika i wróciła do swojego 6-letniego syna, którego wychowuje samotnie.

W sieci właśnie ujawniono, jak teraz wygląda Dorota. Uczestniczka bardzo zmieniła się od czasów, kiedy nagrywano program. Fani już wiedzą, do kogo jest obecnie podobna, poniżej zdjęcia i szczegóły.

"Rolnik Szuka Żony". Widzowie zaskoczeni zachowaniem Ani, ale to Waldemar zrobił największy zamęt Reżyser "Rolnik szuka żony" o kłamstwach Waldemara. Zdradził, że widzów czeka niespodzianka

Jak wygląda teraz Dorota od Waldemara z "Rolnik szuka żony 10"?

Czujni i wytrwali wielbiciele „Rolnika” docierają tuż przed finałem do nowych plotek i informacji, jakie są obecne losy rolników i rolniczek z 10. edycji. Na fali ich poszukiwań udało się dotrzeć do Instagrama Doroty, jednej z kandydatek Waldemara. Kiedy widzieliśmy ją w ostatnim odcinku, była bardzo smutna i zapłakana.

Na nowym zdjęciu uczestniczka programu dosłownie promienieje. Aktualna fotografia pokazuje jej dogłębną metamorfozę. Kobieta nie tylko schudła, ale też zadbała o odpowiednio wyjściową fryzurę. Ma na sobie obcisłą, czarną sukienkę z futerkiem, która idealnie podkreśla jej kobiece kształty.

Obecnie Dorota uśmiecha się od ucha do ucha. Zdjęcia publikujemy poniżej. Czy zgodzicie się z opiniami internautów?

Metamorfozy uczestników "Rolnik szuka żony": Dorota

Internauci w komentarzach nie tylko zachwycają się urodą i ogólnym wyglądem uśmiechniętej, promiennej Doroty. Wiele osób porównuje ją do aktorki Katarzyny Bujakiewicz.

  • Dorota wygląda jak Katarzyna Bujakiewicz.
  • Katarzyna Bujakiewicz. Piękna pani jest!
  • Naprawdę są panie identyczne – piszą fani.

A wy widzicie podobieństwo? Poniżej możecie zobaczyć Dorotę oraz fotografie Kasi Bujakiewicz.

Dorota z Rolnik szuka żony 10
Dorota z “Rolnik szuka żony 10” po metamorfozie, fot. Instagram
Katarzyna Bujakiewicz
Katarzyna Bujakiewicz, fot. KAPiF
Katarzyna Bujakiewicz
Katarzyna Bujakiewicz w 2005, fot. KAPiF
Katarzyna Bujakiewicz
Katarzyna Bujakiewicz w 2016, fot. KAPiF