Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Spektakularna metamorfoza Sary z "Rolnika". Była partnerka Artura tak zaszalała, że fani ledwo ją poznali
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 09.01.2024 10:47

Spektakularna metamorfoza Sary z "Rolnika". Była partnerka Artura tak zaszalała, że fani ledwo ją poznali

Sara z Rolnik szuka żony
Sara z Rolnik szuka żony fot. Instagram @rolnikszukazony

“Rolnik Szuka żony” to program, który wzbudza całą masę emocji. Miniona edycja przyciągnęła mnóstwo widzów przed telewizory. Mimo że program pojawił się na antenie już po raz dziesiąty, nie traci na popularności. Widzowie szczególną sympatią obdarzyli Artura i Sarę. 23- latka właśnie przeszła spektakularną metamorfozę. 

"Rolnik szuka żony" wielkim hitem TVP

“Rolnik szuka żony” to program, który od samego początku budził w widzach ogromne emocje. Pierwsza edycja zgromadziła przed telewizorami prawdziwe tłumy. Widzowie wręcz z zapartym tchem śledzili losy uczestników. Większość z nich z dnia na dzień stała się gwiazdami, a wielu z nich zrobiło karierę w social mediach.

Nic więc dziwnego, że Telewizja Polska zdecydowała się kontynuować format, który od samego początku prowadzi Marta Manowska. Sama gospodyni reality show również cieszy się ogromną sympatią widzów. Teraz na ekranach telewizorów mamy okazję oglądać 10. edycję programu.

Zaiskrzyło między rolnikami z różnych edycji! Z tą pięknością romansuje Adam Kraśko. Po tylu koszach wreszcie miłość. Wcześniej zabrakło szczęścia Reżyser "Rolnik szuka żony" o kłamstwach Waldemara. Zdradził, że widzów czeka niespodzianka

Kto wystepował w 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

W ostatniej edycji programu tak jak i w poprzednich jego odsłonach nie brakowało ciekawych osobowości. Również i tym razem widzowie mieli swoich faworytów. Zdecydowanie należeli do nich Artur i Sara. 

23-latka zdecydowała się napisać list do przystojnego rolnika, a gdy tylko pojawiła się w programie, od razu między nimi zaiskrzyło. Widać było, że darzyli się szczególnym uczuciem i zdawało się, że to właśnie ją wybrał na dalszą drogę w programie. 

Niestety para rozstała się z tuż przed finałem. Za co Artura spotkała spora krytyka, ponieważ z oczu Sary polały się łzy. 

Metamorfoza Sary z "Rolnika"

Sara szybko zyskała wielką sympatię widzów. 23-latka rozkochała też w sobie Artura, który nie szczędził jej komplementów dotyczących urody. Wyróżniała burza pięknych loków. Po programie mocno się zmieniła. 

Okazuje się, że śliczna bohaterka programu postanowiła przejść nie lada metamorfozę. Na jej koncie na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Sarę w prostych włosach. W pierwszej chwili aż trudno ją rozpoznać. 

Sara z Rolnik szuka żony fot. Instagram @sjaqb
Sara z Rolnik szuka żony fot. Instagram @sjaqb

Trzeba przyznać, że wygląda zupełnie inaczej, ale równie pięknie. Jak wam się podoba Sara w takim wydaniu?

Sara z Rolnik szuka żony fot. Instagram @rolnikszukazony
Sara z Rolnik szuka żony fot. Instagram @rolnikszukazony
jskjsdkdkl.jpg
Sara z Rolnik szuka żony fot. Instagram @rolnikszukazony
slkldl;f.jpg
Sara z Rolnik szuka żony fot. Instagram @rolnikszukazony