Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Nicola z "Rolnik Szuka żony" reaguje na plotki o ciąży. Już miała dość i wszystko wyjaśniła
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 24.11.2023 10:22

Nicola z "Rolnik Szuka żony" reaguje na plotki o ciąży. Już miała dość i wszystko wyjaśniła

Nicola z "Rolnik szuka żony" reaguje na plotki o ciąży; kadr z "Rolnik szuka żony"/TVP
Nicola z "Rolnik szuka żony" reaguje na plotki o ciąży; kadr z "Rolnik szuka żony"/TVP

Nicola z “Rolnik szuka żony" stała się w ostatnim czasie obiektem plotek rozprzestrzenianych w sieci. Dużo mówi się o rzekomej ciąży uczestniczki show. Jak jest naprawdę? Głos zabrała nareszcie sama zainteresowana.

"Rolnik szuka żony". Nicola obiektem plotek

“Rolnik szuka żony” to istny telewizyjny fenomen. Program reality show, w którym rolnicy i rolniczki poszukują miłości swojego życia, cieszy się niemalejącą popularnością, a jego uczestnicy szybko wyrastają na gwiazdy, o których mówi się długo po zakończeniu kolejnych edycji.

W ostatnim czasie na językach fanów formatu pojawiła się Nicola z 10. sezonu. Internauci plotkują, że bohaterka walcząca o serce Darka, jest w stanie błogosławionym. Intensywność pogłosek zmusiła do reakcji produkcję programu, która zabrała stanowisko w sprawie.

Nicola z Rolnik szuka żony
Nicola z “Rolnik szuka żony” stała się obiektem plotek; kadr z “Rolnik szuka żony”/TVP
Pojawiły się doniesienia o końcu miłości Sary i Artura z "Rolnika". Widzowie mówią tylko o jednym Dorota z "Rolnika" przeszła oszałamiającą metamorfozę. Teraz to klon jednej z najpiękniejszych Polek

Czy Nicola z "Rolnik szuka żony" jest w ciąży?

Produkcja “Rolnik szuka żony” ustosunkowała się do internetowej burzy w związku z plotkami na temat ciąży Nicoli. W wydanym komunikacie przestrzeżono przed fałszywymi informacjami oraz zwrócono uwagę na to, że wielokrotnie mogą doprowadzić one do zranienia uczuć osoby, której dotyczą.

Pamiętajcie, żeby nie wierzyć we wszystko, co wyczytacie w sieci czy znajdziecie w internetowych grupach podawane przez anonimowych informatorów o - delikatnie mówiąc - luźnym stosunku do prawdy - napisano.

Teraz milczenie postanowiła przerwać sama zainteresowana, która podczas sesji Q&A na swoim Instagramie po raz kolejny została zapytana o doniesienia. Uczestniczka nie pozostawiła żadnych wątpliwości.

Nicola z Rolnik szuka żony
Nicola z “Rolnik szuka żony” zabrała głos w sprawie rzekomej ciąży; kadr z “Rolnik szuka żony”/TVP

Nicola z "Rolnik szuka żony" o rzekomej ciąży

Komentarzem, jaki pojawił się w sieci, uczestniczka rozwiała wątpliwości.

Nie. Nie jestem w ciąży. Mam nadzieję, że już nikt nie będzie rozgłaszał takich głupot, bo jest to raniące dla mnie. Tym bardziej, gdy może nie do końca lubię swoją sylwetkę, takie stwierdzenia po prostu bolą - napisała Nicola.

Jak dodała, podobne sytuacje spotykają wiele innych kobiet, wyraźnie sugerując, że tego rodzaju komentarze są po prostu nie na miejscu. Wygląda na to, że gwiazda “Rolnik szuka żony” ostatecznie zamknęła usta wszystkim ciekawskim.

Nicola z Rolnik szuka żony
Nicola z “Rolnik szuka żony”; kadr z “Rolnik szuka żony”/TVP
Nicola z Rolnik szuka żony
Nicola z “Rolnik szuka żony”; kadr z “Rolnik szuka żony”/TVP
Nicola z Rolnik szuka żony
Darek i Nicola z “Rolnik szuka żony”; kadr z “Rolnik szuka żony”/TVP