Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna z "Rolnika" cały czas randkuje. Jest widywana z... Takie przecieki tuż przed finałem programu?!
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 26.11.2023 23:00

Anna z "Rolnika" cały czas randkuje. Jest widywana z... Takie przecieki tuż przed finałem programu?!

Rolnik szuka żony
Z kim jest Ania z "Rolnik szuka żony"?, fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp

Program „Rolnik szuka żony” chyba nigdy nie budził takich emocji, jak w 10. sezonie. Po ostatnim odcinku napięcie oczekiwania na finał tylko wzrosło, ale plotki, jakie pojawiły się tuż po nim, szokują. Tym razem chodzi o Annę Derbiszewską i jej wybory sercowe.

"Rolnik szuka żony 10": kogo wybrała Anna Derbiszewska?

Anna Derbiszewska to 35-latka spod Kalisza. Jak sama się przedstawia „z wykształcenia dziennikarka, z zamiłowania rolniczka, z zawodu bizneswoman”. Już raz złamano jej serce: jej poprzedni związek zakończył się rozwodem. W programie TVP zaprosiła do swojego gospodarstwa Dominika, Jakuba i Mikołaja.

Mikołaj jest młodszy od Ani o 11 lat i rolniczka niestety odczuwała różnicę wieku. Po jakimś czasie uczestnik zaczął ją irytować. Tymczasem Kuba ukrywał przed wszystkimi, że tuż przed programem niespodziewanie zerwał ze swoją wieloletnią partnerką, matką trójki jego dzieci. Kobieta skontaktowała się z bratem Anny i ostrzegała przed związaniem się z Jakubem.

W związku z tym wszyscy widzowie obstawiali, że Anna wybierze Dominika: spokojnego, nieco wycofanego, ale przypominającego z charakteru brata Derbiszewskiej. Tymczasem wszystko potoczyło się zupełnie na opak, poniżej szczegóły.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" poinformował o tragedii w rodzinnym domu. Musiał pożegnać bliską osobę Nicola z "Rolnik Szuka żony" reaguje na plotki o ciąży. Już miała dość i wszystko wyjaśniła

Z kim spotyka się Anna z "Rolnik szuka żony"?

Kiedy w „Rolniku” przyszedł czas podejmowania decyzji, Ania zaskoczyła wszystkich. Nie wybrała faworyta widzów, czyli Dominika, a właśnie Kubę. W sieci spotkało się to z wieloma głosami krytyki. Mimo wątpliwości Derbiszewska dała szansę Jakubowi.

Im bliżej finału, tym w sieci więcej plotek i doniesień na temat uczestników. Oni sami nie mogą ujawniać w mediach społecznościowych ani wywiadach, jak dokładnie potoczyły się ich losy po zakończeniu zdjęć, Anna jednak podgrzała atmosferę, publikując ostatnio zdjęcia z randki przy smakowitej pizzy.

Teraz w sieci pojawiły się sensacyjne informacje, dotyczące nie tylko wspomnianej randki, ale losów Derbiszewskiej w ogóle. I to tuż przed finałem! Poniżej szczegóły.

Anna, Rolnik szuka żony
Anna z “Rolnik szuka żony” na randce, fot. Instagram

Nowe doniesienia o Annie z "Rolnika" tuż przed finałem

26 listopada został wyemitowany przedostatni odcinek 10. sezonu „Rolnika”. Wydarzyło się tam całkiem sporo. Anna odwiedziła między innymi rodziców Kuby, którzy podpytywali ją, co sądzi o tym, że jej wybranek ma już troje dzieci. Sam zainteresowany nie szczędził jej komplementów, a nawet zapytał wprost, czy „będą ze sobą chodzić”. Rolniczka, nieprzyzwyczajona do takich zalotów, obracała każdą taką sytuację w żart.

Sama nie wiem, czy coś z tego wyniknie. Cały czas go poznaję i się zastanawiam. Na pewno na ten moment jesteśmy takimi znajomymi. Coś na zasadzie "kolega plus". […] Kuba mnie czaruje ładnymi słowami i powiem szczerze, że dziwnie się z tym czuję. Niby mi się podoba, tylko trudno mi uwierzyć, że to jest aż tak naturalne z jego serca płynące. Już dawno takich słów nie słyszałam. [...] Nie chcę się w nim doszukiwać czegoś złego, człowiekowi trzeba ufać – mówiła przed kamerami.

Finałowy odcinek „Rolnik szuka żony” został już nagrany. Zostanie wyemitowany 10 grudnia 2023 o godzinie 21:15 na TVP1. Tuż przed nim w sieci można znaleźć wiele zadziwiających doniesień. Wiele wskazuje na to, że Anna, pomimo początkowej ostrożności, dalej spotyka się z Kubą. Wspomniane zdjęcia z randek mają pochodzić właśnie z jego lokalu, a ona sama podobno jest tam często widywana.

Czy okaże się to prawdą? Dowiemy się już niedługo.

Anna, Rolnik szuka żony
Anna i Kuba z “Rolnik szuka żony”, fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp
Anna, Rolnik szuka żony
Anna w “Rolnik szuka żony”, fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp