Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ogromne zaskoczenie przed finałem "Rolnik szuka żony". Sara podjęła zaskakującą decyzję, wszystko pokazała. "Zmiany, zmiany"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 28.11.2023 13:17

Ogromne zaskoczenie przed finałem "Rolnik szuka żony". Sara podjęła zaskakującą decyzję, wszystko pokazała. "Zmiany, zmiany"

kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

Sara i Artur z “Rolnik szuka żony” jeszcze do niedawna wydawali się najpewniejszą parą 10. edycji hitowego programu TVP. Dziś ich wspólna przyszłość nie jest już taka pewna. Tymczasem sama 23-latka zdecydowała się na zmiany w swoim życiu.

"Rolnik szuka żony". Sara i Artur - czy to przetrwa?

10. edycja “Rolnik szuka żony” nieuchronnie zbliża się do finału. Wielu fanów zastanawia się które pary z programu przetrwają do ostatniego odcinka. Uczucie łączące Artura i Sarę jeszcze do niedawna wydawało się pewnikiem.

Dziś sprawa nie jest już tak oczywista. Widzowie zauważyli, że w relacji rolnika i agentki nieruchomości doszło do zgrzytów. Kobieta wpatrzona jest w swojego partnera jak w obrazek, jednak czy on sam odwzajemnia jej fascynację? Wielu ma wątpliwości.

Ewa chce opuścić program? Wszystko przez słowa Waldemara. On naprawdę to powiedział? "Rolnik Szuka żony". Fani oburzeni po randce Artura i Sary. Co ona wyprawiała?

"Rolnik szuka żony". Co dalej z Arturem i Sarą?

W ostatnim odcinku Artur miał nareszcie okazję poznać rodziców swojej wybranki. Wizyta przebiegła pomyślnie, jednak wkrótce później Sara postanowiła zabrać go na długi spacer. Taka randka bardzo mu się nie podobała.

Sara pokazywała gdzie chodziła do szkoły, gdzie mieszkała w internacie. Takie chodzenie na spacery to nie dla mnie, ale nie mogę tego dać po sobie poznać, że jest inaczej. Wiadomo, trzeba się dostosować jak jedno lubi spacerować, drugie co innego - opowiadał uczestnik “Rolnik szuka żony”.

Internauci są zdania, że Sara bywa nieco nachalna w próbach przypodobania się Arturowi. Teraz zdecydowała się na pewną zmianę w swoim wyglądzie. Czy w ten sposób zyska względy mężczyzny?

Sara przeszła metamorfozę

Sara z “Rolnik szuka żony” jest znana ze swoich charakterystycznych długich loków. Tym razem postanowiła jednak je nieco skrócić. Na swoim Instagramie opublikowała fotografię na której widzimy ją w nowej odsłonie.

Zmiany zmiany zmiany - podpisała swoje zdjęcie uczestniczka show.

Czy metamorfoza 23-latki sprawi, że jej ukochany zasypie ją komplementami? A może ma już dość zabiegania o jego przychylność i postanowiła zrobić coś tylko dla siebie? Z pewnością dowiemy się już wkrótce!

Sara z rolnik szuka zony
Sara zdecydowała się na metamorfozę, fot. instagram.com/sjaqb
rolnik szuka żony
kadr z programu “Rolnik szuka żony"/TVP