Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ewa chce opuścić program? Wszystko przez słowa Waldemara. On naprawdę to powiedział?
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 27.11.2023 13:18

Ewa chce opuścić program? Wszystko przez słowa Waldemara. On naprawdę to powiedział?

Ewa z "Rolnik szuka żony" chce opuścić program? Fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
Ewa z "Rolnik szuka żony" chce opuścić program? Fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

Ewa została wytypowana przez Waldemara z “Rolnik szuka żony” na potencjalną partnerkę z trzech przydzielonych mężczyźnie kandydatek. Po jego ostatnich słowach wspólna przyszłość pary stanęła jednak pod wielkim znakiem zapytania.

"Rolnik szuka żony". Waldemar żałuje decyzji?

Waldemar zgłosił się do programu “Rolnik szuka żony”, by odnaleźć miłość swojego życia, która pomogłaby mu w prowadzeniu gospodarstwa oraz wychowywaniu jego synka z poprzedniego związku.

Z trzech kandydatek, które zostały przydzielone mężczyźnie, wybrał on Ewę, śpiewaczkę z Wielkopolski. Do niedawna wydawało się, że miłość świeżo upieczonej pary kwitnie w najlepsze. Dziś nie jest już to takie pewne, a wszystko z powodu zaskakujących słów Waldemara. Cała Polska usłyszała słowa, po których mogło jej się zrobić przykro. 

"Rolnik Szuka żony". Fani oburzeni po randce Artura i Sary. Co ona wyprawiała? Anna z "Rolnika" cały czas randkuje. Jest widywana z... Takie przecieki tuż przed finałem programu?!

"Rolnik szuka żony". Problem z rodzicami

Ewa nie spełniła oczekiwań rodziców Waldemara, którym nie do końca odpowiada jej sposób bycia. Mama mężczyzny nie mogła się nadziwić, że pracy w oborze 30-latka podjęła się w makijażu.

Nie lepiej wyszła również wizyta u rodziców Ewy. Ci zauważyli od razu, że potencjalni teściowie jej córki prawdopodobnie nie są zadowoleni z kandydatki swojego syna.

Pewnie taką przy kości by chcieli! - zareagował ojciec Ewy, gdy Waldemar orzekł, że jego ojciec i matka patrzą na jego partnerkę pod kątem pracy w gospodarstwie.

Nie zmienia to faktu, że Wielkopolanka nie spełnia również wymagań estetycznych samego zainteresowanego, który nie ukrywa, że jest dla niego… zbyt szczupła. W programie padły słowa, które zaskoczyły fanów show.

Waldemar komentuje wygląd Ewy

Waldemar bez nuty skrępowania ocenił wygląd swojej partnerki. Mówił o jej figurze i w swoich opiniach chyba mocno się zagalopował. 

Jakbyś tak nie wyglądała, jak wyglądasz, to twoja figura by mnie nie zaciekawiła, nie? Ty masz wygląd, ty wspaniale wyglądasz. Za chuda nie mógłbym być z taką, ale ty masz buzię, ty masz oczy, ty masz włosy. Masz ten sensualizm - orzekł Waldemar z “Rolnik szuka żony”.

Wypowiedź wzbudziła oburzenie wśród wielbicieli programu, ale wygląda na to, że zraniła również samą Ewę, która wyznała, że nie zamierza się zmieniać, by komuś się przypodobać. Czyżby zamierzała wkrótce zrezygnować z udziału w programie?

W jednej z rozmów z Waldkiem trochę tak wyniknęło to, że nie do końca jestem takim typem urody, jeżeli chodzi o takie preferencje Waldka, ale też jakoś przez to nie odejmuję sobie. Taka jestem i też nie chcę jakby się tutaj zmieniać albo czuć presję, że muszę być taka i taka, żeby się podobać - stwierdziła uczestniczka show.