Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Sara z "Rolnika" w prostych włosach! W finale zakasuje rywalki. Porównują ją do Angeliny Jolie
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.12.2023 18:43

Sara z "Rolnika" w prostych włosach! W finale zakasuje rywalki. Porównują ją do Angeliny Jolie

Rolnik szuka żony
Jak wygląda Sara z "Rolnik szuka żony"?, fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp

„Rolnik szuka żony” zbliża się do finału. Napięcie rośnie, a fani dociekliwie sprawdzają, co obecnie dzieje się z uczestnikami. Teraz wyszło na jaw, że Sara postanowiła zmienić wszystko. Nie tylko zupełnie nowa fryzura robi wrażenie. Będzie się działo!

Kiedy finał programu "Rolnik szuka żony"?

Przed nami ostatnie odcinki programu „Rolnik szuka żony”. Już jutro 3 grudnia zobaczymy przedostatni epizod, w którym zostaną zaprezentowane randki tych uczestników, którzy znaleźli drugą połówkę. Ostatni, finałowy odcinek zostanie wyemitowany 10 grudnia o 21:15 na TVP1. Po emisji będzie on także dostępny w serwisie TVP VOD.

Tuż przed finałem widzowie zastanawiają się, które pary powstałe w ostatniej edycji „Rolnika” przetrwały. W sieci nie brakuje plotek. Tymczasem sami uczestnicy odpowiednio podgrzewają atmosferę. W sieci pojawiły się nowe, aktualne zdjęcia Sary. Czy wciąż jest z Arturem? Już sam jej odmieniony wygląd wiele mówi, poniżej szczegóły.

Pojawiły się doniesienia o końcu miłości Sary i Artura z "Rolnika". Widzowie mówią tylko o jednym Wielka metamorfoza Ewy z "Rolnika". Pyzate poliki i prosta grzywka. Ukochana Waldemara mocno się zmieniła

"Rolnik szuka żony": Sara i Artur

Relacja Sary i Artura od pewnego czasu wywołuje w sieci liczne komentarze. Wśród uczestników 10. edycji programu to właśnie ich związek budzi najwięcej wątpliwości. W oficjalnych mediach społecznościowych formatu nie brakowało uwag, że mężczyzna nieszczególnie się angażuje i kontynuuje relację na siłę.

Sarze tymczasem wyraźnie zależy na Arturze: w programie wielokrotnie szukała jego bliskości czy dotyku, w przeciwieństwie do niego. Rolnikowi wytknięto, że ogranicza się jedynie do komplementowania jej włosów. Burza ciemnych loków rzeczywiście robiła wrażenie.

Tymczasem uczestniczka „Rolnika” postawiła na gigantyczną metamorfozę. Teraz wygląda jak Angelina Jolie. Co na to Artur? Poniżej szczegóły i zdjęcia.

Jak wygląda teraz Sara z "Rolnik szuka żony"? Nowe zdjęcia

W mediach społecznościowych Sary ostatnio dzieje się bardzo dużo. Nie wiadomo jeszcze co prawda, czy jej związek z Arturem przetrwał, za to ona sama wyraźnie postawiła na wielką odmianę wyglądu. Ostatnio pochwaliła się nowym zdjęciem, na którym… ścięła swoje bujne loki! Teraz ma dużo krótszą fryzurę, zobaczycie ją poniżej.

Zmiany, zmiany, zmiany – podpisała fotografię w bardzo wieloznaczny, intrygujący sposób.

To jednak nie wszystko. Na innym zdjęciu widać, że także po jej naturalnych lokach nie ma śladu. Włosy uczestniczki „Rolnika” zostały wyprostowane i przycięte. W nowej fryzurze bardzo przypomina Angelinę Jolie.

A jak wam podoba się taka metamorfoza?

Rolnik szuka żony, Sara
Sara z “Rolnik szuka żony” z krótszymi włosami, fot. instagram.com/sjaqb
Rolnik szuka żony, Sara
Sara z “Rolnik szuka żony” z prostymi włosami, fot. instagram.com/sjaqb
Rolnik szuka żony, Sara i Artur
Sara i Artur z “Rolnik szuka żony”, fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp
Rolnik szuka żony, Sara
Sara z “Rolnik szuka żony”, fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp
Rolnik szuka żony, Sara i Artur
Sara i Artur z “Rolnik szuka żony”, fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp