Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Blanka z „Rolnika” zmieniła się w piękność nie z tej ziemi. Ta metamorfoza przejdzie do historii programu
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 29.11.2023 08:54

Blanka z „Rolnika” zmieniła się w piękność nie z tej ziemi. Ta metamorfoza przejdzie do historii programu

Blanka z "Rolnika" zmieniła się w piękność nie z tej ziemi, fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
Blanka z "Rolnika" zmieniła się w piękność nie z tej ziemi, fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

Blanka w programie “Rolnik szuka żony” dała się poznać jako rezolutna i charyzmatyczna kandydatka do serca Artura, który ostatecznie postawił na Sarę. Dziś może żałować swojej decyzji - Blanka wygląda zjawiskowo!

"Rolnik szuka żony". Blanka rozwija skrzydła

Blanka to urocza 24-letnia blondynka z Szydłowca, która w programie “Rolnik szuka żony” starała się o względy Artura. Dziś mężczyzna pielęgnuje swoją relację z Sarą, choć w ostatnim czasie nad znajomością pojawiły się ciemne chmury, a internauci przeczuwają, że zbliża się nieuchronny koniec ledwie rozpoczętego związku.

Tymczasem Blanka powróciła z przygody w show bogatsza o nowe doświadczenia i nie utraciła swej pobudzającej energii, którą podziwiać mogą obserwatorzy jej mediów społecznościowych.

Darek z "Rolnika" mistrzem żenujących tekstów! Randka z Nicolą to wpadka za wpadką Wielkie zamieszanie wokół "Rolnika" trwa! Po doniesieniach zza kulis głos zabrała sama Marta Manowska

Czym zajmuje się dziś Blanka z "Rolnik szuka żony"?

Blanka postawiła nie tracić czasu i wkrótce po zakończeniu swojego udziału w programie zaczęła randkować. Na Instagramie pochwaliła się nawet pierwszym zdjęciem z tajemniczym partnerem.

Uczestniczka “Rolnik szuka żony” obroniła również magisterkę z psychologii, dzięki czemu rozpościera się przed nią nowa ścieżka zawodowa. Artur może wkrótce pożałować, że nie pozostawił 24-latki przy sobie. Tym bardziej, gdy zobaczy nowe zdjęcie kobiety, które dosłownie wbija w fotel.

Blanka na randce
Blanka wybrała się na randkę, fot. instagram.com/blanka.swiercz

Odmieniona Blanka z "Rolnik szuka żony" robi wrażenie

Na profilu Blanki z “Rolnik szuka żony” na Instagramie pojawiła się fotografia, na której psycholożka z Szydłowca olśniewa nowym wizerunkiem. Była uczestniczka show skorzystała z jednego z filtrów aplikacji, jednak nie zmienia to faktu, że wygląda zjawiskowo.

Już wkrótce odbędzie się finał 10. edycji popularnego show TVP. 10 grudnia dowiemy się, które z par powstałych w programie podjęły decyzję o kontynuowaniu swojej znajomości, a które postanowiły budować swoją przyszłość osobno.

Blanka
Odmieniona Blanka z “Rolnik szuka żony”, fot. instagram.com/blanka.swiercz
Blanka
Blanka z “Rolnik szuka żony”, kadr z programu “Rolnik szuka żony”/TVP
Blanka i Artur
Blanka i Artur, kadr z programu “Rolnik szuka żony”/TVP