Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Rolnik szuka żony". Koniec spekulacji. Anna tuż przed finałem wygadała się na temat relacji z Kubą
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 03.12.2023 23:05

"Rolnik szuka żony". Koniec spekulacji. Anna tuż przed finałem wygadała się na temat relacji z Kubą

Anna z "Rolnik szuka żony" o relacji z Kubą
Anna z Rolnika, fot. Facebook/TVP

Takiego zwrotu akcji w „Rolnik szuka żony” jeszcze nie było. Anna wywołała wśród widzów wielkie poruszenie. To ostatni odcinek przed wielkim finałem, a uczestniczka ujawnia takie szczegóły?!

"Rolnik szuka żony": co działo się przed finałem 10. edycji?

Anna, piękna rolniczka i przedsiębiorczyni, do swojego gospodarstwa zaprosiła Dominika, Jakuba i Mikołaja. Ten ostatni był od niej młodszy o 11 lat i zarówno widzowie, jak i sama uczestniczka wyczuwali dzielącą ich różnicę wieku. Mężczyzna szybko zaczął ją irytować. Widzowie bardzo kibicowali Dominikowi, nieco introwertycznemu, ale sympatycznemu kandydatowi.

Najmniej sympatii fanów programu zdobył Jakub. Mężczyzna ma trójkę dzieci, ale samo to nie byłoby problemem. Okazało się jednak, że tuż przed programem zerwał ze swoją wieloletnią partnerką, ich matką. Nie wyszłoby to na jaw, gdyby kobieta sama nie zwróciła się do brata Anny, by ten ostrzegł siostrę przed Kubą.

Kiedy więc spośród trzech kandydatów Ania wybrała właśnie Jakuba, zdziwienie widzów nie miało granic. Teraz, tuż przed ostatnim odcinkiem 10. sezonu programu, doszło do kolejnego zwrotu akcji. Co tam się wydarzyło?!

Anna, Rolnik szuka żony 10
Anna i Jakub, fot. “Rolnik szuka żony” TVP1 (2023)
Waldemar komentuje rozstanie z Ewą. "Ona nie za bardzo chciała". Sensacyjne wieści przed nowym odcinkiem Sara z "Rolnika" w prostych włosach! W finale zakasuje rywalki. Porównują ją do Angeliny Jolie

"Rolnik szuka żony": Anna i Jakub mają szansę? Widzowie wróżą tragedię

W ostatnim czasie widzowie „Rolnika” nie szczędzili Jakubowi gorzkich słów. Fani programu wyraźnie nie mieli zaufania ani do niego, ani do jego zamiarów.

  • Cwany lis z niego. Myślę, że to typowy łowca posagów i tyle. Leci na kasę.
  • Te teksty o przyszłości, o dzieciach, o tym, że już prawie żyć bez niej nie może to przesada.
  • Niby tu miły i kochany, ale coś mi w nim nie tędy.
  • Bajer ma. No ale w końcu ma 3 dzieci – wyzłośliwiali się w komentarzach.

Finał „Rolnika” już 10 grudnia. Dopiero wtedy, w odcinku nagranym osiem tygodni po emisji programu, dowiemy się, czy któraś z par przetrwała. W międzyczasie pojawiły się jednak doniesienia, że Anna w ostatnim czasie bardzo intensywnie randkuje. Nie wiadomo jednak z kim.

3 grudnia wyemitowano przedostatni odcinek programu. I to, co się w nim wydarzyło, całkowicie wywróciło atmosferę do góry nogami. Sami nie wierzymy, że te słowa naprawdę padły, poniżej szczegóły.

Co wydarzyło się w przedostatnim odcinku 10. sezonu "Rolnika"?

Ich związkowi nie kibicował niemal nikt. A jednak tuż przed finałem zobaczyliśmy sceny, które nie pozostawiają żadnych wątpliwości. Anna promienieje szczęściem, a powodem jej radości jest nie kto inny, jak… Kuba. Randki w programie poszły świetnie: zarówno ta na strzelnicy, jak i ta na łódce i w jacuzzi. Ale nie to jest najważniejsze. Padły bowiem deklaracje dotyczące miłości, a nawet ślubu!

  • Mogę powiedzieć, że się zakochałam. Tak. Nie wyobrażam sobie teraz, że miałoby go nie być. Jestem przy nim szczęśliwa. Jest osobą, której poszukiwałam – deklarowała rolniczka.
  • Ja już wszystko od niej dostałem, szczęście, miłość, wsparcie. Już niczego nie potrzebuję – dodawał od siebie Jakub.
  • Jesteś poukładany, gospodarny i oddany. Można ci zaufać, zakochać się. Jesteś takim moim 100% szczęściem – padło z ust Anny.
  • Trzeba się rozglądać za salą weselną na przyszły rok. Jakieś miejsce na zaręczyny – snuł marzenia Kuba.

Okazuje się też, że Ania poznała już dzieci Kuby. Zaproponowała też, by mężczyzna przeprowadził się do niej na gospodarstwo i obiecała, że zrobi miejsce na palcu na pierścionek zaręczynowy. Czyżby ten związek naprawdę miał przyszłość?

Anna i Jakub, Rolnik szuka żony 10
Anna i Jakub, fot. “Rolnik szuka żony” TVP1 (2023)
Anna, Rolnik szuka żony 10
Anna, fot. “Rolnik szuka żony” TVP1 (2023)