Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Niespodziewane wieści od Ewy z "Rolnika". Takie informacje wypłynęły tuż przed finałem programu
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.12.2023 16:07

Niespodziewane wieści od Ewy z "Rolnika". Takie informacje wypłynęły tuż przed finałem programu

Rolnik szuka żony
Zaskakującre wieści o Ewie z "Rolnik szuka żony", fot. Kadr z: "Rolnik szuka żony", TVP

Widzowie programu "Rolnik szuka żony" zżyli się z bohaterami jubileuszowej serii. Uczestnicy wywołują w nich wiele emocji, jednak żadna z par nie wzbudziła takiego zainteresowania jak Ewa i Waldemar. Teraz wypłynęły kolejne wiadomości na temat wybranki rolnika. Nikt nie przypuszczał, że dowiemy się o tym przed finałem.

Ewa dała się poznać widzom TVP dzięki "Rolnik szuka żony"

10. sezon popularnego programu TVP bije rekordy oglądalności. Widzowie od kilku tygodni z wypiekami na twarzy obserwują poszukiwania miłości przez rolników. Wśród bardziej rozpoznawalnych uczestników zapisał się Waldemar.

Bohater długo nie mógł zdecydować się, która z kandydatek skradła jego serce. Co więcej, wywołał prawdziwy skandal, gdy na jaw wyszła jego relacja z inną kobietą. Postawiony przed kamerami musiał wyznać prawdę produkcji, a także kandydatkom. Mimo ogromnej afery ostatecznie to z Ewą stworzył telewizyjną parę.

Charyzmatyczna brunetka zdobyła jego względy, a także przypadła do gustu widzom. Po ostatnich odcinkach mogłoby się nawet wydawać, że internautom bardziej zależy na jej szczęściu niż bohatera "Rolnik szuka żony". W mediach społecznościowych nie brak spekulacji.

Ludzie ostrzegają Ewę z "Rolnika" przed Waldemarem. Jego zachowanie nie przeszło bez echa Anna z "Rolnika" była taka szczęśliwa, a tu coś takiego! Czarne chmury nad jej związkiem z Jakubem. W tle jego była i dzieci

Relacja Ewy i Waldemara z "Rolnik szuka żony" wzbudza wiele emocji

W ostatnich odcinkach programu widzowie byli świadkami wielu spięć między duetem. Prawdziwą kością niezgody miał być brak akceptacji kobiety przez rodziców rolnika. Choć duet skonfrontował swoje oczekiwania, nie brak komentarzy internautów, którzy spisują ich związek na straty jeszcze przed finałowym odcinkiem.

To właśnie podczas słynnego podsumowania "Rolnik szuka żony" widzowie dowiedzą się, czy relacje bohaterów przetrwały próbę czasu. W przypadku Ewy i Waldemara można liczyć na wiele emocji oraz niespodzianek.

Już jakiś czas temu internauci prowadzący "śledztwo" w mediach społecznościowych donosili o rozstaniu pary. Wtedy do akcji wkroczył sam rolnik, który komentował plotki. Teraz pojawiła się zaskakująca informacja na temat jego wybranki. Ewa nie może narzekać na brak zainteresowania.

Ewa z "Rolnik szuka żony" zaskakuje. Tego nikt się nie spodziewał

Widzowie programu TVP poznali Ewę jako sympatyczną kobietę, która oprócz zamiłowania do wsi, chętnie rozwija także umiejętności wokalne. W jednym z odcinków dała nawet popis podczas randki z Waldemarem.

Okazuje się, że po zakończeniu telewizyjnej przygody, jej kariera na scenie dostała skrzydeł. Pałac Lacon w Kazimierzy Wielkiej przekazał informacje o wyjątkowym koncercie świątecznym z udziałem Ewy. Bohaterka "Rolnik szuka żony" będzie gwiazdą wieczoru, która umili gościom wyjątkową kolację.

Chętni muszą się jednak śpieszyć, ponieważ koncert objęty jest wcześniejszą rezerwacją (50 złotych od osoby/100 złotych od osoby wraz z kolacją). Wygląda na to, że Ewa świetnie radzi sobie po zakończeniu telewizyjnej przygody. Już niedługo dowiemy się, czy w kolejnych sukcesach towarzyszy przy jej boku Waldemar. Finał 10. sezonu "Rolnik szuka żony" już w niedzielę o godzinie 21:30 w TVP1.