Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Rolnik szuka żony": Ślub i zaręczyny! Takie informacje wyciekły jeszcze przed finałem programu...
Anna Lipska
Anna Lipska 05.12.2023 19:59

"Rolnik szuka żony": Ślub i zaręczyny! Takie informacje wyciekły jeszcze przed finałem programu...

Zaręczyny i ślub w "Rolniku"
Rolnik szuka żony, fot. Facebook/TVP

"Rolnik szuka żony". Jedna z par otwarcie mówi o budowaniu relacji jeszcze przed finałem. Nie ukrywają, że łączy ich wiele. Nie na nich stawiali fani formatu. Będą zaręczyny i ślub?

Odcinek finałowy "Rolnik szuka żony"

Już dosłownie za kilka dni obejrzymy odcinek finałowy 10. odsłony popularnego programu Telewizji Polskiej “Rolnik szuka żony”. 10 grudnia okaże się, która z par nadal buduje związek, a także zobaczymy, jak kształtują się obecnie relacje między uczestnikami reality show. 

Na Facebooku “Rolnika” pojawił się już zwiastun ostatniego odcinka, a widzowie zobaczyli więcej, niż być może chciała produkcja… Jedno jest pewne, widzowie już zacierają ręce i nie mogą się doczekać.

 

Sara z "Rolnika" w prostych włosach! W finale zakasuje rywalki. Porównują ją do Angeliny Jolie Artur z "Rolnika" jej nie wybrał, a teraz może pożałować. Blanka przeszła gwiazdorską metamorfozę

"Rolnik szuka żony". Czego dopatrzyli się widzowie w zwiastunie ostatniego odcinka?

Kiedy tylko zwiastun finałowego odcinka “Rolnik szuka żony” wpadł na Facebooka programu, fani formatu natychmiast go dokładnie przestudiowali. Zwłaszcza że w końcu będą mogli oglądać konfrontację wszystkich uczestników z wybranymi kandydatami, także tymi, których odesłali do domu. 

Czy przetrwały relacje Waldemara i Ewy, Anny i Jakuba, Dariusza i Nikoli oraz Artura i Sary, ale również, jak wygląda życie Agnieszki, która jako jedyna odesłała wszystkich kandydatów do domu? Już zwiastun dał wiele do myślenia. Widzowie zauważyli niewyraźne miny kandydatek Dariusza, powitanie Waldemara z Ewą i Dorotą. Można też podziwiać nowy wygląd Nicoli, a także Sarę w wyprostowanych włosach. 

Jednak po raz kolejny najbardziej komentowana jest relacja Anny… To jej i Jakubowi dawano najmniej szans, tymczasem… 

 

 

"Rolnik szuka żony": Anna i Jakub i ich deklaracje

Anna podczas ostatniego odcinka aż tryska radością. Widzowie nie mają wątpliwości, że to właśnie relacja szeroko uśmiechniętej pięknej brunetki przetrwała:

  • Ania i Jakub najlepsza para gdzie widać uczucie miłość szczerość,  inni to jedna niepewność.
  • Ania to widać, że sukces na ten moment.
  • Ania i Jakub najlepsza para - piszą fani.

To także Anna i Jakub pokusili się o jasne deklaracje jeszcze przed finałem programu! Wygląda na to, że w planach są już zaręczyny i ślub!

To co, trzeba się zacząć rozglądać za salą weselną już na przyszły rok i jakimś ładnym miejscem na zaręczyny - zapowiedział Jakub.


Ania również zapewniła, że jest gotowa na kolejny krok w relacji, czyli wspólne zamieszkanie.

Moje drzwi są dla Ciebie otwarte, także, jak będziesz gotowy, to zapraszam do wspólnego zamieszkania […] Z Tobą każdy dzień jest inny, każdy dzień jest wyjątkowy
- zapowiedziała Anna.

Para zdobyła się także na wyznanie miłości podczas wspólnego relaksu w jacuzzi.

Kocham Cię, moja droga - wyznał Jakub.
 

Ja Ciebie też kocham - odpowiedziała bez zastanowienia Anna.
 

Zaczęli też już snuć plany dotyczące założenia rodziny i wspólnego potomstwa. Już przed finałowym odcinkiem wiele zdradzili. Chyba nieco popsuli plany produkcji…

Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP
Anna i Jakub z Rolnika, fot. Facebook/TVP