Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Wyciekło nagranie z finału "Rolnika". Zabrakło kluczowej bohaterki. "Nie będę robić jakiejś awantury"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 06.12.2023 11:20

Wyciekło nagranie z finału "Rolnika". Zabrakło kluczowej bohaterki. "Nie będę robić jakiejś awantury"

Wyciekło nagranie z finału "Rolnika", fot. Facebook/Bądźmy Razem. TVP
Wyciekło nagranie z finału "Rolnika", fot. Facebook/Bądźmy Razem. TVP

“Rolnik szuka żony” zakończy swoją 10. edycję już w najbliższą niedzielę. W sieci zadebiutowała już zapowiedź ostatniego odcinka programu. Nietrudno było zauważyć, że zabrakło w niej jednej, wyjątkowo ważnej bohaterki…

"Rolnik szuka żony". Finał już w niedzielę

10. edycja “Rolnik szuka żony” oceniana jest jako jedna z najciekawszych z dotychczasowych. Napięcie rosło niemal z każdym odcinkiem i do końca nie wiadomo było, jak ułożą się losy bohaterów.

W niedzielę wyemitowany zostanie ostatni, finałowy epizod tegorocznej odsłony show. Warto zaznaczyć, że został zrealizowany w dwa miesiące po zakończeniu zdjęć, widzowie będą mogli zatem przekonać się, które z relacji zawartych w programie przetrwały.

Związał się z najpiękniejszą uczestniczką w historii "Rolnika". Teraz zaskoczył zdjęciem z kolejną ślicznotką "Rolnik szuka żony": Ślub i zaręczyny! Takie informacje wyciekły jeszcze przed finałem programu...

"Rolnik szuka żony". Zapowiedź finału bez kluczowej bohaterki

Na oficjalnych kanałach Telewizji Polskiej w mediach społecznościowych pojawiła się już wideo zapowiedź ostatniego odcinka “Rolnik szuka żony”. Tak jak i w przypadku dotychczasowych edycji, finał realizowany był w studiu. Marta Manowska przeprowadziła wywiadu z bohaterami show, które wyemitowane zostaną już w najbliższą niedzielę.

Wprawne oczy fanów szybko zauważyły jednak, że w zwiastunie brakuje jednej z kluczowych i najciekawszych postaci tegorocznej edycji. Wygląda na to, że Waldemar będzie niepocieszony.

Uczestniczka "Rolnik szuka żony" nie pojawi się w finale?

Chodzi o Annę, która jako pierwsza została odprawiona przez Waldemara. Bohaterka programu opuściła dom rodzinny mężczyzny w dość nieprzyjemnej atmosferze. Nie chciała przytulić jednej ze swoich konkurentek, odmówiła też przyjęcia podarunku od 41-latka i jego mamy.

Nie jestem osobą, która nie wiem, będzie robić jakieś awantury. Pożegnam się i pojadę - przekonywała przed rozstaniem się z show, jednak jak wkrótce się okazało, emocje wzięły górę.

Pożegnanie z Anną nie pozostawiło obojętnym uczestniczek, które pozostały w domu Waldemara.

No, to klasę pokazała na sam koniec piękną - podsumowała Dorota, która jak wkrótce się okazało, również nie zdobyła serca rolnika.