Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Związał się z najpiękniejszą uczestniczką w historii "Rolnika". Teraz zaskoczył zdjęciem z kolejną ślicznotką
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 05.12.2023 23:02

Związał się z najpiękniejszą uczestniczką w historii "Rolnika". Teraz zaskoczył zdjęciem z kolejną ślicznotką

Rolnik szuka żony
Tomasz z "Rolnik szuka żony" u boku nowej piękności, fot. Kadr z: "Rolnik szuka żony", TVP

Program "Rolnik szuka żony" od prawie dekady króluje wśród oferty Telewizji Polskiej. Widzowie zżyli się z bohaterami serii i śledzą ich losy nawet po zakończeniu przygody. W ostatnim czasie wiele zamieszania wywołał Tomasz Klimkowski. Rolnik opuścił program u boku pięknej brunetki. Niedawno jednak udostępnił zdjęcie z inną kobietą.

Bohaterowie "Rolnik szuka żony" zapadają w pamięć widzom również po programie

Dziesięć sezonów programu sprawiło, że na naszych oczach byliśmy świadkami prawdziwych historii miłosnych. Do dziś śledzimy z zainteresowaniem losy par, które odnalazły szczęście przed kamerami, jak w przypadku Ani i Grzegorza Bardowskich.

W ostatniej edycji za odpowiedników nierozerwalnej pary uważano Tomasza i Kasię. Rolnik zaprosił do swojego gospodarstwa kandydatki, które powoli oswajały się z życiem na wsi. To właśnie piękna brunetka podbiła serce 25-latka w 9. sezonie "Rolnik szuka żony".

Podczas finałowego odcinka wydawało się, że duet jest wręcz idealnie dobrany, a ich przyszłość maluje się w jasnych barwach. Kasia została okrzyknięta nawet "najpiękniejszą uczestniczką programu". Niestety rzeczywistość okazała się nieco inna.

Niespodziewane wieści od Ewy z "Rolnika". Takie informacje wypłynęły tuż przed finałem programu "Rolnik szuka żony": Ślub i zaręczyny! Takie informacje wyciekły jeszcze przed finałem programu...

Nie wszystkie związki z "Rolnik szuka żony" mają szczęśliwe zakończenie

W programie bywa, że bohaterowie nie decydują się na związki jeszcze przed finałem sezonu. Inni natomiast dopiero na podsumowaniu opowiadają o nietrafionej relacji, pozostawiając widzów z wielkim rozczarowaniem.

Jubileuszowa edycja wzbudza wiele emocji, a stworzone pary nie zawsze należą do ulubieńców internautów. Tym razem część przewiduje, że Ewa i Waldemar nie dotrą do finału "Rolnik szuka żony" jako para. Między bohaterami doszło już do wielu spięć przed kamerami.

W przypadku Tomasza i Kasi niedopasowanie wyszło na jaw dopiero po dłuższej relacji. Gdy kamery opuściły duet, sielankowe życie na wsi zmierzyło się z rzeczywistością. Para zakończyła relację, jednak nadal pozostaje aktywna w mediach społecznościowych. Rolnik zaskoczył niedawno ciekawym zdjęciem u boku innej piękności.

Tomasz z "Rolnik szuka żony" u boku kolejnej piękności. Doskonale ją znamy

Niedawno bohater programu podzielił się uroczym zdjęciem u boku prawdziwej piękności. Widzowie "Rolnik szuka żony" z łatwością rozpoznali w blondynce Kamilę Boś, czyli bohaterkę 8. edycji popularnego show.

Rolniczka podobnie jak Tomasz poszukiwała wymarzonego partnera. Przed kamerami zdecydowała się na relację z Adamem, jednak ich drogi szybko się rozeszły. Gwiazda nie zamykała się jednak całkowicie na miłość.

Wspólne zdjęcie Tomasza i Kamili wręcz rozpaliło nadzieję fanów "Rolnik szuka żony", jednak nic nie wskazuje na to, by ich spotkanie miało romantyczny wydźwięk. Wspólne doświadczenia z pewnością przybliżyły ten duet, a na pierwszy rzut oka widać, że w swoim towarzystwie czują się bardzo komfortowo. Mimo to na radosne wieści o nowej parze telewizyjnego show jeszcze za wcześnie.