Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Ania w ciąży". Fani "Rolnika" przeprowadzili śledztwo! To będzie gorący finał
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 08.12.2023 15:43

"Ania w ciąży". Fani "Rolnika" przeprowadzili śledztwo! To będzie gorący finał

Ania z Rolnik szuka żony w ciąży?
Ania z Rolnik szuka żony, fot. Facebook/TVP

Finał „Rolnik szuka żony” już za kilka dni. Fani programu nie czekają, żeby dowiedzieć się, które pary przetrwały. Przeprowadzili własne śledztwo. Co ujawnili? Ostatni odcinek zapowiada się emocjonująco!

Kiedy finał programu "Rolnik szuka żony"?

10. edycja programu „Rolnik szuka żony” zbliża się do końca. Finał zobaczymy już w tę niedzielę, 10 grudnia na TVP1. Twórcy formatu odpowiednio podgrzewają atmosferę, publikując fragmenty ostatniego odcinka, który został już nagrany.

Już w niedzielę o 21:30 Wielki Finał 10 edycji #RolnikSzukaŻony. W historii naszego programu dla jednych to był koniec opowieści a dla innych początek zupełnie nowej, pięknej i wspaniałej. Jak będzie tym razem? Przekonamy się już niebawem – czytamy pod jednym z ostatnich wpisów w mediach społecznościowych.

Od wielu lat wierni widzowie programu nie czekają jednak cierpliwie na ujawnienie tajemnic uczestników. W sieci wymieniają się doniesieniami, co wiadomo o obecnych losach rolników i ich kandydatek. Poniżej publikujemy najgorętsze plotki.

Anna z "Rolnika" była taka szczęśliwa, a tu coś takiego! Czarne chmury nad jej związkiem z Jakubem. W tle jego była i dzieci Anna z "Rolnika" mieszka w prawdziwym zamku. To tu uwiła gniazdko z Jakubem

"Rolnik szuka żony": nowe informacje o uczestnikach

W internecie nie brakuje grup związanych z tematyką programu TVP, na których wypowiadają się nie tylko fani, ale też osoby, które twierdzą, że mają kontakt z uczestnikami „Rolnika”. Oczywiście przed finałem trudno stwierdzić, które z tych doniesień się rzeczywiście potwierdzą. Część osób zaczyna nawet żartować.

Obstawiam finał: 1. Ania w ciąży; 2. Artur z Olką; 3. Ewka sama w Opolu na debiutach; 4. Darek w końcu zarobi od Nicoli cyckonoszem; 5. Aga przyjedzie na koniu – wyzłośliwia się jeden z fanów w komentarzu w pod oficjalnymi wpisami programu.

Zaraz, czyżby piękna, czarnowłosa Ania była w ciąży? Jeszcze niedawno w sieci wrzało od doniesień, że jej związek z Jakubem jest jedynym, który przetrwał. Wcześniej jednak mówiło się o ich uczuciu i częstych spotkaniach. Trzeba też przyznać, że przedostatni odcinek wyraźnie pokazał, że między nimi zaiskrzyło. Czyżby relacja rozwinęła się aż tak szybko? Poniżej wszystkie szczegóły.

"Rolnik szuka żony": Ania jest w ciąży?

W komentarzach zarówno na Facebooku, jak i Instagramie „Rolnika”, nie brakuje sprzecznych doniesień. A jednak niektóre są zgodne. Coraz więcej jest komentarzy, mówiących o rzekomej ciąży Ani.

  • Tylko Ani się udało znaleźć partnera, tak obstawiam.
  • Ania i Jakub będą razem.
  • Już jest w ciąży, więc na pewno.
  • Nawet gdyby, to ciąża nie zobowiązuje do bycia z ojcem dziecka.

A wy słyszeliście jakieś przecieki o uczestnikach? Dajcie znać w komentarzach!

Rolnik szuka żony 10
Dyskusje internautów: co wydarzy się w finale “Rolnik szuka żony”?, fot. instagram.com/rolnikszukazonytvp
Rolnik szuka żony 10
Dyskusje internautów: co wydarzy się w finale “Rolnik szuka żony”?, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony 10
Dyskusje internautów: co wydarzy się w finale “Rolnik szuka żony”?, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony 10
Uczestnicy “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony 10
Uczestnicy “Rolnik szuka żony”, Ania i Kuba, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony 10
Uczestnicy “Rolnik szuka żony”, Ania i Kuba, fot. facebook.com/rolnikszukazony