Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Sensacyjne doniesienia zza kulis "Rolnika"! Mowa o ślubie... i to więcej, niż jednym. To nie miało prawa wyciec
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 09.12.2023 16:04

Sensacyjne doniesienia zza kulis "Rolnika"! Mowa o ślubie... i to więcej, niż jednym. To nie miało prawa wyciec

Rolnik szuka żony
Nowe informacje przed finałem "Rolnik szuka żony", fot. .instagram.com/rolnikszukazonytvp

Finał „Rolnik szuka żony” już jutro. Emocje sięgają zenitu, a nasza redakcja właśnie dowiedziała się, co działo się tuż po nagraniu ostatniego odcinka. Co dzieje się obecnie z uczestnikami 10. edycji? Te informacje brzmią rewolucyjnie!

Finał „Rolnik szuka żony”: kiedy i gdzie oglądać? Godzina emisji

Finałowy odcinek „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany 10 grudnia na TVP1. Godzina programu, jaką obecnie możemy znaleźć w oficjalnych komunikatach stacji, jest późniejsza niż ta, o której pokazywano poprzednie epizody. Z nowych informacji wynika, że finał „Rolnika” rozpocznie się o 21:30.

Redakcja Świata Gwiazd dowiedziała się, że po nagraniu ostatniego odcinka bohaterowie programu zostali zaproszeni do „Pytania na śniadanie”. Nasz informator twierdzi, że wywołało to spore zamieszanie.

Produkcja „Pytania na śniadanie” postanowiła zaprosić kilku uczestników do programu. Między nimi jest teraz przepychanka, bo jak wiadomo, kanapa w TVP ma swoją pojemność. W „Pytaniu” robią wszystko, by było ich tam jak najwięcej. Dla prowadzących, Anny Popek i Roberta Rozmusa, to spore wyzwanie, bo będą musieli podzielić równo czas, by dać każdemu bohaterowi, chociaż po parę sekund na wypowiedź. Dawno nie było tak ekscytującego finału – ujawnia źródło Świata Gwiazd. 

Jednak nie to jest najbardziej ekscytujące. Wiadomo, że finałowy odcinek został nagrany już jakiś czas temu. Nasz informator przekazał nam, co działo się po zakończeniu zdjęć. Te wieści o uczestnikach są elektryzujące, poniżej wszystkie szczegóły.

Awantura z Waldemarem tuż przed finałem "Rolnika". Padły epitety. "Brak ogłady i szacunku" TYLKO U NAS: Przepychanka w "PnŚ". Ujawniamy kulisy wizyty rolników po finale programu

Co dzieje się obecnie z uczestnikami 10. edycji "Rolnik szuka żony"?

Na temat uczestników 10. edycji programu TVP w sieci krąży obecnie mnóstwo plotek i zadziwiających doniesień. Fani „Rolnika” chcą dowiedzieć się, co obecnie dzieje się z Waldemarem, Anną, Darkiem, Arturem i Agnieszką. Wiele informacji brzmi bardzo sensacyjnie. Ostatnio pojawiły się doniesienia o rzekomej ciąży Anny

Z kolei Artur i Sara, którym widzowie nie dawali zbyt wielu szans, podobno mieli się zaręczyć. Wiadomo też, że sława przydaje się nawet kandydatkom rolników. Ostatnio gruchnęły wieści o koncercie, na jakim ma śpiewać Ewa, wybranka Waldemara. Tymczasem Świat Gwiazd dowiedział się, co naprawdę działo się po zakończeniu zdjęć do programu i jakie są obecnie relacje między uczestnikami i ich wybrankami. Czyżby szykowało się kilka ślubów?! Wszystkie informacje znajdziecie poniżej.

Tylko u nas: które pary z 10. sezonu "Rolnik szuka żony" przetrwały?

Niektórzy mówią, że to najgorsza edycja, a inni, że jest jak serial sensacyjny i przez to jest najlepsza. Nikt nie spodziewał się, że takie zwroty akcji będą w tej edycji „Rolnika”, a emocje podgrzało jeszcze spotkanie rolników, które odbyło się 2 grudnia. I pojawili się na nim niemal wszyscy uczestnicy aktualnej edycji – mówi źródło Świata Gwiazd.

Co działo się na spotkaniu? Impreza trwała długo, a podczas niej można było wyraźnie zobaczyć, jakie są między nimi relacje.

Na tym spotkaniu wyraźnie można było wyczuć, kto z kim się rozstał, a kto jest parą. Wyszły na jaw różne rzeczy. Impreza skończyła się o 7 nad ranem. Niektórzy zdobyli się na szczerość, a inni pokazali prawdziwą twarz, jak Dariusz. Przyjechał z Nikolą, ale tańczyli osobno. Tylko raz zatańczyli razem – przekazuje nasz informator.

Ale to nie wszystko. Szykują się… śluby! U kogo?

W niedzielę jest wielki finał. Krążą plotki, że odbył się jakiś tajny ślub, a drugi jest w przygotowaniu. Podobno u Waldemara – dowiadujemy się od źródła.

A wy komu kibicujecie? Będziecie oglądać finał?

Rolnik szuka żony
“Rolnik szuka żony”, TVP (2023), fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony
“Rolnik szuka żony”, TVP (2023), fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony
“Rolnik szuka żony”, TVP (2023), fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony
“Rolnik szuka żony”, TVP (2023), fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony
“Rolnik szuka żony”, TVP (2023), fot. facebook.com/rolnikszukazony