Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazda "Rolnika" pochwaliła się efektami nietypowej sesji ciążowej. Poród lada moment
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 31.03.2024 15:11

Gwiazda "Rolnika" pochwaliła się efektami nietypowej sesji ciążowej. Poród lada moment

Ania i Kuba z "Rolnika"
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram

Dziecko Ani i Kuby z programu “Rolnik szuka żony” przyjdzie na świat już lada moment. Zakochani dzielą się kolejną sesją zdjęciową, a fani pytają skąd taki nietypowy pomysł. Gwiazda “Rolnika” odpowiedziała na zaczepkę internautki. 

Związek Ani i Kuby z "Rolnika"

Anna Derbiszewska zdecydowała się wziąć udział w programie "Rolnik szuka żony" po nieudanym pięcioletnim małżeństwie, które nazwała "nieporozumieniem". Miała głęboką nadzieję, że dzięki swojej przygodzie telewizyjnej znajdzie uczciwego mężczyznę o dobrym sercu. Na początku Jakub nie wzbudził w niej zainteresowania. Podczas rozmowy z Martą Manowską przyznała, że kandydat nie zrobił na niej specjalnego wrażenia.

Nie było “tego czegoś”, takiej iskry, takiego “wow”, ale wydaje mi się, że to dobry, ciepły, porządny człowiek - twierdziła Anna.

Wszystko jednak zmieniło bieg wydarzeń. 

To na pewno Dorotka z "Rolnika"? W burzy loków trudno ją poznać! Miłość i wiosna jej służą "Tata w pracy, a my sobie leżymy". Rozczulające zdjęcie na profilu Anny z "Rolnika". Sama słodycz

Ania i Kuba z "Rolnika" spodziewają się dziecka

Jakub Manikowski, tak samo jak Anna, dołączył do programu ze swoją własną historią. Miał za sobą rozwód, a zakończone małżeństwo przyniosło mu trójkę dzieci. Wydawało się, że jest jednym z ostatnich kandydatów, którzy mogliby przyciągnąć uwagę pięknej rolniczki. Ale wszystko potoczyło się inaczej, gdy pomiędzy nimi zaiskrzyło niezwykle silne uczucie. W specjalnym bożonarodzeniowym odcinku show po zakończeniu 10. edycji, zakochani ogłosili, że... spodziewają się dziecka!  Według ich zapowiedzi, maluszek ma pojawić się na świecie na dniach. Ich radość można zobaczyć na ich profilach w mediach społecznościowych, gdzie pojawiły się wyjątkowe zdjęcia.

Ania i Kuba pokazali kolejne zdjęcia ciążowe

Ania i Kuba podzielili się efektami sesji ciążowej. Dodatkowo przy okazji Wielkanocy życzyli wszystkim swoim obserwatorom wesołych świąt. 

Życzymy Wam Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego Alleluja – napisała. 

Fanów zaciekawiła ta sesja, ponieważ nie była klasyczna. 

Czemu większość zdjęć jest takie ciemne ? – zapytała internautka. 

Ania bez ogródek odpowiedziała sugerując, że taki był zamysł. 

Taki styl – napisała krótko Ania. 

Podoba się wam?

Ania i Kuba z
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram
Ania i Kuba z
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram
Ania i Kuba z
Ania i Kuba z "Rolnika", fot. Instagram