Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Poznaliśmy uczestników 11. edycji "Rolnik szuka żony". W programie wystąpi popularna tiktokerka!
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 26.03.2024 12:20

Poznaliśmy uczestników 11. edycji "Rolnik szuka żony". W programie wystąpi popularna tiktokerka!

Rolnik szuka żony
Bohaterka 11. edycji "Rolnik szuka żony" gwiazdą internetu, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja programu TVP "Rolnik szuka żony". Ostatnia odsłona udowodniła nam, że losy bohaterów potrafią mocno zaangażować widzów. Jak będzie tym razem? Pokazano uczestników najnowszego sezonu. Wśród nich znalazła się znana tiktokerka. Kandydaci już ślą listy?

"Rolnik szuka żony" hitem TVP. Bohaterowie gwiazdami internetu

Romantyczny program, w którym właściciele gospodarstw wiejskich próbują przed kamerami dać szansę miłości, po raz pierwszy pojawił się w TVP w 2014 roku. Seria z Martą Manowską w roli prowadzącej szybko zyskała poparcie widzów, a bohaterowie zostawali z nimi nawet po zakończeniu edycji.

Ostatnia odsłona przyniosła nam co prawda tylko jedną parę, Anię i Kubę, jednak wielu uczestników odnalazło się w roli influencerów w mediach społecznościowych. Co dziś cieszą się zainteresowaniem widzów, a ich związki potwierdzają misję "Rolnik szuka żony".

Już za kilka chwil poznamy nowych bohaterów, którzy będą poszukiwać drugich połówek. W internecie pokazano pierwsze nagranie z rolnikami. Wśród nich znalazła się prawdziwa gwiazda social mediów. Ma szansę na największą ilość zalotników?

To na pewno Dorotka z "Rolnika"? W burzy loków trudno ją poznać! Miłość i wiosna jej służą "Rolnik szuka żony". Już wiadomo, kogo pokażą w Wielkanocną Niedzielę! Fanów czeka wielka niespodzianka

Kiedy premiera 11. sezonu "Rolnik szuka żony". Poznaliśmy bohaterów

Po ostatnich zawirowaniach w popularnych programach TVP widzowie obawiali się, czy programy z Martą Manowską wrócą do oferty. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że prezenterka po raz kolejny pomoże w poszukiwaniu miłości rolnikom, ale także i seniorom.

Co więcej, w mediach społecznościowych ujawniono już kiedy poznamy bohaterów 11. edycji "Rolnik szuka żony". W wielkanocną niedzielę zobaczymy dziewiątkę uczestników, którzy mają szansę podbić serca widzów TVP. Jak poradzą sobie sami z sercowymi rozterkami?

Dzień dobry! Jak przygotowania do Wielkanocy? My jesteśmy już prawie gotowi do zerowego odcinka 11 edycji. Widzimy się już w Niedzielę Wielkanocną o 21:20. Pokażemy Wam 9 osób poszukujących kogoś do spędzenia razem reszty życia. Po raz pierwszy w historii programu w zerowym odcinku pojawią się aż 3 panie, więc będzie się działo! - zapowiada produkcja.

Wśród bohaterów nadchodzącej edycji programu znalazły się aż 3 panie. Już teraz jest głośno o jednej z nich. Przed udziałem w "Rolnik szuka żony" zdobyła sporą popularność. Pomoże jej to w odnalezieniu miłości?

Mamy nową gwiazda "Rolnik szuka żony"? Bohaterka jest znana w internecie

Wiktoria Żmuda-Trzebiatowska została jedną z bohaterek 11. edycji "Rolnik szuka żony". Początkowo planowała zostać aktorką i nawet brała udział w jednej z warszawskich szkół, jednak po odmowie zdecydowała się na bardziej "rozsądną opcję". 

Z krótkiego nagrania w mediach społecznościowych możemy dowiedzieć się, że obecnie mieszka z rodzicami, a jedną z jej wielu pasji jest makijaż. O swoim gospodarstwie rolnym opowiedziała więcej w "Pytaniu na śniadanie".

Moje gospodarstwo specjalizuje się w produkcji roślinnej. Uprawiamy zboże i rzepak. […] Na co dzień pracuję też przy zwierzętach, mamy trzodę chlewną - wyliczała w rozmowie z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim.

W wolnych chwilach rolniczka nagrywa filmiki związane z jej pracą i życiem prywatnym, które podbijają TikTok. Jej prywatne konto obserwuje ponad 100 tysięcy internautów. Z pewnością nie może się już doczekać, jak poradzi sobie w "Rolnik szuka żony".

Działalność w internecie jest moją drugą pasją. Spełniam się w tym, uwielbiam nagrywać filmiki siedząc w pracy… Tutaj akurat kończyliśmy żniwa - zażartowała w śniadaniówce.

Więcej o rolniczce dowiemy się już podczas premierowego odcinka 11. sezonu "Rolnik szuka żony" w wielkanocną niedzielę o godzinie 21:20 w TVP1.

Rolnik szuka żony
Bohaterka 11. edycji "Rolnik szuka żony" gwiazdą internetu, fot. Instagram
Rolnik szuka żony
Bohaterka 11. edycji "Rolnik szuka żony" gwiazdą internetu, fot. Kadr z:"Pytanie na śniadanie", TVP
Rolnik szuka żony
Bohaterka 11. edycji "Rolnik szuka żony" gwiazdą internetu, fot. Kadr z:"Pytanie na śniadanie", TVP
Rolnik szuka żony
Bohaterka 11. edycji "Rolnik szuka żony" gwiazdą internetu, fot. Kadr z:"Pytanie na śniadanie", TVP