Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Gwiazda "Rolnika" pokazała syna. Mało kto wiedział, że już jest mamą
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 01.04.2024 21:06

Gwiazda "Rolnika" pokazała syna. Mało kto wiedział, że już jest mamą

"Rolnik szuka żony"
"Rolnik szuka żony", fot. Facebook

Uczestnicy programu “Rolnik szuka żony” nawet po zakończeniu show dalej są obserwowani przez fanów produkcji. Teraz wyszło na jaw, która gwiazda programu ma dziecko. Możecie mocno się zdziwić.

Nowa edycja "Rolnik szuka żony"

Po wzburzonych emocjach związanych z jubileuszową serią "Rolnik szuka żony", nowi uczestnicy stają się teraz głównymi bohaterami. Widzowie wkrótce będą mogli zapoznać się z przygodami kolejnych rolników, którzy pragną znaleźć swoje życiowe partnerki i partnerów spośród kandydatów i kandydatek w 11. edycji show.

Niektórzy z ulubionych bohaterów z poprzednich sezonów nadal cieszą się dużą popularnością w mediach społecznościowych. Wszyscy z niecierpliwością oczekujemy narodzin dziecka Ani i Kuby, którzy połączyli się w poprzednim sezonie programu. Szczęśliwe zakończenie jest coraz bliżej.

Duże emocje wśród widzów wzbudzał też Waldemar i jego wybory. 

Wszystko miało być idealnie. Gwiazda "Rolnika" pokazała świąteczne zdjęcie, a na nim... Coś tu poszło nie tak! Poznaliśmy uczestników 11. edycji "Rolnik szuka żony". W programie wystąpi popularna tiktokerka!

Relacja Ewy i Waldemara z "Rolnika"

Ewa Kryza brała udział w programie "Rolnik szuka żony", gdzie Waldemar był jednym z rolników poszukujących partnerki. Od samego początku było widoczne, że Waldemar był zafascynowany piękną Ewą, co nie umknęło uwadze dwóm pozostałym kandydatkom. Pomimo tego, że Waldemar wybrał kontynuowanie relacji z Ewą, to niestety ich związek nie przetrwał. 

W finałowym odcinku programu para publicznie dyskutowała o przyczynach ich rozstania. Obecnie wiadomo, że Waldemar znalazł miłość u innego kandydata, Doroty, z którą ich związek rozwija się pomyślnie.

Ewa jednak postanowiła podzielić się z fanami informacją, o której mało kto wiedział.

Ewa z "Rolnika" ma dziecko

Ewa dalej aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje ją ponad 80 tysięcy ludzi. Ostatnio urządziła tam serię pytań i odpowiedzi. Jeden z jej obserwatorów zapytał o to, czy jest matką.

Ma Pani dzieci? – zapytał internauta. 

Pewnie wielu fanów programu zadawało sobie to pytanie. Teraz Ewa postanowiła raz na zawsze rozwiać wątpliwości i udzielić na nie odpowiedź.

Mam syna – odpowiedziała Ewa.

Widać, że chłopiec, który ma na imię Julian, odziedziczył po mamie miłość do muzyki, ponieważ na zdjęciu, które opublikowała Ewa widać, jak siedzi przy keyboardzie w słuchawkach na uszach. 

Zaskoczeni?

Ewa z
Ewa z "Rolnika", fot. Instagram
Ewa z
Ewa z "Rolnika", fot. Instagram
Ewa z
Ewa z "Rolnika", fot. Instagram