Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Widzowie już wiedzą, kto z "Rolnik szuka żony" dostanie najwięcej listów. Nie tylko dlatego, że jest przystojny...
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 01.04.2024 08:21

Widzowie już wiedzą, kto z "Rolnik szuka żony" dostanie najwięcej listów. Nie tylko dlatego, że jest przystojny...

Rolnik szuka żony
Rolnik przykuł uwagę internautów, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP

W wielkanocną niedzielę widzowie TVP zobaczyli po raz pierwszy wszystkich uczestników 11. edycji "Rolnik szuka żony". To ci kandydaci poszukują miłości przy pomocy Marty Manowskiej. Wizytówki trafiły do mediów społecznościowych, a internauci oszaleli. Kto przykuł najwięcej uwagi? Jeden z rolników ma sporo do zaoferowania!

"Rolnik szuka żony" rusza z kolejnym sezonem

Po burzliwych emocjach jubileuszowej edycji "Rolnik szuka żony" na pierwszy plan wychodzą nowi uczestnicy. Już niedługo widzowie zagłębią się w przygody kolejnych rolników, którzy wśród kandydatów i kandydatek poszukują swoich drugich połówek.

Do dziś niektórzy bohaterowie poprzednich sezonów cieszą się sporą popularnością w mediach społecznościowych. Wszyscy przecież czekamy na narodziny dziecka Ani i Kuby, którzy połączyli się w poprzedniej edycji programu. Radosne rozwiązanie jest coraz bliżej.

Kto tym razem ma warunki do zgarnięcia tytułu gwiazdy "Rolnik szuka żony"? W wielkanocną niedzielę poznaliśmy dziewięcioro rolników. Jeden z nich ma szansę na furę wśród widzek. Czym przykuł uwagę?

Zawrzało na profilu "Rolnika"! Przedstawili kandydatów, a kilkoro już wzbudziło wielkie emocje. Szykuje się ciekawy sezon "Rolnik szuka żony 11". Kandydaci ujawnieni: "Dziewięć połówek bez pary". Wśród nich prawdziwa piękność!

Poznaliśmy uczestników 11. "Rolnik szuka żony". Kto przykuł uwagę?

Tym razem w telewizyjnym programie pokażą się osoby z różnych rejonów Polski, w tym z Podlasia, Pomorza, Mazowsza oraz Dolnego Śląska. 11. edycja "Rolnik szuka żony" szykuje dla widzów wiele nowości. Po raz pierwszy wśród rolników znalazły się aż trzy kobiety! Najmłodsza z nich to 23-letnia właścicielka gospodarstwa, która w wolnych chwilach aspiruje do bycia internetową gwiazdą.

Dziewięć osób. Dziewięć połówek bez pary. Dziewięć wspaniałych historii. A najpiękniejsza z nich rozpocznie się już w Wielkanoc o 21:20. Zapraszamy, bo warto! - zachęcała produkcja.

Wśród panów również pojawiło się kilka zaskoczeń. Na ekranach zadebiutuje rolnik zza granicy, a jeden z nich wizytówką przykuł uwagę wszystkich. Niejedna kandydatka z radością napisze list, by znaleźć się w takiej okolicy. Szczegóły poniżej.

"Rolnik szuka żony" już ma faworyta widzów! Ma wiele do zaoferowania...

Uczestnicy "Rolnik szuka żony" już po pierwszy sekundach wzbudzają wiele emocji. Jednym z nich został 32-letni Rafał z województwa mazowieckiego. Mężczyzna zajmuje się uprawą papryki i zboża. Jego gospodarstwa obecnie wynosi około stu tuneli. W pracy pomagają mu rodzice, obok których zbudował okazały dom. Mieszka w nim sam, ale ma nadzieję na znalezienie odpowiedniej partnerki.

W swoim charakterze ceni kreatywność, komunikatywność, uczciwość, pracowitość, życzliwość i sumienność. […]Chciałby poznać dziewczynę, która nie ma dzieci i będą mogli zbudować wszystko od zera. Ważne, żeby partnerka chciała się do niego wprowadzić, ale niekoniecznie musiałaby zajmować się tym, co on - przekazano.

Już po pierwszym nagraniu Rafał wzbudził zainteresowanie internautów. Uwagę przykuł nie tylko wyglądem, ale także swoim gospodarstwem. Na pierwszy plan wybija się jego dom, który można przyrównać do prawdziwej posiadłości.

Nowoczesne wnętrza i dużo przestrzeni pozornie nie wszystkim kojarzą się z gospodarstwem rolnym. Od samego wejścia uczestnik przywitał ekipę telewizyjną w kuchni, gdzie królują czarne, lśniące meble. Salon jest za to w jasnych kolorach z ogromną kanapą i sporym telewizorem. Nawet skrawek sypialni może przykuć uwagę szerokim łóżkiem.

Rafał należy jednak do rolników ceniących obecne wygody i technologie. Internauci przewidzieli u niego morze chętnych kandydatek.

  • Dostanie najwięcej listów, bo tu czuć pieniądz.
  • Zastanawiam się czy dziewczyny polecą na tego rolnika czy na chałupę.
  • Dużo będzie listów oj dużo tylko szkoda że kobiety będą zainteresowane wszystkim innym dookoła tylko nie rolnikiem.
  • Oj nie jedna mu napisze, że chciałby w tej kuchni gotować i koszulę prasować.
  • Oj będzie dużo zgłoszeń!
  • Oby spotkał szczerą kobietę dla której budynek i kasa nie będzie przewyższać uczuć i człowieka.
  • Facet fajny ale coś mi się wydaje, że dużo kobiet poleci na kasę
  • Tutaj będzie sporo listów.

Pierwszy wybór kandydatek przed Rafała i innych bohaterów "Rolnik szuka żony" z pewnością wywoła sporo emocji.

rolnik szuka żony
Rolnik przykuł uwagę internautów, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP
rolnik szuka żony
Rolnik przykuł uwagę internautów, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP
rolnik szuka żony
Rolnik przykuł uwagę internautów, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP
rolnik szuka żony
Rolnik przykuł uwagę internautów, fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP