Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Dwoje uczestników "Love Island" pożegnało się z programem. Reakcja Dody hitem sieci
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 02.04.2024 08:46

Dwoje uczestników "Love Island" pożegnało się z programem. Reakcja Dody hitem sieci

Doda o odpadnięciu Oliwii i Adriana z "Love Island"
Doda komentuje wydarzenia w "Love Island", fot. KAPiF, mat. prasowe Polsat

Doda nigdy nie ukrywała, że jest wielką fanką randkowego show “Love Island”. Artystka raz już nawet pojawiła się na “wyspie miłości”, a odcinek z jej udziałem pobił wszelkie rekordy oglądalności. Teraz gwiazda skomentowała najnowsze wydarzenia. Jej komentarz to prawdziwy hit!

Doda wierną fanką "Love Island"

Doda od dawna uchodzi za jedną z najbardziej ambitnych i zapracowanych gwiazd polskiego show-biznesu. Nie tylko nagrywa płyty i koncertuje, ale też m.in. produkuje filmy, występuje na festiwalach i prowadzi różnej maści biznesy. Mimo nawału pracy zawsze jednak znajduje czas na chwilę relaksu przed telewizorem.

Doda ogląda “Taniec z Gwiazdami” i ostatnio nawet skomentowała popisy Dagmary Kaźmierskiej. Jej ulubionym programem już od ładnych kilku lat jest jednak widowisko typu bikini reality o nazwie “Love Island. Wyspa miłości”. Nie uszło to zresztą uwadze producentów show, którzy jakiś czas temu spełnili wielkie marzenie artystki.

"Kpina z widzów". Fani "Love Island" oburzeni nagłą eliminacją. Piszą wprost o ustawce "On się znęca nad nią". Fani "Hotelu Paradise" wściekli na Bartka. Nie mogą mu wybaczyć tego, jak potraktował Luizę

Doda i jej miłość do reality show

Dorota Rabczewska zaczynała swoją medialną karierę w 2002 roku w popularnym programie “Bar”. Osiemnastoletnia wówczas Rabczewska przyszła tam w jednym celu - zrobić wokół siebie jak największe zamieszanie i przy okazji wypromować swoją działalność muzyczną. Jej plan się powiódł. Wygadana wokalistka zespołu Virgin praktycznie z marszu stała się gwiazdą, o której mówiła cała Polska.

KAPIF_1000pix_K210498F.jpg
Doda i Krzysztof Ibisz na planie “Baru”, fot. KAPiF


Miłość Dody do reality show zaowocowała niedawno kolejnymi dwoma projektami. W “Doda. 12 kroków do miłości” pokazano, jak będąca wtedy jeszcze singielką artystka umawiała się na randki z wybranymi w drodze castingu kandydatami na jej idealnego partnera. Z kolei w “Doda. Dream Show” ukazano od kulis cały proces przygotowywań do spektakularnej trasy koncertowej o nazwie Aquaria Tour. Wiosną ubiegłego roku zjawiła się także na planie swojego ulubionego “Love Island”, które z wypiekami na twarzy śledzi do tej pory. Szczegóły poniżej.

Doda komentuje "Love Island"

Doda pojawiła się na “wyspie miłości” w roli gościa specjalnego. W willi spędziła tylko chwilę, ale jej wizyta odbiła się szerokim echem w mediach. Odcinek, w którym Doda szczerze do bólu podsumowywała zachowanie uczestników, pobił rekordy oglądalności telewizyjnej Czwórki. 

Jak się okazuje, po roku od wizyty w hiszpańskiej willi Doda nadal ekscytuje się wydarzeniami w swoim ukochanym reality show. Dowodem na to jest komentarz, który pozostawiła pod postem na oficjalnym profilu programu w serwisie Instagram. Jakie zdarzenie tak uaktywniło Dodę?

Wykonawczyni przeboju “Melodia ta” zareagowała na eliminację dwojga budzących skrajne emocje uczestników - Oliwii i Adriana.

LI9 Oliwia i Adrian opuszczają wyspę.jpg
Oliwia i Adrian opuszczają wyspę, fot. mat. prasowe Love Island

Alleluja - napisała Doda w wielkanocny poniedziałek, nie kryjąc swojej radości z odpadnięcia wspomnianej dwójki.


Reakcja Dody okazał się prawdziwym hitem. Jej komentarz zebrał do tej pory już blisko 3 tysiące polubień i kilkadziesiąt odpowiedzi.

Podzielacie jej entuzjazm z powodu odejścia Oliwki i Adriana?
 

LI9 Pożegnanie Oliwii i Adriana.jpg
Pożegnanie Oliwii i Adriana, fot. mat. prasowe Love Island
LI9.j Oliwia i Adipg.jpg
Oliwia i Adrian odpadli z programu, fot. mat. prasowe Love Island
Tagi: Love Island