Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "On się znęca nad nią". Fani "Hotelu Paradise" wściekli na Bartka. Nie mogą mu wybaczyć tego, jak potraktował Luizę
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.03.2024 08:19

"On się znęca nad nią". Fani "Hotelu Paradise" wściekli na Bartka. Nie mogą mu wybaczyć tego, jak potraktował Luizę

Hotel Paradise
Widzowie "Hotelu Paradise" wściekli na Bartka, fot. Kadr z:"Hotel Paradise", TVN7

Program "Hotel Paradise" wzbudza wiele emocji wśród widzów. Zachowania uczestników często wydają się skrajne, a nawet absurdalne, biorąc pod uwagę, w jakich warunkach się znaleźli. Na celowniku internautów tym razem znalazł się Bartek. Są w szoku, w jaki sposób traktuje telewizyjną partnerkę. Mężczyzna przekroczył już wszelkie granice.

8. edycja "Hotelu Paradise" wzbudza kontrowersje

Telewizyjne show, którym rządzi rywalizacja oraz poszukiwanie sojuszy, a czasem nawet miłości, stało się hitem TVN7. Uczestnicy jak mało kto walczą o pozostanie w programie dla sławy czy pieniędzy. To jednak nie jest proste, ponieważ by dojść jak najdalej, trzeba stworzyć trwały "związek". 

Część mieszkańców decyduje się na przyjacielskie sojusze, a niektórzy naprawdę zaczynają coś do siebie czuć. W najgorszym przypadku jedna ze stron manipuluje drugą, by jak najdłużej zostać w programie. W finale najlepiej dobrany duet ma szansę wyboru przed prowadzącą Klaudią El Dursi: pieniądze czy miłość.

8. sezon "Hotelu Paradise" wzbudza skrajne emocje w widzach. Wszystko przez uczestników, którzy nie cofną się przed niczym w zwycięstwie. Jeden z nich podpadł internautom ze względu na jego stosunek do programowej partnerki. Takich kłótni nikt się nie spodziewał. Szczegóły poniżej.

Uczestnik "Hotelu Paradise" wprawił wszystkich w osłupienie. "Najgłupsze pytanie w historii programu" Uczestnicy "Hotelu Paradise" przyłapani na oszustwie. Klaudia El Dursi zaczęła krzyczeć o dyskwalifikacji

Szokujące zachowanie uczestnika "Hotelu Paradise"

Jedną z par, które połączyły się w programie, jest Luiza i Bartek. Duet już od kilku odcinków jest nierozłączny, a ich występy nie raz podniosły ciśnienie internautom. Tym razem jednak zachowanie uczestnika dało się im we znaki.

Na pierwszy rzut oka widać, że para ma silne charaktery i temperament, który trudno okiełznać. Generuje to wiele napięć doprowadzających do głośnych kłótni. W nich wyróżnia się Bartek, który nie ma oporów przed docinkami w stronę Luizy. Brak hamulców doprowadza do wielu nieprzyjemnych sytuacji.

  • Bo ty masz granice wiesz na jakim poziomie? No nie wiem, jeden.
  • A ja ci mówię, że nie zrobisz, bo nie zrobisz to na ch*j mówisz, że zrobisz.
  • Skoro przywykłaś do klepania po plecach… - to tylko część z odzywek Bartka w jednym z odcinków.

Internauci nie darują uczestnikowi "Hotelu Paradise". "On się znęca nad nią"

Bartek tłumaczy swoje zachowanie "prawdomównością" oraz szczerością "aż do bólu" jednak nawet Luiza zaczyna tracić do niego cierpliwość. Podczas jednej z kłótni przyznała, że już nie może mu ufać.

Nie podobają mi się te zachowania, takie bez szacunku konfrontowanie wszystkich problemów na forum, zwłaszcza gdy był tydzień zagrożenia mężczyzn, to ja robiłam wszystko by czuł się bezpiecznie - wyznała przed kamerami.

Luiza stwierdziła nawet, że ich "związek" nie ma dalszego sensu jeśli zachowanie Bartka nie ulegnie zmianie. Internauci z aprobatą przyjęli pomysł uczestniczki "Hotelu Paradise". Są wściekli na to jak jest traktowana.

  • Tak właśnie niszczy się poczucie własnej wartości u kobiety.
  • Przemoc emocjonalna, zaniżanie wartości kobiety. Tak bardzo przykro się na to patrzy!
  • Bartek to toksyczna osoba niszcząca drugą osobę w białych rękawiczkach.
  • Luiza uciekaj!
  • On się znęca psychicznie nad nią.
  • Szczerość a bezczelność to dwie różne rzeczy!

Internauci liczą na przemieszanie par w kolejnym "rajskim rozdaniu". Do doboru duetów i eliminacji w "Hotelu Paradise" dojdzie już w środę, 27 marca, o godzinie 21:00 w TVN7. Emocji z pewnością nie zabraknie. Fragment jednej z głośniejszych kłótni uczestników zobaczysz poniżej:

Hotel Paradise
Widzowie "Hotelu Paradise" wściekli na Bartka, fot. Kadr z:"Hotel Paradise", TVN7
Hotel Paradise
Widzowie "Hotelu Paradise" wściekli na Bartka, fot. Kadr z:"Hotel Paradise", TVN7
Hotel Paradise
Widzowie "Hotelu Paradise" wściekli na Bartka, fot. Kadr z:"Hotel Paradise", TVN7
Hotel Paradise
Widzowie "Hotelu Paradise" wściekli na Bartka, fot. Kadr z:"Hotel Paradise", TVN7