Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Uczestnik "Hotelu Paradise" wprawił wszystkich w osłupienie. "Najgłupsze pytanie w historii programu"
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 20.03.2024 12:26

Uczestnik "Hotelu Paradise" wprawił wszystkich w osłupienie. "Najgłupsze pytanie w historii programu"

"Hotel Paradise"
"Hotel Paradise", fot. Instagram

“Hotel Paradise” jest bardzo kontrowersyjnym show. Często zachowania i słowa bohaterów potrafią bardzo zadziwić fanów. Taka sytuacja zdarzyła się również, gdy uczestnik zadał pytanie Klaudii El Dursi. Nikt nie spodziewał się czegoś takiego. 

8. odsłona "Hotelu Paradise"

"Hotel Paradise" okazał się prawdziwym hitem stacji telewizyjnej. Niezwykli bohaterowie i ich wybory budzą żywe dyskusje wśród internautów. Uczestnicy stają przed trudnym zadaniem - muszą odnaleźć swoje drugie połówki podczas pobytu na rajskiej wyspie w Wietnamie. Niektórzy kierują się sojuszami i przyjaźniami, podczas gdy innym zaczyna rozwijać się prawdziwe uczucie.  

Para, która będzie uznana za najlepiej dobraną, stanie w ostatecznej próbie podczas finału "Hotelu Paradise". Przed pozostałymi uczestnikami i Klaudią El Dursi przewidziana jest "ścieżka lojalności", która pokaże, czy para podzieli się główną nagrodą, czy też zdecyduje się zatrzymać ją dla siebie. Zanim jednak widzowie przeżyją ten emocjonujący moment, bohaterowie będą musieli stawić czoła wielu wyzwaniom.

"Hotel Paradise" pod gradem zarzutów: "Coś tu nie wyszło!". Ostro obrywa się zwłaszcza IM "Hotel Paradise". Wyzwiska i afera w programie. Padły wulgaryzmy

Uczestnik zszokował widzów

Wtorkowy epizod "Hotelu Paradise" był skoncentrowany na eliminacjach, a Antoni Trojanowski pożegnał się z programem. Przed tym wydarzeniem widzowie oglądali tzw. "rajską wyrocznię", w której uczestnicy mieli okazję zadać jedno pytanie prowadzącej, Klaudii El Dursi. Choć większość uczestników reality show zazwyczaj pytała o relacje między sobą i szczerość intencji współuczestników, Michał Zając był zainteresowany czymś zupełnie odmiennym.

Uczestnik ten ma 24 lata. Pracuje trener personalny i piłkarz, jest osobą zainteresowaną psychologią związków damsko-męskich. Jego życie towarzyskie jest intensywne, co pozwala mu na szerokie kontakty społeczne. Twierdzi, że jest uczciwym, lojalnym i honorowym mężczyzną o wielkim sercu. W swoim życiu uczuciowym miał różnorodne doświadczenia, w tym kilka przelotnych romansów, jeden poważny związek oraz dwuipółletnią otwartą relację. Michał podkreśla, że nie jest zwolennikiem monogamicznych związków i preferuje otwarte podejście do relacji między ludźmi.

Wszyscy wytrzeszczyli oczy, gdy usłyszeli pytanie Michała.

Pytanie, które zdziwiło wszystkich

Widzowie programu, nigdy nie mogą przewidzieć, z jakimi pytaniami uczestnicy przyjdą do Klaudii El Dursi .Jednak to, o co zapytał Michał przejdzie do historii programu.

Czy ktoś z chłopaków powiedział, że ma lepszą naturalną sylwetkę niż ja? – zapytał.

W komentarzach pod fragmentem odcinka na Instagramie widzowie nie mogli powstrzymać się od śmiechu. Większość bierze to żartobliwie i bardzo lubi tego uczestnika.

  • Czy tylko ja mam wrażenie, że Michał tam ze wszystkich sobie jaja robi?  
  • Przecież Michał to troll i gracz. On świetnie kombinuje, jest obojętny i smyka się cały czas. Pytanie zadane do jaj. Wy naprawdę tego nie widzicie, że on się bawi i gra?  
  • To pytanie przejdzie do historii programu jako najgłupsze.  
  • Nie mogłam ze śmiechu. Wszyscy tak poważnie pytali, a ten z takim pytaniem wyskoczył.  
Michał z
Michał z "Hotelu Paradise", fot. Instagram
Michał z
Michał z "Hotelu Paradise", fot. Instagram
Michał z
Michał z "Hotelu Paradise", fot. Instagram