Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Hotel Paradise". Wyzwiska i afera w programie. Padły wulgaryzmy
Łukasz Ossowski
Łukasz Ossowski 12.03.2024 12:01

"Hotel Paradise". Wyzwiska i afera w programie. Padły wulgaryzmy

Hotel Paradise
Hotel Paradise, fot. Instagram

“Hotel Paradise” chyba nigdy się nie znudzi. W kolejnej odsłonie programu doszło do wielkiego skandalu. To, co zrobiła jedna z uczestniczek, wywołało lawinę krytyki wśród biorących udział w progamie, ale też widzów. Aż trudno uwierzyć.

"Hotel Paradise" wielkim telewizyjnym hitem

“Hotel Paradise” to randkowe show, które od kilku lat pojawia się na antenie i już od pierwszej edycji jest wielokim hitem. Od samego początku format prowadzi Klaudia El Dursi, który doskonale sprawdza się w roli gospodyni wyjątkowego reality show. 

Hit stacji TVN nagrywany jest z dala od Polski. Produkcja zawsze wybiera bardzo egzotyczne miejsca na każdą kolejną edycję. Zdecydowanie są to Rajskie zakątki. Program kręcono już na Bali, Zanzibarze, czy w Kolumbii. Nowa edycja nagrywana jest obecnie w Azji. 

Wystąpiła w hicie TVN, a potem miesiącami ukrywała ciążę. Właśnie wszystko się wydało! Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" jest w ciąży! Pierwsza zwyciężczyni show pokazała zaokrąglony brzuch

Hotel Paradise wrócił na antenę

“Hotel Paradise" doczekał się już ośmiu edycji. Najnowsza właśnie jest emitowana na TVN7, a już pierwsze odcinki dostarczyły lawiny emocji. Widzowie mieli już okazję poznać wszystkich uczestników. Program jest jednak tak sformułowany, że w trakcie trwania do zakochanych dołączają kolejne osoby.

W nowej edycji natychmiast stworzyły się pierwsze pary, ale pojawienie się kolejnej uczestniczki tak namieszało, że wywołało skandal nie tylko wśród bohaterów programu, ale przede wszystkim widzów. 

Podczas pierwszego rajskiego rozdania nowej edycji już doszło do afery i skandalu. Nowa uczestniczka usłyszała nawet wulgaryzmy.

Pierwsze Rajskie rozdanie w 8. edycji "Hotelu Paradise"

W “Hotelu Paradise” uczestnicy mają już za sobą pierwsze rajskie rozdanie. Pojawiła się na nim Jessika, która z premedytacją postanowiła pokrzyżować plany parze zakochanych. Martyna i Michał od samego początku tworzyli udany związek. Uważani byli za najsilniejszą parę tej edycji. 

Jessika swoją decyzją postanowiła to zmienić. Miała ona immunitet, który upoważniał ją do wyboru partnera. Przekazała, że zostanie nim Michał, a tym samym Martyna musi spakować walizki i opuścić program. 

Jestem tego świadoma, że rozbijam najmocniejszą parę - powiedziała Jessika.

Martyna wpadła w prawdziwą rozpacz. Jedna z koleżanek z programu próbowała ją pocieszyć, a wówczas padły wulgaryzmy. 

Jak można być taką sz***ą? - powiedziała. 

 W Jessikę uderzyły niemal wszystkie pozostałe uczestniczki. A Martyna nie mogła powstrzymać rozpaczy. 

Myślisz, że którakolwiek dziewczyna będzie chciała, żebyś tu była po zrobieniu takiego sz********a? - pytała Martyna Jessike. 

Zdaje się, że Jessika nie będzie miała teraz łatwo w “Hotelu Paradise”. Michał i Martyna musieli się natomiast pożegnać. 

Martyna z
Martyna z "Hotelu Paradise", fot. Instagram
Hotel Paradise, Jessika fot. Instagram
Jessika z "Hotelu Paradise", fot. Instagram
Martyna i Michał
Martyna i Michał z "Hotelu Paradise, fot. Instagram
Martyna i Michał
Martyna i Michał z "Hotelu Paradise, fot. Instagram
Hotel Paradise, Jessika fot. Instagram
Jessika i Martyna, fot. “Hotel Paradise”, fot. Instagram