Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Kolejne zaręczyny na "Love Island"? Adrian ujawnił swoje zamiary. Otwarcie mówi o oświadczynach!
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 26.03.2024 09:39

Kolejne zaręczyny na "Love Island"? Adrian ujawnił swoje zamiary. Otwarcie mówi o oświadczynach!

kadry z programu "Love Island. Wyspa miłości"/TV4
Adrian z "Love Island" mówi o oświadczynach, fot. TV4

Dziewiąta edycja “Love Island” przynosi ogromne emocje. Wiele wskazuje na to, że w programie doczekamy się scen, których fani programu nie widzieli od czasu szóstej odsłony show.

"Love Island". Dan decyduje o losie Wiktorii

“Love Island” gorące jak nigdy. W miarę postępu programu, wyspiarze zaczynają przeżywać coraz poważniejsze rozterki i dramaty. Przykładem może być Adrian, który nie ukrywa, że odnalazł w programie uczucie.

Chodzi naturalnie o Wiktorię, która w ostatnim czasie wraz z Patrycją musiała pożegnać się z uczestnikami formatu. Wkrótce okazało się jednak, że jej rozstanie z show nie jest ostateczne.

Wszystkiemu zaradzić mógł Dan, który podczas spotkania z dziewczynami, mógł zadecydować z którą z nich zechce powrócić do willi, gdzie czekali pozostali bohaterowie. Co postanowił?

To na pewno Dorotka z "Rolnika"? W burzy loków trudno ją poznać! Miłość i wiosna jej służą Ślub Iwony Pavlović. Jurorka "TzG" postawiła na odważny kolor i fason sukni. Szykownie, ale z pazurem

"Love Island". Dan złamał serce Adrianowi?

Adrian bardzo liczył na to, że Dan wyświadczy mu przysługę i powróci do willi z Wiktorią. Ten miał jednak inne plany, chcąc nawiązać bliższą znajomość z Patrycją. Gdy powrócił do uczestników “Love Island”, musiał skonfrontować się z kolegą z programu.

Nie musisz mi nic mówić. Widziałem wszystko - powiedział mu Adrian, który zobaczył, co się stało we wiadomości wideo.

Choć mężczyzna nie zdążył ujawnić swoich zamiarów względem Wiktorii przed jej odejściem, nie opuścił willi wraz z nią. Okazuje się jednak, że nie oznacza to, że postawił kreskę na pięknej blondynce.

"Love Island". Adrian zapowiada oświadczyny

Adrian przyznał, że nie wyszedł za Wiktorią tylko dlatego, że w jego głowie pojawiła się myśl, że być może pozna w programie kogoś, kto zawróci mu w głowie jeszcze bardziej. Teraz wie jednak, że najprawdopodobniej jest zakochany. Co więcej, jest gotowy powziąć konkretne kroki.

Gdyby ta kobieta była, gdyby tu wróciła, to chyba dałbym radę zrobić wszystko. To chyba dałbym radę nawet się oświadczyć, jeśli trzeba by było - zadeklarował uczestnik “Love Island”.

Warto zaznaczyć, że gdyby w istocie doszło do zaręczyn, nie byłby to pierwszy raz w historii show. W finale szóstej odsłony show gościli bohaterowie czwartej odsłony, Wiktor i Magda. W pewnym momencie widzowie mogli zobaczyć, jak mężczyzna klęka przed swoją wybranką i prosi ją o rękę.

love island
fot. screen: instagram.com/loveislandwyspamilosci
love island
fot. screen: instagram.com/loveislandwyspamilosci
love island
fot. screen: instagram.com/loveislandwyspamilosci
Tagi: Love Island