Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Anna z "Rolnika" już poczuła gorzki smak sławy. Mimo to opublikowała takie zdjęcie! Ryzykownie...
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 03.04.2024 20:39

Anna z "Rolnika" już poczuła gorzki smak sławy. Mimo to opublikowała takie zdjęcie! Ryzykownie...

kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

Anna z “Rolnik szuka żony” pozostaje w kontakcie ze swoimi fanami poprzez kanały mediów społecznościowych. Na Instagramie gwiazdy pojawiło się właśnie nowe zdjęcie, które może okazać się zaskoczeniem dla wielu z nich.

"Rolnik szuka żony". Anna odnalazła miłość

“Rolnik szuka żony” to program, który okazał się być istnym błogosławieństwem dla wielu z jego uczestników. Widzowie wielokrotnie byli świadkami miłości rodzącej się w show na ich oczach.

Prawdziwe uczucie udało się odnaleźć chociażby Annie, która zgłosiła się do dziesiątej edycji, mając nadzieję spotkać na swej drodze opiekuńczego i kochającego mężczyznę. Okazał się nim być Kuba.

Dziś para z niecierpliwością oczekuje na wspólne dziecko, które pojawi się na świecie już niebawem. O tym, że uczestniczka “Rolnika…” jest w ciąży widzowie dowiedzieli się podczas specjalnego bożonarodzeniowego wydania formatu.

Rekordzista "1z10" w "Va Banque"! To był nokaut? Jak poszło Arturowi Baranowskiemu? Gwiazda "Gogglebox" rozgadała się o rozwodzie: "Nie dociągniemy do 10. rocznicy". Fani w szoku, a ona się tłumaczy

Anna z "Rolnika..." odczuła blaski i cienie sławy

Ulubieni bohaterowie “Rolnik szuka żony” pozostają w pamięci widzów jeszcze długo po tym, jak na planie programu pada ostatni klaps. Fani chcą stale wiedzieć, co dzieje się w życiu sympatycznych uczestników show.

Anna Derbiszewska pozostaje w kontakcie ze swoimi wielbicielami, publikując na bieżąco w mediach społecznościowych. Niestety, gwiazda miała już okazję przekonać się, że nie wszyscy internauci pozostają pozytywnie nastawieni do jej aktywności.

Jakiś czas temu gwiazda opublikowała nagrania, na których opowiadała o kosmetykach do pielęgnacji skóry. Internautki zarzuciły jej, że bierze udział w promocji określonych produktów. Krytykowano ją również za rzekome błędy językowe.

Anna z "Rolnika..." opublikowała nowe zdjęcie

Nowa fotografia, która pojawiła się na profilu Anny z “Rolnik szuka żony” znów wywołać może oburzenie wśród części internautów. Gwiazda wzięła się bowiem za… promocję najmu przyczep kempingowych.

Oferta pojawiła się na InstaStory uczestniczki show TVP, która poinformowała, że może udostępnić sprzęt podczas zbliżającej się wielkimi krokami majówki i w okresie letnim. Ryzykownie, bo teraz to już każdy może do niej zadzwonić…

Z okazji być może zechciałaby skorzystać Małgorzata Rozenek, która w przeszłości wraz z rodziną zdecydowała się na wyjazd kamperem do Danii. Podróże kempingowe są również konikiem gwiazdy “Klanu”, Jakuba Tolaka.

Anna z
Anna z "Rolnika", fot. Instagram
Anna Derbiszewska instagram
fot. instagram.com/aniaderbiszewska
Anna Derbiszewska instagram
fot. instagram.com/aniaderbiszewska