Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > W internecie nic nie ginie. Bohater "Ślubu..." wytknął przeszłość nowej uczestniczce "Rolnika"
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 03.04.2024 12:21

W internecie nic nie ginie. Bohater "Ślubu..." wytknął przeszłość nowej uczestniczce "Rolnika"

Rolnik szuka żony
Gwiazdor "ŚOPW" wytknął przeszłość uczestniczce "Rolnik szuka żony 11", fot. Kadr z:"Rolnik szuka żony", TVP

W TVP jeszcze nie zaczęła się 11. edycji "Rolnik szuka żony" a wokół nowych bohaterów programu już wybuchają skandale. Gwiazdor kontrowersyjnego "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wytknął przeszłość jednej z uczestniczek. Do programu zgłosiła się nie tylko po miłość?

Kto wystąpi w 11. edycji "Rolnik szuka żony"?

W wielkanocną niedzielę poznaliśmy dziewięcioro uczestników najnowszej edycji "Rolnik szuka żony". Po raz pierwszy wśród bohaterów znalazły się aż trzy panie, a także zagraniczny uczestnik. Choć do emisji pierwszego odcinka pozostało jeszcze kilka miesięcy, widzowie mogą już nadsyłać listy do kandydatów.

Dziewięć osób. Dziewięć połówek bez pary. Dziewięć wspaniałych historii. A najpiękniejsza z nich rozpocznie się już w Wielkanoc o 21:20. Zapraszamy, bo warto! - zachęcała produkcja.

Zanim jednak zatopimy się w losy kolejnych bohaterów, internauci z przejęciem obserwują, co dzieje się u uczestników jubileuszowej edycji. Odliczamy dni do narodzin dziecka Ani i Jakuba, a także nadal dowiadujemy się o ciekawostkach ze związku Waldka i Dorotki. Czy nowi rolnicy mają szansę skraść serca widzów? W mediach społecznościowych już zrobiło się głośno o kilku uczestnikach.

"Dużo się u nas działo". Waldemar przekazał, co z nim i Dorotą. Od dawna nie było wspólnych zdjęć... Anna z "Rolnika" ich obwinia o to, co się jej przytrafiło. Nie pozostawiła wątpliwości, co o tym wszystkim myśli

Wybrano gwiazdy 11. edycji "Rolnik szuka żony". Kto zwrócił uwagę internautów?

Po ukazaniu wizytówek rolników, w mediach społecznościowych rozpętała się dyskusja, kto może zostać ulubieńcem widzów. Internautki nie przestają mówić o 32-letnim Rafale, który zainteresował wszystkich nie tylko swoją urodą.

Wiele hałasu narobiła także 23-letnia Wiktoria. Młoda właścicielka gospodarstwa rolnego w wolnych chwilach działa w mediach społecznościowych. Jej nagrania cieszą się ogromną popularnością, a ona sama ma już spore grono odbiorców. Na co liczy w programie "Rolnik szuka żony"?

23-letnia Pomorzanka Wiktoria w "Rolniku" poszukuje faceta rodzinnego, ciepłego, pomocnego i opiekuńczego, obdarzonego nienagannym uzębieniem, niebagatelnym poczuciem humoru, pewnego siebie, i lubiącego aktywny tryb życia. Dobrze by było, gdyby była to osoba związana ze wsią i rolnictwem, nie jest to jednak warunek konieczny. […] Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny ewentualnego wybranka, to bruneci średniego wzrostu mile widziani, jednak przede wszystkim w mężczyźnie szuka dojrzałości i przede wszystkim chęci zbudowania trwałej relacji opartej na wzajemnym zrozumieniu, zaangażowaniu i wspólnej radości ze swoich osiągnięć - przekazano w jej wizytówce.

Uczestniczka szybko zainteresowała internautów, którzy postanowili bliżej jej się przyjrzeć. Gwiazdor innego telewizyjnego show przypomniał o jej przeszłości. Co może się kryć za jej udziałem w hicie TVP? Szczegóły poniżej.

Gwiazdor "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wytknął przeszłość bohaterce "Rolnik szuka żony". Będzie afera?

Ujawnienie uczestników 11. edycji "rolnik szuka żony" wzbudziło wiele emocji wśród internautów. Pod postem z 23-letnią Wiktorią postanowił wypowiedzieć się Marcin Wichrowski, czyli bohater programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mężczyzna zwrócił uwagę na to, że młoda rolniczka była już bohaterką śniadaniówki TVP.

Wiktoria już dawno była na kanapie "śniadaniówki" - zauważył.

Świat Gwiazd faktycznie jeszcze przed świętami informował, że rolniczka wystąpiła w "Pytaniu na śniadanie", gdzie z Kasią Cichopek i Maciejem Kurzajewskim opowiedziała o łączeniu gospodarstwa rolnego z działalnością w internecie. Wiktoria próbowała swoich sił także w aktorstwie.

Czy udział w "Rolnik szuka żony" oprócz miłości przyniesie jej także okazję do zyskania większej rozpoznawalności? Internauci nie mają wątpliwości, że młoda uczestniczka wzbudzi wiele emocji.

  • Może się mylę ale wydaje mi się że tu bardziej chodzi o parcie na szkło.
  • Młodziutka, ładna. Na bank ma powodzenie. Program ma być trampoliną do show-biznesu i alternatywnego źródła dochodu a nie sposobem na znalezienie miłości.
  • W tym wieku i już męża szuka, desperacja level hard.
  • Taka młoda to szuka raczej poklasku w TV. Powinny być jakieś kryteria wiekowe.
Rolnik szuka żony
Bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wytknął przeszłość nowej uczestniczce "Rolnik szuka żony", fot. Instagram
Rolnik szuka żony
Bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wytknął przeszłość nowej uczestniczce "Rolnik szuka żony", fot. Piotr Matey/Fremantle
Rolnik szuka żony
Bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wytknął przeszłość nowej uczestniczce "Rolnik szuka żony", fot. Piotr Matey/Fremantle
Rolnik szuka żony
Bohater "Ślubu od pierwszego wejrzenia" wytknął przeszłość nowej uczestniczce "Rolnik szuka żony", fot. Piotr Matey/Fremantle