Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Dużo się u nas działo". Waldemar przekazał, co z nim i Dorotą. Od dawna nie było wspólnych zdjęć...
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.04.2024 22:32

"Dużo się u nas działo". Waldemar przekazał, co z nim i Dorotą. Od dawna nie było wspólnych zdjęć...

Rolnik szuka żony
Co u Waldka i Doroty z "Rolnika"?, fot. facebook.com/rolnikszukazony

Waldemar i Dorota są najbardziej kontrowersyjną parą 10. sezonu „Rolnik szuka żony”. Ale czy w ogóle wciąż są razem? Długo nie pokazywali się razem, teraz Waldi zamieścił nowy wpis. Ujawnił, co się u nich działo.

„Rolnik szuka żony”: Waldemar i Dorota

10. seria „Rolnik szuka żony” obfitowała w wiele skandali i konfliktów. Jednym z tych, który wzbudzał najwięcej emocji, był rozpad relacji Waldemara i Ewy. Kandydatka, którą wybrał rolnik, zerwała z nim, co długo wywoływało w nim frustrację. Ewa tłumaczyła w finale programu TVP, że obawiała się wybuchów agresji mężczyzny.

Waldemar Gilas bardzo długo w mediach społecznościowych dzielił się kolejnymi wyrzutami wobec Ewy. W końcu jednak postanowił skupić na swojej drugiej kandydatce, z którą pojawił się w finałowym odcinku, czyli Dorotą. Ich relacja wywoływała wiele wątpliwości wśród widzów, którzy obawiali się, że Dorota jest dla rolnika „nagrodą pocieszenia”. Na drodze ich związku stoi zresztą kilka obiektywnych przeszkód. Czy w końcu okazały się silniejsze od uczucia? Szczegóły poniżej.

Waldek z "Rolnika" publikuje o raku piersi, a Dorota? Niepokojąca refleksja w jej relacji... Co się dzieje? Waldek i Dorota z "Rolnika" nie spędzili walentynek razem? Fani coraz bardziej zaniepokojeni

„Rolnik szuka żony”: czy Waldemar i Dorota są razem?

Waldemar i Dorota z „Rolnika” wciąż nie zamieszkali razem. Dzieli ich ponad 300 kilometrów odległości, więc nie mogą widywać się zbyt często. Podobno planują przeprowadzkę w wakacje, kiedy syn Doroty skończy rok szkolny. Widzowie zauważyli jednak, że ich wspólne zdjęcia pojawiają się coraz rzadziej.

Wiele wskazuje na to, że rolnik i jego wybranka nie spędzili razem Walentynek. Na profilu kobiety na Instagramie pojawiają się też co jakiś czas pesymistyczne wpisy. Jakiś czas temu cytowała utwór „Opary”, hip-hopowego duetu Kali i Paluch, opowiadający o wypaleniu i braku sił.

Popatrz na me oczy zmęczone jak to miasto/ By rano wstać znowu brak mi sił/ Tyle na głowie, znowu nie mogę zasnąć/ A wszystko i tak zamieni się w pył – napisała Dorota.

W 2024 roku wspólnych zdjęć Doroty i Waldemara było jak na lekarstwo. 16 stycznia pochwalili się filmami z wyprawy z dziećmi w góry, a 9 marca pokazali, że wyjechali razem nad morze. Ale to było prawie miesiąc temu. Ale to było miesiąc temu. A co dzieje się z nimi teraz? Szczegóły poniżej.

„Rolnik szuka żony”: nowy wpis Waldemara

Osoby kibicujące związkowi Waldemara mogą być na szczęście spokojni. Po długiej przerwie w publikacji wspólnych zdjęć wreszcie pojawiła się nowa fotografia. Okazuje się, że para spędziła razem święta wielkanocne. Rolnik złożył przy tej okazji życzenia swoim fanom.

Kochani, trochę spóźnione, bo dużo przez Święta się u nas działo, ale pamiętałem o życzeniach. Większość świątecznego czasu poświęciliśmy na spotkania rodzinne oraz czas dla naszych kochanych chłopców. Wszystkim Wam życzymy wszystkiego, co najlepsze w życiu, przede wszystkim zdrowia, zadowolenia, pomyślności, spełnienia wszelkich marzeń, uśmiechu oraz optymistycznego i pełnego nadziei spojrzenia w przyszłość. My z Dorotką jesteśmy przykładem, że warto marzyć, planować i dążyć do realizacji swoich pragnień. Gorąco pozdrawiam wszystkich swoich sympatyków, jak również tych niekoniecznie pozytywnie do mnie nastawionych – napisał Waldemar.

A wy trzymacie kciuki za związek Waldiego i Dorotki?

Rolnik szuka żony, Dorota i Waldemar, czy dalej są razem, nowy wpis na Wielkanoc
Dorota i Waldemar na Wielkanoc, fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer
Rolnik szuka żony, Dorota i Waldemar, czy dalej są razem, nowy wpis na Wielkanoc
Dorota i Waldemar nad morzem w marcu 2024, fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer
Rolnik szuka żony, Dorota i Waldemar, czy dalej są razem, nowy wpis na Wielkanoc
Dorota i Waldemar w styczniu 2024, fot. instagram.com/bully_b33
Rolnik szuka żony, Dorota i Waldemar, czy dalej są razem, nowy wpis na Wielkanoc
Dorota i Waldemar w “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony
Rolnik szuka żony, Dorota i Waldemar, czy dalej są razem, nowy wpis na Wielkanoc
Dorota i Waldemar w “Rolnik szuka żony”, fot. facebook.com/rolnikszukazony