Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Waldek i Dorota z "Rolnika" nie spędzili walentynek razem? Fani coraz bardziej zaniepokojeni
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.02.2024 20:04

Waldek i Dorota z "Rolnika" nie spędzili walentynek razem? Fani coraz bardziej zaniepokojeni

fot. kadry YouTube/Rolnik szuka żony
fot. kadry YouTube/Rolnik szuka żony

Waldemar z “Rolnik szuka żony” rozstał się z Ewą i nawiązał bliższą znajomość z Dorotą, którą odrzucił na wcześniejszym etapie programu. Fani obawiają się jednak, że ich relacja zaczyna przygasać. Tym bardziej, że na profilu mężczyzny pojawiło się zdjęcie, na którym w tle dostrzec możemy piękną brunetkę.

"Rolnik szuka żony". Waldemar odnalazł miłość?

Wątek Waldemara był jednym z najciekawszych w minionej, dziesiątej już edycji programu “Rolnik szuka żony”. 41-letni mężczyzna zapałał uczuciem do śpiewaczki z Wielkopolski, Ewy.

Wkrótce okazało się jednak, że parze niepisana była wspólna przyszłość. Jeszcze przed wielkim finałem, zadecydowali o rozstaniu, które przebiegło w dość nerwowej atmosferze. Waldek nie opuścił jednak show z “pustymi rękoma”.

Uczestnik “Rolnika…” odnowił kontakt z Dorotą, którą odrzucił zanim podjął decyzję o wytypowaniu Ewy. Gwiazdy programu odnalazły wspólny język i zaczęły się spotykać, o czym na bieżąco informowały w swoich mediach społecznościowych.

Burzliwy rozwód pary z "Sanatorium miłości". W życiu Adama pojawiła się nowa kobieta. Była żona jest wściekła! "Walentynki z Polsatem". Internauci miażdżą występ gwiazdora. "Aż się nie chce wierzyć, że tacy ludzie 'śpiewają' jeszcze w TV"

"Rolnik szuka żony". Co dalej z Dorotą i Waldemarem?

Choć od zakończenia dziesiątej edycji programu minęło już kilka miesięcy, fani wciąż żywo interesują się losami jej bohaterów. Dużym zainteresowaniem cieszy się przede wszystkim relacja Doroty i Waldemara.

Choć w odpowiedziach na pytania zadawane przez wielbicieli “Rolnika…” podczas sesji Q&A organizowanych przez uczestników, oboje zapewniają, że ich związek ma się świetnie, wielu obawia się, że mogą ukrywać prawdę.

Miejsca zamieszkania Doroty i Waldemara dzieli odległość 300 km i zdaje się, że w ostatnim czasie para nie miała okazji się spotkać. Wiele wskazuje też na to, że nie spędziła wspólnie Walentynek.

Walentynki u Waldemara z "Rolnik szuka żony"

Z publikacji pojawiających się w mediach społecznościowych Waldemara może wynikać, że spędził on Walentynki pozdrawiając internautów na swoim Instagramie. Ciekawskie oczy fanów dopatrzyły się na zdjęciach jeszcze czegoś!

Za bohaterem “Rolnik szuka żony” widać powieszony na ścianie plakat przedstawiający aktorkę Gal Gadot w filmie “Wonder Woman”. Czyżby mężczyzna ostatecznie gustował jednak w brunetkach? Co na to Dorota?!

Waldemar z Rolnik szuka żony
fot. instagram.com/c5waldi_passion_instagram