Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Walentynki Sary z "Rolnika" zapowiadają się wspaniale. Nie zgadniecie, kogo zabiera na randkę
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.02.2024 17:03

Walentynki Sary z "Rolnika" zapowiadają się wspaniale. Nie zgadniecie, kogo zabiera na randkę

fot. instagram.com/sjaqb; kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
fot. instagram.com/sjaqb; kadr z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

Sara nie odnalazła swojej miłości w “Rolnik szuka żony”. Tuż przed wielkim finałem rozstała się z Arturem. Jak zamierza spędzić zatem tegoroczne Walentynki? Gwiazda show TVP wyjawiła swój sekret.

"Rolnik szuka żony". Dramatyczne rozstanie Sary i Artura

“Rolnik szuka żony” to istny fenomen telewizyjny, reality show, podczas którego rolnicy i rolniczki z całej Polski poszukują miłości swojego życia. Wielu z nich kończy przygodę z programem z sukcesem.

Sztuka ta nie udała się jednak Sarze, której związek z Arturem wydawał się być jednym z najbardziej trwałych stworzonych podczas 10. edycji formatu. Pochodząca z Siedlec 23-latka wpatrywała się w 28-letniego gospodarza z Mazowsza jak w obrazek.

Wydawało się, że mężczyzna odwzajemnia jej uczucie i w finale “Rolnika…” zobaczymy ich już jako narzeczeństwo. Tak się jednak nie stało. Artur zdecydował, że nie chce już kontynuować relacji z Sarą.

Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" rozpacza po śmierci ukochanej osoby. Zdradziła szczegóły pogrzebu Bestsellery Empiku 2023: Po 22.00 ogłosili najbardziej kontrowersyjną nominację. W TVP by to raczej nie przeszło

Sara z "Rolnik szuka żony" porzucona przez Artura

Artur orzekł, że wszystko działo się zbyt szybko, doszedł do wniosku, że uczucie, jakim darzył Sarę, było tylko zauroczeniem. Ostatecznie podczas spotkania w finale nie krył, że nie chce już dłużej kontynuować tej relacji. W oczach kobiety zaszkliły się łzy.

Straciłam czas, energię i cząstkę siebie - wyznała Sara.

Uczestniczka “Rolnik szuka żony” jest dziś bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie cieszy się ogromną rzeszą fanów, którzy kibicują jej, by szybko odnalazła prawdziwą miłość. Wielu z nich mogło być zaskoczonych, gdy wyjawiła, że ma już plany na tegoroczne Walentynki. Jak i przede wszystkim - z kim spędzi je Sara?

Sara z "Rolnik szuka żony" o Walentynkach

W Walentynki Sara z “Rolnik szuka żony” nie zamierza się nudzić. W opublikowanym na Instagramie poście wyjawiła, jakie ma plany na świętowanie dnia zakochanych. Okazuje się, że spędzi go sama.

Pamiętajcie, żeby kochać samych siebie i robić wszystko, żeby być szczęśliwym. Więc ja zabieram dzisiaj siebie na randkę. Jedna z was przypomniała mi, że nie wykorzystałam mojego vouchera urodzinowego na masaż, więc to idealna okazja na to - zdradziła gwiazda programu TVP.

Fani cieszą się, że Sarze udało się stanąć na nogi i ostatecznie zapomnieć o Arturze, przez którego straciła w ostatnich miesiącach tyle nerwów. Widać wyraźnie, że teraz gwiazda chce się skupić przede wszystkim na swoim szczęściu.

Sara z Rolnik szuka żony
fot. instagram.com/sjaqb