Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Walentynki z Polsatem". Internauci miażdżą występ gwiazdora. "Aż się nie chce wierzyć, że tacy ludzie 'śpiewają' jeszcze w TV"
Karolina Kurek
Karolina Kurek 15.02.2024 09:20

"Walentynki z Polsatem". Internauci miażdżą występ gwiazdora. "Aż się nie chce wierzyć, że tacy ludzie 'śpiewają' jeszcze w TV"

Mailk Montana
fot. Polsat

W środę 14 lutego w telewizji Polsat został wyemitowany koncert “Cudowna jest miłość”. Na scenie wystąpiło wiele artystów. Fani byli zachwyceni móc usłyszeć swoich idoli. Niestety jeden występ nie wzbudził w internautach pozytywnych emocji.

Koncert 'Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem"

By uczcić święto zakochanych, telewizja Polsat zorganizowała tematyczny koncert “Cudowna jest miłość”. Został on wyemitowany w środę 14 lutego po godzinie 21.

W roli prowadzących wystąpili znana z prowadzenia “Tańca z gwiazdami” Paulina Sykut-Jeżyna oraz prezenter radiowy Kamil Baleja, którego zresztą będzie można zobaczyć w nadchodzącej edycji tanecznego show. Na scenie pojawił się szereg artystów, którzy zaprezentowali wiele gatunków muzyki, by każdy widz mógł cieszyć się wysłuchaniem swoich ulubionych. 

Wydarzenie swoim występem uświetnili m.in Urszula, Piotr Cugowski, Smolasty, Dawid Kwiatkowski, Roksana Węgiel i Oskar Cyms czy Kamil Bednarek, który w trakcie występu nieoczekiwanie zaczął mówić o swojej żonie.

TVP wybrała reprezentanta na Eurowizję. Pojawiły się przecieki! Kto pojedzie do Malmö? "Rolnik szuka żony": Miłość z Dorotką dobiegła końca? Waldek krótko odpowiada ciekawskim

Malik Montana na scenie Polsatu

Malik Montana, a właściwie Mosa Ghawsi, to raper pochodzenia polskiego, afgańskiego i greckiego, Urodził się w Hamburgu, a w wieku 15 lat przeniósł się do Polski.

W pierwszych latach kariery tworzył w języku angielskim. Z czasem zaczął wykonywać także utwory po polsku. Od tego czasu Malik Montana stał się jednym z najpopularniejszych i zapracowanych raperów w naszym kraju. Klipy z jego utworami na platformie YouTube mają miliony wyświetleń. Jego ostatnia płyta pt. “Adwokat diabła” zdobyła status poczwórnej platyny.

Gdy stacja Polsat ogłosiła, iż wystąpi ona na scenie walentynkowego koncertu, internauci mieli wiele wątpliwości, czy faktycznie powinien on dojść do skutku.

Internauci reagują na występ Montany

Popularny raper podczas koncertu “Cudowna jest miłość” wykonał utwór “Niedostępny”. Śmiało można stwierdzić, że jest on jednym z mniej kontrowersyjnych z jego repertuaru.

Internauci po wysłuchaniu Malika Montany przeszli do komentowania jego występu w mediach społecznościowych. Ich opinie nie należą do najprzyjemniejszych.

  • Kurczę to jest bardzo słabe. Byłam kiedyś na festynie kaszy gryczanej w 99’ i to coś w ten deseń do tupnięcia nóżką, gdzie Ci artyści hmm prawdziwi tacy
  • Szok, aż się nie chce wierzyć, że tacy ludzie „śpiewają” jeszcze w tv
  • Ale mamy gwiazdy, mruczy coś pod nosem bez melodii, taktu
  • Dlaczego nie bardzo wiem, kto to? Haha, chyba za stara już jestem… Z całym szacunkiem, ale do mnie nie przemawia ta "twórczość"

Nie zapominajmy jednak, że stacja Polsat zaprosiła na scenę wielu, różnorodnych artystów, by każdy mógł cieszyć się muzyką, jaką lubi najbardziej. Fani Malika również zabrali głos w komentarzach.

  • Pięknie było
  • Super oglądam, pozdrawiam
  • Piękneee
  • Super występ

A wy co sądzicie o tym występie?

Malik Montana, fot. Polsat
Malik Montana, fot. Polsat
Malik Montana, fot. Polsat
Malik Montana, fot. Polsat
Malik Montana, fot. KAPiF
Malik Montana, fot. KAPiF
Malik Montana, fot. KAPiF
Malik Montana, fot. KAPiF
Malik Montana, fot. KAPiF
Malik Montana, fot. KAPiF