Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > “Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem”. Montana, Kwiatkowski, Smolasty, Urszula, Węgiel rozgrzali serca widzów
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.02.2024 22:48

“Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem”. Montana, Kwiatkowski, Smolasty, Urszula, Węgiel rozgrzali serca widzów

fot. kadry z koncertu "Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem"/Polsat
fot. kadry z koncertu "Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem"/Polsat

W środę wieczorem Polsat zorganizował wielki koncert “Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem”, podczas którego wystąpił szereg najgłośniejszych gwiazd polskiej sceny. Nie zabrakło też kontrowersji.

"Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem" rozkochały Polaków

Z okazji święta zakochanych Polsat zdecydował się na zorganizowanie wyjątkowego wydarzenia. W środę po godz. 21 widzowie zasiedli przed telewizorami, by obejrzeć niezwykły koncert.

Imprezę poprowadzili Kamil Baleja i Paulina Sykut-Jeżyna, a stacja zadbała o to, by niezależnie od wieku, każdy znalazł coś dla siebie. Na scenie pojawił się bardzo szeroki przekrój artystów.

Na scenie pojawili się m.in. Alicja Majewska z Włodzimierzem Korczem, Urszula, Kuba Badach, czy Piotr Cugowski. Towarzyszyli im również przedstawiciele najmłodszego pokolenia, by wymienić tu choćby Smolastego, Kubę Szmajkowskiego i Dawida Kwiatkowskiego.

Walentynki Sary z "Rolnika" zapowiadają się wspaniale. Nie zgadniecie, kogo zabiera na randkę Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" rozpacza po śmierci ukochanej osoby. Zdradziła szczegóły pogrzebu

"Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem". Duet, który zaczarował publiczność

Niemałe wrażenie na widzach zrobił zachwycający duet, sformowany na tę wyjątkową okoliczność. Na jednej scenie wystąpili uwielbiani przez miliony słuchaczy: Roksana Węgiel i Oskar Cyms.

To była prawdziwa niespodzianka dla zakochanych. Młodzi artyści oddali hołd jednej z największych polskich piosenkarek, Zdzisławie Sośnickiej, prezentując publiczności utwór “Z tobą chcę oglądać świat”.

Największe emocje, zwłaszcza wśród internautów, budził jednak jeden szczególny występ, który już od czasu jego zapowiedzi, budził bardzo skrajne uczucia. Chodzi o kontrowersyjnego muzyka, znanego z obscenicznych i wulgarnych tekstów utworów.

Malik Montana wystąpił w Polsacie

Malik Montana, bo o nim mowa, miał wystąpić podczas ubiegłorocznych juwenaliów w Poznaniu. Z powodu protestów, koncert został jednak odwołany. Wielu przeczuwało, że po ogłoszeniu jego udziału na walentynkach Polsatu, sprawa może zakończyć się podobnie.

Mimo wielu wyrazów sprzeciwu ze strony internautów, którzy bojkotowali angaż rapera w komentarzach na oficjalnych kanałach Polsatu w mediach społecznościowych, gwiazdor pojawił się na scenie.

Piosenkarz wykonał utwór “Niedostępny”, zdecydowanie jedną z najmniej kontrowersyjnych piosenek w swoim dorobku. Spokojny i bardzo statyczny Malik Montana nie wzbudził w publiczności większych emocji i wszystko wskazuje na to, że jego występ okazał się odzwierciedleniem przysłowia - z dużej chmury mały deszcz.

walentynki z polsatem
Malik Montana na koncercie “Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem”, fot. kadr z koncertu
walentynki z polsatem
Malik Montana na koncercie “Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem”, fot. kadr z koncertu
walentynki z polsatem
Dawid Kwiatkowski na koncercie “Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem”, fot. kadr z koncertu
walentynki z polsatem
Urszula na koncercie “Cudowna jest miłość - Walentynki z Polsatem”, fot. kadr z koncertu
Tagi: Polsat