Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > "Rolnik szuka żony": Miłość z Dorotką dobiegła końca? Waldek krótko odpowiada ciekawskim
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 14.02.2024 22:59

"Rolnik szuka żony": Miłość z Dorotką dobiegła końca? Waldek krótko odpowiada ciekawskim

fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP
fot. kadry z programu "Rolnik szuka żony"/TVP

Waldemar z dziesiątej edycji “Rolnik szuka żony” po programie związał się z Dorotą - uczestniczką, którą wcześniej odrzucił. Para wciąż nie zamieszkała jednak razem. W rozmowie z fanami mężczyzna wyjaśnił, jak wygląda obecnie ich sytuacja. Czyżby doszło do rozstania?

"Rolnik szuka żony". Waldemar jedną z najciekawszych postaci programu

“Rolnik szuka żony” to reality show TVP, które doczekało się już dziesięciu niezwykle popularnych wśród widzów edycji. W każdej z odsłon programu poznawaliśmy rolniczki i rolników, którzy mieli nadzieję odnaleźć w nim miłość swojego życia.

Wielu się to udało, inni wciąż poszukują. W dość niejednoznacznej sytuacji zdaje się być Waldemar, który okazał się być jednym z najciekawszych bohaterów dziesiątej serii formatu.

Początkowo wydawało się, że 41-latek na zabój zakochał się w Ewie, śpiewaczce z Wyrzyska w Wielkopolsce. To właśnie ją mężczyzna wybrał ostatecznie spośród wszystkich kandydatek. Wkrótce okazało się jednak, że to tylko zauroczenie.

Walentynki Sary z "Rolnika" zapowiadają się wspaniale. Nie zgadniecie, kogo zabiera na randkę Ciężarna Ania z "Rolnika" w końcu pokazała brzuszek! Jest już ogromny! Poród bliżej niż wszyscy myślą?

Waldemar z "Rolnik szuka żony" związał się z Dorotą

Jeszcze przed finałem dziesiątej edycji “Rolnik szuka żony” Waldemar rozstał się w dość nerwowej atmosferze z Ewą. Wkrótce okazało się, że mężczyzna odezwał się do Doroty, którą wcześniej w programie odrzucił.

Para postanowiła dać sobie szansę i szybko okazało się, że nadaje na tych samych falach. Zakochani zaczęli rozwijać swój związek, choć nie było to łatwe. Ich miejsca zamieszkania oddalone są od siebie o 300 km.

Wielu fanów zaczęło obawiać się, czy związek ma jakąkolwiek przyszłość, czy zdoła przetrwać wszelkie przeciwności, które pojawiły się na drodze uczestników “Rolnika…”. Teraz głos w sprawie zabrał sam Waldemar.

Waldemar z "Rolnik szuka żony" rozstanie się z Dorotą?

Waldemar z “Rolnik szuka żony” zorganizował kolejną sesję Q&A, podczas której odpowiadał na nurtujące fanów pytania. Wiele z nich dotyczyło oczywiście związku z Dorotą. Jeden z fanów postanowił wprost spytać, czy mężczyzna wciąż z nią jest.

Jestem i mamy się świetnie - odpisał bez zawahania uczestnik show TVP.

41-latek stwierdził też, że ma świadomość, że wielu hejterów życzy im jak najgorzej, ale ostrzegł, że nie mają na co liczyć, co więcej - nazwał ich “pasożytami”. Nie zmienia to faktu, że internauci zauważyli, że Dorota nie pojawiła się na jednej z ostatnich imprez. Waldemar postanowił wyjaśnić również tę sprawę.

Tak jak wielokrotnie tabloidy się rozpisywały, Dorotki nie było ze mną z powodów zdrowotno-rodzinnych. Zaznaczam, to jedyne rzetelne źródło i prawidłowa przyczyna - orzekł rolnik.

Waldemar z Rolnik szuka żony - instagram
fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer
Waldemar z Rolnik szuka żony - instagram
fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer
Waldemar z Rolnik szuka żony - instagram
fot. instagram.com/c5waldi_passion_farmer