Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ciężarna Ania z "Rolnika" w końcu pokazała brzuszek! Jest już ogromny! Poród bliżej niż wszyscy myślą?
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 14.02.2024 15:59

Ciężarna Ania z "Rolnika" w końcu pokazała brzuszek! Jest już ogromny! Poród bliżej niż wszyscy myślą?

Rolnik szuka żony
Jak wygląda teraz Ania z "Rolnika"?, fot. instagram.com/aniaderbiszewska

Fani „Rolnik szuka żony” z niecierpliwością czekają na kolejne dziecko, jakie narodzi się dzięki programowi. Ania i Kuba spodziewają się syna. Kiedy poród? Rolniczka mówiła, że na wiosnę, ale nowe zdjęcia ciążowe brzuszka mogą sugerować inny termin!

„Rolnik szuka żony”: kiedy urodzi Ania Derbiszewska?

W „Rolnik szuka żony” wiosną czekają dwa wielkie wydarzenia. Pierwszym jest oczywiście prezentacja uczestników nowego sezonu, drugim – narodziny syna Ani Derbiszewskiej i Kuby Manikowskiego. Bohaterowie 10. sezonu programu już w grudniu ogłosili, że spodziewają się dziecka. Teraz są zasypywani pytaniami fanów, dotyczącymi ciąży.

Anna na razie nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów, dotyczących porodu. Niedawno wyjaśniła, na jakie pytania widzów nie zamierza odpowiadać.

Nie odpowiadam na pytania: który to miesiąc? Jakie imię dziecka? Kiedy dowiedziałam się o płci dziecka? Na kiedy poród? Każdy człowiek ma jakieś granice prywatności, także proszę o uszanowanie tego – pisała Derbiszewska na Instagramie.

Rolniczka zdradziła jednak, że jej syn urodzi się wiosną. Nowe zdjęcia, jakie pokazała, mogą jednak sugerować, że poród odbędzie się znacznie wcześniej. Wszystkie szczegóły poniżej.

"Rolnik szuka żony". Jak Kuba mógł tak nazwać ciężarną Anię! Ona zaraz urodzi mu syna, a on... ONA trzęsie "Farmą", a widzowie grzmią! Ogłosili ją najbardziej nielubianą uczestniczką wszystkich sezonów!

„Rolnik szuka żony”: co robią teraz Ania i Kuba?

Ania i Kuba z „Rolnika” korzystają z ostatnich chwil, kiedy mogą być tylko we dwoje. W ostatnich tygodniach zimy wybrali się na wakacje. Cel ich wyprawy był dość nietypowy, bo zdecydowali się wyjechać nad Polskie morze. Wynajęli domek w miejscowości Pobierowo i zwiedzali okolicę. Choć Manikowski nie był zbyt zadowolony z zimnego wiatru, to Derbiszewska nie kryła zachwytu.

Pierwszy raz jestem nad morzem zimą. Zobaczcie, jakie fale. Jest przepięknie – mówiła w relacji na Instagramie rolniczka.

Anna podczas pobytu nad morzem opublikowała wiele zdjęć i nagrań. I choć oboje muszą już wracać, z okazji Walentynek pokazała kilka ostatnich kadrów znad Bałtyku. Jak teraz wygląda jej ciążowy brzuszek? Będziecie zaskoczeni!

„Rolnik szuka żony”: nowe zdjęcia Ani w ciąży

Ania i Kuba podczas wakacji nad Bałtykiem spędzali wiele czasu na plaży. To właśnie tam Ania pokazała krótkie nagranie, na którym jej ciążowy brzuszek widać w pełnej okazałości. Trudno nie zauważyć, że kamera nie jest w stanie pokazać jej stóp!

Nasze pierwsze Walentynki w trójkę – podpisała kadr Derbiszewska.

Czyżby poród miał nastąpić szybciej, niż na wiosnę? Na razie jednak para cieszy się z romantycznych chwil. Poniżej znajdziecie też uroczą sesję zdjęciową ze wspólnego gotowania w kuchni.

Rolnik szuka żony, Ania i Kuba, ciąża, poród
Ciężarna Ania z “Rolnika” na Instagramie, fot. instagram.com/stories/aniaderbiszewska
Rolnik szuka żony, Ania i Kuba, ciąża, poród
Kuba i Ania z “Rolnika” na Instagramie, fot. instagram.com/stories/aniaderbiszewska
Rolnik szuka żony, Ania i Kuba, ciąża, poród
Kuba i Ania z “Rolnika”, fot. instagram.com/stories/aniaderbiszewska