Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Waldek imprezuje bez Doroty. Burza w komentarzach. Ukochana rolnika wydała krótkie oświadczenie
Karolina Kurek
Karolina Kurek 11.02.2024 20:22

Waldek imprezuje bez Doroty. Burza w komentarzach. Ukochana rolnika wydała krótkie oświadczenie

“Rolnik szuka żony"
Waldek i Dorota z "Rolnik szuka żony", fot. Facebook

Waldek z programu “Rolnik szuka żony" po zakończeniu show jest w związku z Dorotą. Mimo wielu kontrowersji wobec ich relacji para jest szczęśliwa. Ostatnio rolnik wybrał się na imprezę, jednak nie towarzyszyła mu ukochana. Co się stało?

Kim jest Waldemar w "Rolnik szuka żony"?

Waldek to rolnik, który wziął udział w 10. edycji programu “Rolnik szuka żony”. Jego calem, tak jak pozostałych uczestników było odnalezienie miłości. Zdecydował się on zaprosić do gospodarstwa trzy kandydatki: Ewę, Dorotę i Marię. 

Rolnik po randkach z kobietami ostatecznie wybrał spośród nich Ewę. Widzowie uważali, iż między nimi iskrzy oraz mają szansę na stworzenie szczęśliwego związku.  Waldek podczas finałowego odcinka “Rolnik szuka żony” zaskoczył wyznaniem, iż rozstał się z Ewą. 

Mimo zakończenia relacji mężczyzna często wypowiada się na temat byłej partnerki w nieprzyjemny sposób.

Dorota z "Rolnika" nie pokazywała swojej figury od miesięcy a tu niespodzianka! Długo trzymała w niepewności Waldek z "Rolnika" przekazał ekscytujące wieści na temat Doroty. Jest już nawet wstępna data!

Związek Waldemara i Doroty z "Rolnik szuka żony"

Zaraz po tym, jak Waldek przyznał, iż nie jest już z Ewą, wywołał kolejne poruszenie. Rolnik powiedział Marcie Manowskiej, iż wszedł już w nowy związek. A jego partnerką jest Dorota, inna uczestniczka show. 

Od momentu ujawnienia łączącej ich relacji, para chętnie dzieli się swoją prywatnością w mediach społecznościowych. Waldek i Dorota spędzili razem Święta Bożego Narodzenia, a także Sylwestra i Nowy rok. 

Podczas ferii zimowych wybrali się wraz z synami z poprzednich związków na wycieczkę w góry. Para planuje wspólną przyszłość. Niedawno Dorota wyznała, iż chciałaby mieć z Waldkiem dziecko.

Daj Boże, żeby się udało, żebyśmy mieli jeszcze chociaż jedno dziecko. Ja bardzo tego pragnę - ujawniła w rozmowie z “Faktem”.

Waldemar na imprezie bez Doroty

W ostatnim czasie Waldemar z “Rolnika” oraz pozostali uczestnicy show, a także Ci, którzy wzięli udział w innych  formatach TVP “The Voice Senior” i “Sanatorium miłości” wybrali się na imprezę. Wydarzenie miało miejsce w hotelu w Skarżysku-Kamiennej. Jednak u jego boku nie pojawiła się ukochana Dorota.

W sieci pojawiły się zdjęcia z powyższej imprezy. Zamieściła je Ela, uczestniczka 8. odsłony “Rolnik szuka żony". Na tych fotografiach pojawił się Waldek, ale jak zauważyli internauci bez partnerki. Ela wyjaśniła, że kobieta nie mogła przybyć ze względu na sprawy rodzinne. Dorota również odniosła się w komentarzu do sytuacji.

A czy to zawsze trzeba iść na imprezę z drugą połówką? Nie zawsze jest możliwość - napisała.

Waldemar i Dorota z
Waldek imprezuje bez Doroty. Burza w komentarzach. Dorota wydała krótkie oświadczenie, fot. Facebook
Rolnik szuka żony
Waldek imprezuje bez Doroty. Burza w komentarzach. Dorota wydała krótkie oświadczenie, fot. Instagram
Dorota z
Waldek imprezuje bez Doroty. Burza w komentarzach. Dorota wydała krótkie oświadczenie, fot. Instagram
Dorota z
Waldek imprezuje bez Doroty. Burza w komentarzach. Dorota wydała krótkie oświadczenie, fot. Facebook