Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Miało być romantycznie, a jest afera! Widzowie oburzeni koncertem walentynkowym Polsatu. Poszło o gwiazdę wieczoru
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 13.02.2024 15:17

Miało być romantycznie, a jest afera! Widzowie oburzeni koncertem walentynkowym Polsatu. Poszło o gwiazdę wieczoru

screen YouTube/Polsat - zapowiedź koncertu "Cudowna jest miłość. Walentynki z Polsatem"
screen YouTube/Polsat, Instagram

Już w środę Polsat wyemituje wyjątkowy koncert walentynkowy, na którym wystąpią m.in. Roksana Węgiel, Alicja Majewska, czy Dawid Kwiatkowski. Wśród artystów znajdzie się również niezwykle kontrowersyjny artysta, którego twórczość od kilku lat budzi niemałe oburzenie wśród słuchaczy.

Polsat zaprasza na walentynkowy koncert

Już w najbliższą środę o 21.05 Polsat wyemituje walentynkowy koncert pod nazwą “Cudowna jest miłość”. Wydarzenie poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna w towarzystwie Kamila Balei.

Na scenie wystąpią znani i lubiani - największe gwiazdy polskiej muzyki, zarówno tej dla młodszego odbiorcy (m.in. Roksana Węgiel, Smolasty, czy Dawid Kwiatkowski), jak i dla wielbicieli starszych przebojów (Alicja Majewska, Urszula).

Niespodziewanie, Polsat zdecydował się również na zaproszenie do udziału w koncercie jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich raperów, którego twórczość od dawna budzi zastrzeżenia estetyczne, zwłaszcza w kwestii tekstów utworów.

Historyczna zmiana w "Twoja twarz brzmi znajomo". Opublikowano oficjalne oświadczenie "Rolnik szuka żony". Jak Kuba mógł tak nazwać ciężarną Anię! Ona zaraz urodzi mu syna, a on...

Malik Montana na imprezie sylwestrowej Polsatu

Chodzi o Malika Montanę, który - jak zapowiada Polsat - wystąpi “po raz pierwszy w koncercie telewizyjnym”. W istocie, żadna ze stacji nie odważyła się do tej pory zaprosić do współpracy kontrowersyjnego rapera.

Warto zaznaczyć, że w ubiegłym roku poznańskie juwenalia zdecydowały się na odwołanie występu muzyka po tym, jak doszło do protestów. Ostatecznie organizatorzy zrezygnowali z udziału rapera, określanego przez wielu słuchaczy mianem “seksisty”.

W istocie, utwory Malika Montany obfitują w dość obsceniczne i wulgarne stwierdzenia, które internauci postanowili przytoczyć pod postem Polsatu informującym o zaproszeniu piosenkarza na imprezę walentynkową.

Internauci wściekli na Polsat

Sekcja komentarzy pod ogłoszeniem o udziale w koncercie “Cudowna jest miłość” Malika Montany zalana została wyrazami oburzenia ze strony widzów. Wielu internautów postanowiło zamieścić również cytaty pochodzące z utworów piosenkarza. Ostrzegamy, że są one dość mocne.

  • “Kiedy łapię ją za pipi ona robi - aa”
  • “Jeśli ktoś cię wku**ia, no to roz**b mu łeb”
  • “Jak baba kocha to poczeka, jak baba kocha to połyka”
  • “Robię ją w minutę, kop na du*ę i za drzwi” - czytamy we wpisach komentatorów.

Czy Polsat ugnie się pod presją internautów i wycofa kontrowersyjnego rapera z listy uczestników walentynkowego koncertu? A może stacja uznaje, że tego rodzaju artysta świetnie sprawdzi się jako nowa gwiazda medium? Przekonamy się już w środę.

Malik Montana
Malik Montana, fot. KAPiF
Malik Montana
Malik Montana, fot. KAPiF
Tagi: Polsat