Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Ujawniono, z kim zatańczy Filip Chajzer w "TzG". Internauci od razu zaczęli się nabijać
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 12.02.2024 15:13

Ujawniono, z kim zatańczy Filip Chajzer w "TzG". Internauci od razu zaczęli się nabijać

"Taniec z Gwiazdami"
Filip Chajzer, fot. KAPiF

14. edycja “Tańca z Gwiazdami” zbliża się wielkimi krokami. Poznaliśmy już uczestników i nowy skład jury, a teraz przyszła kolej na partnerów tanecznych gwiazd. Na oficjalnym profilu “TzG” pojawiła się informacja z kim zatańczy Filip Chajzer. Pojawiły się złośliwe komentarze internautów. 

"Taniec z Gwiazdami" 2024. Skład nowego jury

Ostatnio skład jury programu “Taniec z Gwiazdami” przeszedł prawdziwą transformację. Z dotychczasowej czwórki jedynie Iwona Pavlović pozostała na swoim miejscu, co stanowi dla niej ogromne wyróżnienie, gdyż jest niezmiennie obecna w programie od samego początku. Jednak miejsca Andrzeja Piasecznego, Andrzeja Grabowskiego i Michała Malitowskiego zostały teraz zastąpione.

 W 14. edycji pojawią się zupełnie nowe osobowości w roli jurorów, z których żadnej nie brakuje doświadczenia przed kamerami. Co ciekawe, jedną z nich doskonale znamy z programu tanecznego. W nadchodzącym sezonie "Tańca z Gwiazdami" na fotelach jurorskich oprócz Iwony Pavlović zasiądą także słynna aktorka Ewa Kasprzyk, tancerz Rafał Maserak oraz choreograf Tomasz Jan Wygoda. Na parkiecie również nie zabraknie emocji, gdyż lista uczestników 14. edycji hitu Polsatu zapowiada się ekscytująco.

Polsat ogłosił kolejnego uczestnika "Tańca z Gwiazdami". Internauci zachwyceni: "Już mam faworyta" Ile?! Lepiej usiądźcie. Taką sumkę zgarnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska za udział w "TzG"

"Taniec z Gwiazdami" 2024. Kto wystąpi?

Zawsze bohaterowie tanecznego show są starannie skrywani przez produkcję, co buduje jeszcze większe napięcie wśród fanów i wywołuje gorące spekulacje w mediach społecznościowych. Oficjalny profil programu na mediach społecznościowych zaczął publikować posty z uczestnikami 14. edycji, co jeszcze bardziej nakręciło spekulacje. 

Wiosną będziemy mogli zobaczyć, jak na parkiecie poradzą sobie: Maciej Musiał, Roksana Węgiel, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Kamil Belaja, Anita Sokołowska, Filip Chajzer, Maffashion, Krzysztof Szczepaniak, Adam Kszczot oraz Aleks Mackiewicz.  Ta lista gwiazd zapowiada niezwykle emocjonującą rywalizację, zwłaszcza że internauci już teraz zaczęli typować swoich ulubieńców. Polsat może być pewny, że widzowie wrócą przed ekrany telewizorów. Start 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" już w niedzielę, 3 marca o godzinie 20:00.

"Taniec z Gwiazdami" 2024. Z kim zatańczy Filip Chajzer?

Na oficjalnym profilu “Tańca z Gwiazdami” na Instagramie pojawiła się informacja, z kim zatańczy Filip Chajzer w 14. edycji. Jego partnerką będzie Hanna Żudziewicz, która wielokornie pojawiała się na parkiecie w programie. Przypomniano, że tancerka dwa razy zdobyła Kryształową Kulę.

Razem z @filip_chajzer na parkiecie #TzG14 zobaczycie @hannazudziewicz. Mistrzyni Europy i V-ce Mistrzyni Świata w showdance. Hania posiada najwyższą klasę taneczną „S”. W naszym programie po Kryształową Kulę sięgnęła razem Robertem Wabichem oraz Piotrem Mrozem. Czy powtórzy ten sukces również z Filipem? #tanieczgwiazdami #polsat – napisano.

Filip Chajzer w sieci często posiada dość kontrowersyjną opinię. Nie obyło się, więc bez złośliwych komentarzy.

Wiedziałam. Myślę, że to idealne połączenie, bo tylko Hania jest w stanie poskromić energię Filipa – napisała jedna z internautek.

Przeważająca większość to jednak pozytywne komentarze.

  • Ale sztos!
  • Tak czułam. Trzymam mocno kciuki powodzenia 
  • Ale super para. Filip ma szczescie ze trafił na taką partnerkę!!!

Będziecie kibicować Filipowi Chajzerowi w 14. edycji “Tańca z Gwiazdami”?

Hanna Żudziewicz, fot. KAPiF
Hanna Żudziewicz, fot. KAPiF
Hanna Żudziewicz, fot. KAPiF
Hanna Żudziewicz, fot. KAPiF
Hanna Żudziewicz, fot. KAPiF
Hanna Żudziewicz, fot. KAPiF