Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Internauci wytknęli Maffashion hipokryzję w związku z udziałem w "TzG". Tak się teraz tłumaczy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 29.01.2024 14:59

Internauci wytknęli Maffashion hipokryzję w związku z udziałem w "TzG". Tak się teraz tłumaczy

Maffashion
Maffashion odpowiada na zarzuty o hipokryzję, fot. KAPiF

Wiosną na antenie Polsatu zawita kolejna odsłona programu "Taniec z Gwiazdami". Produkcja już zapowiedziała, że jedną z uczestniczek zostanie Maffashion. Decyzja influencerki wywołała sporą reakcję w internecie. Przypomniano jej dawny wywiad. Co w przeszłości sądziła o telewizyjnym hicie? Teraz się tłumaczy.

Maffashion w "Tańcu z Gwiazdami". Z kim rywalizuje o Kryształową Kulę?

Już w marcu zobaczymy pierwszy odcinek 14. edycji tanecznego show Polsatu. Widzowie długo czekali na ujawnienie listy uczestników, a także składu jury. Produkcja postawiła na wiele nowych twarzy, a wśród gwiazd, które zmierzą się na parkiecie, nie zabrakło niespodzianek.

Jedną z nich została Maffashion. Influencerka znana jest ze swojego niepowtarzalnego gustu modowego, a teraz spróbuje zawalczyć o Kryształową Kulę. Zadanie nie jest jednak łatwe, bo trafiła na mocną rywalizację. W "Tańcu z Gwiazdami" wystąpi także m.in.: Roksana Węgiel, Maciej Musiał, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Anita Sokołowska.

Gwiazda internetu nie traci jednak entuzjazmu. Chłodno nowiny przyjęła jednak część obserwatorów. Jedna z nich postanowiła przypomnieć Maffashion jej dawny wywiad. Co mówiła o programie Polsatu?

WOŚP 2024. Gwiazdy na Wielkim Finale: Lewandowska, Maffashion, Bomba, Chodakowska... "Taniec z Gwiazdami". Wyciekły stawki gwiazd wiosennej edycji. Maffashion, Kaźmierska i Musiał zarobią krocie!

Internautka wytyka Maffashion hipokryzję. Przypomniała jej stary wywiad

Gwiazda jeszcze w 2016 roku gościła w internetowym talk-show u Łukasza Jakóbiaka, "20m² Łukasza". Wśród tematów nie zabrakło także kwestii potencjalnego udziału w rozrywkowym programie Polsatu. Już wtedy "Taniec z Gwiazdami" cieszył się ogromną popularnością nie tylko wśród widzów, ale także i gwiazd.

W tamtym czasie influencerka nie wyobrażała sobie udziału w telewizyjnym show. Przyjęcie takiej propozycji skomentowała dość niepochlebnie. Z czasem spojrzała jednak na taką możliwość bardziej przychylnym okiem.

Ludzie do takiego programu raczej nie idą po zarobek. […] Albo ich kariera jest w tej początkowej fazie, albo gdzieś tam już troszeczkę o nich przestano pisać i mówić, więc idą, żeby o sobie przypomnieć - mówiła.

Dawną wypowiedź Maffashion postanowiła wykorzystać jedna z internautek w jej mediach społecznościowych. Gwiazda odpowiedziała na zarzuty.

Maffashion reaguje na oskarżenia. Dlatego występuje w "Tańcu z Gwiazdami"?

Post z ogłoszeniem Maffashion jako uczestniczki 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" cieszy się dużą popularnością. Internauci chętnie komentują udział gwiazdy, życząc jej powodzenia i zapowiadając trzymanie kciuków. Pod postem znalazł się też nieprzychylny zarzut w stronę influencerki.

Pamiętam jak powiedziałaś, że TzG to dla osób które już nie mają kariery i chcą ją podbudować - zaczęła internautka.

Komentarz nie umknął uwadze gwieździe. Na zarzuty postanowiła odpowiedzieć prostym stwierdzeniem.

Podałam kilka uzasadnień. Pasowało ci napisać akurat tę jedną - skwitowała.

Warto wspomnieć, że Maffashion już wtedy wspominała m.in. że udział w "Tańcu z Gwiazdami" wiązałby się z jej całkowitą koncentracją na treningach. Mogłoby to wpłynąć na rozwój jej kariery, natomiast dziś z pełną odpowiedzialnością chce spróbować swoich sił. Czas pokaże, jak jej pójdzie w hicie Polsatu.

Maffashion
Maffashion posądzona o hipokryzję. Odpowiedziała, fot. instagram.com/maffashion_official/
Maffashion
Maffashion posądzona o hipokryzję. Odpowiedziała, fot. KAPiF
Maffashion
Maffashion posądzona o hipokryzję. Odpowiedziała, fot. KAPiF
Maffashion
Maffashion posądzona o hipokryzję. Odpowiedziała, fot. KAPiF