Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Taniec Z Gwiazdami

Taniec Z Gwiazdami

Taniec z Gwiazdami- czym jest?

Taniec z Gwiazdami już od blisko 20 lat cieszy się ogromną popularnością wśród telewidzów. Celebrity talent show doczekał się ponad dwudziestu edycji. Odbiorcy mają możliwość obserwowania poczynań swoich ulubionych celebrytów w niesamowitych widowiskach tanecznych. Program dzięki swej oglądalności mocno spopularyzował taniec towarzyski w naszym kraju.

 • Tytuł oryginalny: Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami
 • Gatunek: rozrywkowy, celebrity talent show
 • Stacja telewizyjna: Polsat (od 14 edycji), wcześniej TVN (do 13 edycji)
 • Pora emisji: poniedziałek, godzina 20:00
 • Czas trwania odcinka: 65 - 120 minut
 • Data premiery: 16 kwietnia 2005 - TVN, 7 marca 2014 - Polsat
 • Produkcja: Rochstar, wcześniej TVN (od 1 do 13 edycji)
 • Prowadzący: Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska
 • Jury: Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Piaseczny
 • Nagrody: Złote Dzioby
 • Instagram: @tanieczgwiazdami
 • Facebook: @tanieczgwiazdamipolsat

Program do 14. edycji realizowany był przez telewizję TVN. W 2014 roku realizację programu przejęła telewizja Polsat. Zwycięzcami programu są takie sławy jak Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Kinga Rusin, Rafał Mroczek, czy Natalia Szroeder.

Taniec z Gwiazdami – zasady programu

Program polega na rywalizacji tanecznej w parach, które składają się z gwiazdy oraz profesjonalnego tancerza. W każdym odcinku muszą zatańczyć we wcześniej wybranym tańcu towarzyskim. Ich występ podlega ocenie jury, jednak o zwycięstwie w odcinku decydują telewidzowie, oddając głos na parę, która ich zdaniem poradziła sobie najlepiej. Para z najmniejszą ilością głosów odpada z odcinka. W finale dwie najlepsze pary rywalizują o Kryształową Kulę, a także nagrodę pieniężną w postaci 100 tys. zł dla celebryty oraz 50 tys. zł dla tancerza.

Taniec z Gwiazdami- obsada

W Tańcu z Gwiazdami realizowanym przez Polsat w roli prowadzących możemy zobaczyć Krzysztofa Ibisza, Paulinę Sykut-Jeżynę, a także Izabelę Janachowską. We wcześniejszych edycjach prowadzeniem programu zajmowała się także Anna Głogowska. Za czasów emisji programu w telewizji TVN, w rolę prowadzącego wcielały się także takie osoby jak Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski, czy też Hubert Urbański. 

Obecnie w skład jury wchodzi Andrzej Grabowski, Iwona Pavlović, Michał Malitowski i Andrzej Piaseczny. Przez wiele lat poczynania taneczne oceniała także Beata Tyszkiewicz. Na łamach telewizji TVN w jury przez wiele lat również mogliśmy obserwować panią Tyszkiewicz, a także Iwonę Pavlović, Piotra Galińskiego, jak również legendę polskiej muzyki, jaką był Zbigniew Wodecki.

Taniec z Gwiazdami - kontrowersje

Podczas wieloletniego istnienia programu nie obyło się także bez kontrowersji. Kilkukrotnie doszło do spekulacji, jakoby zwycięstwo w programie było ustawione. Taka sytuacja miała miejsce m. in. przy zwycięstwie Joanny Mazur (9. edycja) oraz Krzysztofa Tyńca (5. edycja).

Dodatkowo prowadzącym oraz jury zdarzało się także nieraz wypowiedzieć niestosowny komentarz. Przykładem może być Hubert Urbański, który w 4. edycji programu żartobliwie oznajmił, że jurorzy  wybiorą najgorszą parę, która otrzyma w nagrodę kulę inwalidzką.

Pokaż więcej

Marcin Hakiel z inną gwiazdą na parkiecie "TzG"?
20.04.2024 15:06 Marcin Hakiel z inną gwiazdą na parkiecie "TzG"? To będzie się z nim działo po rezygnacji Dagmary

Fani ubolewają nad tym, że Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w “Tańcu z Gwiazdami”. Niektórzy zaczęli spekulować, że Marcin Hakiel pojawi się na parkiecie z inną gwiazdą. Czy to się wydarzy po odejściu Dagmary?

Dagmara Kaźmierska
20.04.2024 09:24 Tyle Dagmara Kaźmierska zarobiła w "TzG". Stawka królowej życia zwala z nóg

Dagmara Kaźmierska była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek “Tańca z Gwiazdami”. Później zszokowała wszystkich decyzją o odejściu z show. Teraz wiadomo, ile zgarnęła za udział w programie. 

"Nie macie honoru!". Burza po oświadczeniu wracającej do "TzG" pary
20.04.2024 08:40 "Nie macie honoru!". Burza po oświadczeniu wracającej do "TzG" pary. Takiej afery dawno nie było

Ostatnio sieć obiegła informacja o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z “Tańca z Gwiazdami”. Na jej miejsce wróci Krzysztof Szczepaniak. Jak się okazuje, nie wszyscy są zachwyceni tą decyzją. 

Taniec z Gwiazdami
19.04.2024 18:18 Powracający do "TzG" Krzysztof Szczepaniak przerwał milczenie. Zwrócił się bezpośrednio do Dagmary

Krzysztof Szczepaniak i Sara Janicka zastąpią Dagmarę Kaźmierską i Marcina Hakiela w „Tańcu z gwiazdami”. Aktor i śpiewak po dłuższym milczeniu wydał wreszcie oświadczenie. Od razu zwrócił się do Królowej Życia.

Taniec z Gwiazdami, Dagmara Kaźmierska
19.04.2024 17:42 Tylko u nas: Polsat rozpoczął nabór gwiazd do kolejnej edycji "TzG". Kaźmierska znów w centrum zainteresowania!

Dagmara Kaźmierska sama zdecydowała o odejściu z „Tańca z gwiazdami”. Na chwilę przed tym, jak ogłosiła swoją decyzję, Światu Gwiazd udało się dotrzeć do osoby z produkcji. Edward Miszczak miałby poważny problem, gdyby “królowa życia” została do końca programu. Czego się dowiedzieliśmy?

Iwona Pavlović
18.04.2024 23:13 Nagrał, jak Pavlović komentuje Dagmarę. Po rezygnacji z "TzG" odgryzła się za jej przytyk

Iwona Pavlović bardzo ostro oceniała występy Dagmary Kaźmierskiej w „Tańcu z gwiazdami”. Teraz w sieci pojawiło się nagranie, na którym słychać pierwszą reakcję Czarnej Mamby na odejście uczestniczki. Co powiedziała jurorka?

Iwona Pavlović
18.04.2024 19:36 Reakcja Pavlović na rezygnację Dagmary z "TzG". Krytykowała ją najostrzej. Teraz też miała wiele do powiedzenia

Iwona Pavlović ze wszystkich jurorów najostrzej oceniała Dagmarę Kaźmierską. Kiedy uczestniczka poinformowała o odejściu z „Tańca z gwiazdami”, nie żałowała gorzkich słów Czarnej Mambie. Jak odpowiedziała na nie jurorka?

Widzowie zniesmaczeni słowami Conana po odejściu Dagmary z "TzG!
18.04.2024 19:12 Zrównali Conana z ziemią po jego słowach o rezygnacji mamy z "TzG"! Szok, że Dagmara mu na to pozwoliła

Odejście Dagmary Kaźmierskiej z “Tańca z Gwiazdami” wywołało w sieci ogromne poruszenie. Jej syn Conan również nie mógł powstrzymać się od komentarza. Internauci są oburzeni tym, co powiedział. 

Reakcja Marcina Hakiela na podejście Dagmary Kaźmierskiej z "TzG"
18.04.2024 18:10 Marcin Hakiel reaguje na odejście Dagmary z "TzG"! W końcu mógł powiedzieć, co przeżywał na treningach

Dagmara Kaźmierska była jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek “Tańca z Gwiazdami”, ale posiadała również  grono wiernych fanów. Wielkie zdziwienie spowodowała jej nagła decyzja o odejściu z show. Teraz Marcin Hakiel zareagował na tę sytuację. Co powiedział?

Taniec z gwiazdami
18.04.2024 17:46 Ewa Kasprzyk Dagmarze dała JEDYNKĘ! Sama też zatańczyła w "TzG". Jak była oceniana?

Ewa Kasprzyk jest dziś jurorką w „Tańcu z gwiazdami”. Jednak niecałą dekadę temu sama walczyła o Kryształową Kulę u boku Jana Klimenta. Jak wtedy wypadła?

Dagmara Kaźmierska
18.04.2024 16:37 Histeryczna reakcja internautów po rezygnacji Dagmary z "TzG". Nie do wiary, co wypisują!

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z występów w “Tańcu z Gwiazdami”. Jej decyzja wywołała prawdziwą burzę. Co w komentarzach piszą internauci?

Dagmara Kaźmierska
18.04.2024 15:29 Tylko u nas: Wiemy, która para wraca do "Tańca z gwiazdami" po odejściu Dagmary! Ta decyzja poróżni fanów?

Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w „Tańcu z Gwiazdami”. Jej decyzja wywołała niemałe poruszenie. Wiemy, kto wróci do programu po jej odejściu!

Roksana Węgiel, Dagmara Kaźmierska
18.04.2024 15:07 Roxie reaguje na odejście Dagmary z "TzG". Teraz już wiadomo, co sądziła o jej tańcu

Internauci są w szoku na wieść o rezygnacji Dagmary Kaźmierskiej z udziału w programie "Taniec z Gwiazdami". Celebrytka opowiedziała o poważnych problemach zdrowotnych. W komentarzach od razu rozpoczęła się gorąca dyskusja. Głos zabrała nawet Roksana Węgiel.

"Taniec z gwiazdami"/ Dagmara Kaźmierska/Conan Kaźmierski
18.04.2024 14:39 Conan reaguje na rezygnację Dagmary! Ujawnia, co działo się za kulisami

Dagmara Kaźmierska właśnie przekazała, że rezygnuje z udziału w “Tańcu z gwiazdami”. Jest komentarz jej syna Conana. Co powiedział?

Dagmara Kaźmierska
18.04.2024 14:37 Dagmara Kaźmierska miażdży Iwonę Pavlovic po rezygnacji z "TZG"! Miło już było, teraz czas na prawdę

Dagmara Kaźmierska odeszła z “Tańca z gwiazdami”. W oświadczeniu wideo odpowiedziała na krytykę Iwony Pavlović, z którą musiała mierzyć się co tydzień. To nie są miłe słowa.

None
18.04.2024 14:11 Oficjalne: Dagmara Kaźmierska ODCHODZI z "Tańca z gwiazdami". Tak tłumaczy swoją decyzję

Dagmara Kaźmierska odchodzi z “Tańca z gwiazdami”. Wydała oficjalny komunikat, w którym opowiedziała o kulisach swojej decyzji. Nie zobaczymy jej już w programie.

"Taniec z gwiazdami"
17.04.2024 21:20 Przeprosiny dla Dagmary przed ćwierćfinałem „TzG”. Królowa życia dostała jak w twarz, a teraz triumfuje i ujawnia kulisy

Dagmara Kaźmierska to jedna z najpopularniejszych uczestniczek “Tańca z gwiazdami”. Wyznała, że kolega z programu przeprosił ją za komentarz, który napisał w mediach społecznościowych. O co chodzi? Sprawdzamy!

Dagmara Kaźmierska
16.04.2024 18:35 Dagmara wszystkim zagrała na nosie! Wyrzucą ją z "TzG"? Nie szkodzi, i tak już przeszła do historii show

“Taniec z Gwiazdami”. Dagmara Kaźmierska od początku nowej edycji jest na językach! Królowa Życia wzbudza tak wielkie emocje, że produkcja lepiej nie mogła sobie wymarzyć. Gwiazda niezależnie od końcowego wyniku i tak wejdzie do historii show. Dlaczego?

Taniec z Gwiazdami
16.04.2024 17:37 "TzG". Ciąża zaraz po show. W końcu wszystko wyszło na jaw: "Tyle radości i szczęścia!"

“Taniec z Gwiazdami” to jeden z tych programów, które wywołują wielkie emocje. Okazuje się, że gwiazdy, które biorą w nim udział, przeżywają nie tylko wielką przygodę, ale doświadczają ogromnego szczęścia. U jednej z nich wszystko zakończyło się ciążą tuż po show.

Taniec z gwiazdami
15.04.2024 17:39 Nowe pary w "Tańcu z gwiazdami". W ćwierćfinale zmieni się obsada. Dagmara i Roxie zostaną przyćmione

Przed nami ćwierćfinały programu „Taniec z gwiazdami”. W nadchodzącym odcinku widzów czeka zupełna niespodzianka. Teraz wyszło na jaw, że na parkiecie zatańczą całkiem nowe pary. Co o tym wiadomo?

"Taniec z gwiazdami", fot. KAPiF
15.04.2024 15:23 Romans w "Tańcu z Gwiazdami"? Tabloid przyłapał ich na randce. Nie odrywali od siebie rąk

Jakby mało było emocji związanych z “Tańcem z gwiazdami”, w przestrzeni publicznej właśnie pojawiły się doniesienia o romansie uczestników. To nie pierwszyzna w przypadku popularnego show Polsatu.

Roksana Węgiel, Michał Kassin
15.04.2024 15:17 Roksana Węgiel z rozdzielona z Kassinem w kolejnym odcinku "TzG". Pokaże się u boku innego partnera

Fani Roksany Węgiel i Michała Kassina mają powody do smutku. W przyszłym odcinku nie zobaczymy piosenkarki u boku uzdolnionego tancerza. Wygląda na to, że wszystko z powodu jej ukochanego.

Conan Kaźmierski, Iwona Pavlović, fot. KAPiF
15.04.2024 10:28 Nie pomogła kara od produkcji. Conan podszedł do Pavlovic po tym, jak poniżyła jego matkę. Oto co jej wręczył

“Taniec z gwiazdami” budzi ogromne emocje wśród widzów, ale jak się okazuje - również wśród rodzin uczestników. Conan Kaźmierski po raz kolejny skonfrontował się z Iwoną Pavlović. Co się stało?

Iwona Pavlović, Dagmara Kaźmierska, Marcin Hakiel, fot. KAPiF; canva.com
15.04.2024 09:39 "Chamstwo". Pavlovic oberwało się za to, co powiedziała o Dagmarze. Poniesie nieoczekiwane konsekwencje

Iwona Pavlović surowo ocenia występy Dagmary Kaźmierskiej w “Tańcu z gwiazdami”. Z jej opiniami nie zgadza się jednak duża część widzów. Za słowa z ostatniego odcinka jurorkę mogą czekać przykre konsekwencje. Zapewne nie na to liczyła.

"Taniec z gwiazdami"/ Dagmara Kaźmierska
15.04.2024 09:19 Dagmara odgraża się przed półfinałem "TzG". Jurorzy wyjdą z siebie, gdy dotrzyma słowa

Siódmy odcinek “Tańca z gwiazdami” już za nami. W programie nie brakowało emocji. Dagmara Kaźmierska wdała się w polemikę z jurorami. Obiecała im jedno.

Dagmara Kaźmierska, fot. KAPiF
15.04.2024 08:43 Uczestnicy "TzG" wściekli się po ostatnim odcinku. Poszło o Dagmarę. Rozpętała się burza

Rezultat ostatniego odcinka “Tańca z gwiazdami” wstrząsnął widzami programu. Wielu z nich ma o niego głęboki żal do Dagmary Kaźmierskiej. W sieci nie brakuje gorzkich komentarzy.

"Taniec z gwiazdami"
15.04.2024 08:23 Tak produkcja "TzG" załatwiła Conana. Syna Dagmary spotkała sroga kara za wybryki

“Taniec z gwiazdami” po raz kolejny zaskoczył telewidzów w ostatnim odcinku. Okazało się, że produkcja show ukarała Conana Kaźmierskiego za wcześniejsze zachowania na parkiecie. Szczegóły. 

Taniec z Gwiazdami
14.04.2024 22:13 Dagmarze puściły nerwy po drugim tańcu. Tak odpyskowała jurorom, że w studiu "TzG" zapadła cisza

„Taniec z Gwiazdami”. W siódmym odcinku Dagmara nie miała łatwo. Razem z Marcinem Hakielem zostali zrugani przez jurorów. Sędziowie nie oszczędzili Kaźmierskiej, a punktacja była rekordowo niska.