Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Znany tancerz mówi o partnerowaniu Annie Lewandowskiej. Odpowie na te słowa?
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski 17.06.2024 22:42

Znany tancerz mówi o partnerowaniu Annie Lewandowskiej. Odpowie na te słowa?

Anna Lewandowska tancerz
fot. KAPIF/Instagram

Anna Lewandowska pokochała taniec. Regularnie chwali się nagraniami z sali treningowej. Na łamach “Faktu” pojawił się zaskakujący komentarz znanego tancerza, który mówi o partnerowaniu żonie Roberta. 

Anna Lewandowska ćwiczy bachatę

Anna Lewandowska jest mistrzynią pod wieloma względami. Nie tylko w karaoke okazała się prawdziwą lwicą, ale także doskonale radzi sobie w świecie biznesu. Wszystko czego się dotknie zmienia się w złoto. Jej aplikacje z treningami cieszą się dużą popularnością nie tylko wśród Polek, podobnie jak obozy, z którymi wyruszyła za granicę. Dla niej jednak to za mało.

Po wyprowadzce do Hiszpanii Lewandowska postanowiła poszerzyć wachlarz swoich umiejętności. Królowa polskiego fitnessu zapisała się na kurs tańca. Efekty treningów regularnie pokazuje w mediach społecznościowych. Postępy, jakie poczyniła na przestrzeni miesięcy, robią wrażenie.

Szczególnie do gustu żonie Roberta przypadła do gustu bachata.

Wydało się, co partnerka Ronaldo mówi znajomym o Lewandowskiej. Tak przedstawiła im żonę Roberta Lewandowski skomentował gorące tańce Ani. Komuś pójdzie w pięty

Robert Lewandowski o miłości Ani do tańca

Lewandowska – jak na profesjonalistkę przystało – szlifuje swój warsztat pod okiem eksperta. Ciężko o kogoś, kto lepiej czuje ten pochodzący z Dominikany, bardzo sensualny, wymagający bliskości taniec, niż latynoski tancerz. 

Jak Robert zareagował na nową pasję żony?

Kultura Hiszpanów jest inna. Oczywiście, jak mieszka się w Polsce, jak nie ma się wiedzy i takiego obycia, to trochę się tak patrzy zero-jedynkowo. Nie jesteśmy narodem wyluzowanym, jesteśmy bardziej spięci. Ale gdzieś ten taniec też ćwiczyłem, też brałem w tym udział. Ten taniec, zarówno dla mnie, jak i dla Ani, był kolejnym krokiem w relacji, by odnaleźć coś, co wpłynie na nas jeszcze bardziej pozytywnie – mówił w rozmowie z Moniką Olejnik.

Pasja Ani sprawiła, że podobno ofertę udziału w “Tańcu z gwiazdami” złożyli jej producenci show. To jednak nie wszystko.

Anna Lewandowska w "Tańcu z gwiazdami"? Pojawił się fajny partner

“Fakt” skontaktował się z Jackiem Jeschke, którego poprosił o komentarz na temat ewentualnego udziału Lewandowskiej w popularnym programie. Zwycięzca ostatniej edycji widowiska Polsatu wyznał wprost, że jak najbardziej widzi Anię w stawce, a co więcej marzy o tym, by zostać jej programowym partnerem.

Dla mnie to jest super, że Ania ma taneczną zajawkę. Moim skromnym zdaniem fajnie się w niej odnajduje. Myślę, że duża grupa ludzi chciałaby zobaczyć, jak Anna Lewandowska odnalazłaby się w takim programie, jak "Taniec z gwiazdami". Sam byłbym tego ciekawy. Byłoby mi bardzo miło, gdybym mógł jej partnerować w tańcu – powiedział.

Ania jak dotąd nie wypowiedziała się publicznie, czy w ogóle jest zainteresowana walką o Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych (tyle dostaje zwycięzca). Z pewnością jej obecność w “Tańcu z gwiazdami” podniosłaby oglądalność i sprawiłaby, że gwiazda jeszcze bardziej mogłaby wyeksponować swoje zdobyte w Hiszpanii umiejętności w tańcach latynoamerykańskich.

Zobaczcie też, jak Ania w tańcu radzi sobie z parze z koleżanką:

Anita Sokołowska i Jacek Jeschke, fot. KAPiF
Jacek Jeschke i Anita Sokołowska wygrali ostatnią edycję “Tańca z gwiazdami”, fot. KAPIF
Anna Lewandowska z hiszpańskim tancerzem ćwiczy bachatę, fot. Instagram
Anna Lewandowska z hiszpańskim tancerzem ćwiczy bachatę, fot. Instagram
Anna Lewandowska z hiszpańskim tancerzem ćwiczy bachatę, fot. Instagram
Anna Lewandowska z hiszpańskim tancerzem ćwiczy bachatę, fot. Instagram