Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Informacje > Jednopłciowy ślub gwiazd TVN. Kuligowska pokazała zdjęcia panien młodych
Anna Lipska
Anna Lipska 22.06.2024 18:00

Jednopłciowy ślub gwiazd TVN. Kuligowska pokazała zdjęcia panien młodych

Ślub gwiazd TVN
fot. Instagram

Marta Warchoł i Iwona Widomska wzięły ślub! Zdjęciami z uroczystości podzieliła się Marta Kuligowska. Jak wyglądały panny młode?

Związek Marty Warchoł i Iwony Widomskiej

Marta Warchoł i Iwona Widomska są razem od lat i nigdy nie ukrywały, że są w związku. Mimo to jakiś czas temu media zelektryzowało ich wspólne zdjęcie, na którym stoją złączone w pełnym miłości pocałunku. Dwa lata temu kobiety się zaręczyły, padła wtedy ważna deklaracja. 

7 lat i 364 dni byłam jej dziewczyną, od teraz jestem jej narzeczoną. To było magiczne popołudnie. P.S. Czekamy na zmianę prawa – oświadczyła na Instagramie Warchoł, zaznaczając jednocześnie, że chciałaby legalnie w Polsce móc wziąć ślub z ukochaną.

Marta pracowała jako reporterka programu "Fakty" TVN. Iwona Widomska jest jego producentką. Tam narodziła się ich miłość. Obecnie Warchoł pracuje jako dziennikarka TVN24, a ich uczucie kwitnie. 

W Hollywood huczy o NIM i o Jolie. To romans dekady, a dla Pitta kolejny cios Chora Kate w domu, a William? Nieźle się bawi

Marta Kuligowska pokazała zdjęcia ze ślubu

W końcu panie zdecydowały się na ślub. Zdjęciami z uroczystości pochwaliła się Marta Kuligowska, która z Warchoł i Widomską zna się z pracy. 

Niech miłość kwitnie @iwo.wid i @marta.warhol i zawsze zwycięża, na przekór wszystkiemu. Taki magiczny wieczór wczoraj. Szczęścia Kochane Iwonka i Marta  #loveislove - napisała.

Obie panie pokazały się tego ważnego dla siebie dnia w pięknych białych sukniach ślubnych. Obie miały różowe bukiety kwiatów, a uśmiechy nie schodziły z ich twarzy.  

Posypały się gratulacje pod ślubnymi zdjęciami Warchoł i Widomskiej

Pod postem Marty Kuligowskiej zaroiło się od życzeń dla młodej pary. Jak wiadomo, w Polsce śluby jednopłciowe nie zostały zalegalizowane. Zgodnie bowiem z art. 18 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej: “Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej”, co oznacza, że małżeństwa jednopłciowe nadal nie są uznawane w naszym kraju za dopuszczalne.

Mimo to miłość zwycięża, a pod fotografiami opublikowanymi przez Kuligowską nie brakuje gratulacji. Obie panny młode piękne! Gratulacje!

Gwiazdy TVN wzięły ślub, fot Instagram
Gwiazdy TVN wzięły ślub, fot Instagram
Gwiazdy TVN wzięły ślub, fot Instagram
Gwiazdy TVN wzięły ślub, fot Instagram