Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Kuchenne Rewolucje

Kuchenne Rewolucje

__Kuchenne rewolucje__ - program typu reality show telewizji TVN oparty na amerykańskim formacie Kitchen Nightmares, nadawany od 2010 roku. Premiera programu miała miejsce 6 marca 2010 roku. Gospodynia programu jest niezastąpiona Magda Gessler, która pomaga restaratorom w prowadzeniu lokali gastronomicznych.

Kuchenne rewolucje
04.05.2024 22:35 Gessler za kulisami "Rewolucji". Szokujące wyznanie uczestnika

“Kuchenne rewolucje” bywają problematyczne i burzliwe. Właściciel jednego z lokali, jakie zobaczyliśmy w najnowszej serii, opowiedział, jaka naprawdę jest Magda Gessler na planie. Nie miał zbyt wielu miłych informacji.

Magda Gessler
26.04.2024 08:58 Dramat w ''Kuchennych rewolucjach''. Gessler przerwała program

Magda Gessler zrezygnowała z dalszej pomocy restauracji w Łodzi. Gwiazda ''Kuchennych rewolucji'' odwołała finałową kolację. Jednym z powodów było uzależnienie kucharza. Internauci są oburzeni brakiem pomocy restauratorki. 

Dramat uczestniczki "Kuchennych rewolucji"
11.04.2024 18:46 Wielka tragedia uczestniczki "Kuchennych rewolucji". Naprawa restauracji w cieniu rodzinnego dramatu

W “Kuchennych rewolucjach” często widzowie są świadkami ludzkich dramatów. W 7. odcinku tegorocznej edycji historia pani Jowity sprawia, że łzy same cisną się do oczu. Co spotkało właścicielkę restauracji?

Kuchenne rewolucje
21.03.2024 22:41 Magda Gessler wróciła do lokalu po rewolucjach i wpadła w szał. Zrównała właścicielkę z ziemią! "Nie polecam"

"Kuchenne rewolucje" w ostatnim odcinku zawitały do meksykańskiej restauracji w Rybniku. Magda Gessler robiła, co mogła, by uratować lokal, ale nie spodziewała się, że największym problemem będzie sama właścicielka. Co tam się działo?!

Kuchenne rewolucje
15.03.2024 08:23 Magda Gessler przerwała "Kuchenne rewolucje" i wezwała adwokata. Pierwsza taka sytuacja

“Kuchenne rewolucje” zawitały do jednego z warszawskich lokali. W Karpielówce na Ursynowie Magda Gessler zastała coś, co nie śniło jej się w największych koszmarach. Wezwała na miejsce adwokata.

"Kuchenne rewolucje"
08.03.2024 22:03 Gessler narobiła restauracji problemu po rewolucji. Miał być hit, a tu taka przykrość. Ludzka podłość nie zna granic

“Kuchenne rewolucje” to program, który wywołuje wiele emocji wśród fanów. Magda Gessler od kilkunastu lat pomaga właścicielom odzyskać świetność ich lokali. Jedni z nich pożałowali jednak rewolucji. Co się wydarzyło?

Magda Gessler
06.10.2023 12:17 Wielki skandal w "Kuchennych rewolucjach". Gessler nie wytrzymała. Co tam się działo?!

Wydawałoby się, że widzowie "Kuchennych rewolucji" wiedzieli już wszystkie odcienie Magdy Gessler. Tego jednak się nie spodziewali. Restauratorka została wytrącona zupełnie z równowagi w gdańskim lokalu. Potłuczone talerze to jedynie początek.

Magda Gessler
17.09.2023 14:20 "Wierni chcieliby dotknąć cudu". Magda Gessler czuje się jak święta. Ludzie stoją do niej w kolejkach

Reputacja Magdy Gessler przewyższa większość gwiazd TVN. Restauratorka od lat prowadzi jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w stacji. Jej sława jest ogromna, a ona sama stała się "ikoną". Czy można już mówić o świętości? Gwiazda odpowiedziała. 

Kuchenne rewolucje
29.08.2023 17:37 Bohaterka "Kuchennych rewolucji" zatrzymana! Zaatakowała policjanta i dopuściła się "nieobyczajnego wybryku"

Tak grubo nie było dawno. Uczestniczka programu „Kuchenne rewolucje”, która już w przeszłości dopuściła się bardzo kontrowersyjnych zachowań, teraz może mieć prawdziwe kłopoty z prawem. Bohaterka jednego z odcinków 16. sezonu, w którym Magda Gessler odwiedziła Katowice, została zatrzymana przez policję, ale to był dopiero początek jej wybryków.

Przykre wieści z "Kuchennych rewolucji"
15.08.2023 10:12 Wielka tragedia uczestników "Kuchennych rewolucji". Ogień strawił ich restaurację, ofiara pożaru trafiła do szpitala

Fani programu “Kuchenne rewolucje” doskonale kojarzą lokal Bistro Kolorowe Wazy, który pojawił się w show w listopadzie. Niestety, właśnie przekazano smutne wieści na temat tego miejsca. Odnowiona przez Magdę Gessler restauracja spłonęła w pożarze.

Magdzie Gessler nie udało się pomóc restauracji z Łodzi, fot. kadry z programu "Kuchenne rewolucje"/TVN
11.07.2023 22:47 Magda Gessler drugi raz poległa w tym samym miejscu. I to miesiąc po emisji odcinka

Magda Gessler zakończyła wiosenne “Kuchenne rewolucje” w jednej z łódzkich restauracji. Niestety, po zmianach wprowadzonych przez prowadzącą, lokal poniósł klapę. Tym samym powtórzył los innego baru działającego w pobliżu, któremu również próbowała niegdyś pomóc gwiazda TVN.

"Kuchenne rewolucje"
19.05.2023 17:40 Magda Gessler nie wytrzymała na planie "Kuchennych rewolucji". Z roku na rok coraz ostrzej: "Zwariowałeś?"

Magda Gessler doprowadzona do szału podczas “Kuchennych rewolucji”. W ostatnim odcinku programu gwiazda pojechała do Łomży, gdzie odwiedziła lokalną pierogarnię. Gdy dowiedziała się o tym, ile zarabiają jej pracownicy, wpadła w histerię.Tak dramatycznych scen dawno nie widzieliśmy w show Magdy Gessler. Zdawało się, że restauratorce puściły wszelkie hamulce. Wielka awantura wisiała na włosku.

Magda Gessler
05.05.2023 08:01 "Kuchenne rewolucje". Magda Gessler oburzona stanem restauracji. "W tym baraku popełnia się przestępstwa"

Magda Gessler w programie "Kuchenne rewolucje" podróżuje po całym kraju, by pomóc polskim restauratorom zyskać renomę oraz masę klientów. W poznańskim "Dobrym miejscu" taka misja wydawała się wręcz niemożliwą.Choć nazwa lokalu wskazywałaby na miło spędzony czas przy pysznych posiłkach, jest ona zwodnicza. Na własnej skórze przekonała się o tym Magda Gessler. Restauratorka początkowo załamała się sytuacją właścicieli. 

Kuchenne rewolucje
31.03.2023 09:08 "Kuchenne rewolucje". Zrobili z pora kukłę Magdy Gessler. Gwiazda zareagowała

Magda Gessler w najnowszym odcinku „Kuchennych rewolucji” zawitała do Witnicy. Tam czekała na nią nie tylko sterylna jak prosektorium restauracja, ale i bardzo nietypowa podobizna jej samej. Kukiełka wystylizowana na prowadzącą wykonana była z pora.Witnica to malownicza miejscowość w województwie lubuskim, położona pośrodku rozległych lasów między Kostrzynem nad Odrą a Gorzowem Wielkopolskim. To właśnie tam Magda stoczyła niejedną potyczkę słowną z właścicielami. A jak zareagowała na swoją podobiznę?

Magda Gessler
24.03.2023 10:15 "Kuchenne rewolucje". Magda Gessler obrażona przez właściciela restauracji. "To się źle skończy"

Magda Gessler, w ramach programu “Kuchenne rewolucje”, wybrała się do Wrocławia. Odwiedziła Andrzeja, który wraz z synem Maciejem prowadzi restaurację o nazwie “Margaret”. W lokalu panował chaos, a gwiazda była oburzona słowami, które usłyszała od właściciela. Magda Gessler nie spodziewała się takich zawirowań. Jeszcze nigdy w życiu nie usłyszała od żadnego mężczyzny takich słów. Emocje wzięły górę, a w kuchni zaczęła panować napięta atmosfera. Czy rewolucja doszła do skutku? 

Magda Gessler
03.03.2023 19:04 "Kuchenne rewolucje". Skandal po pierwszym odcinku sezonu, Gessler na skraju wytrzymałości

Na antenie TVN ruszył 26. sezon programu "Kuchenne rewolucje", w pierwszym odcinku Magda Gessler odwiedziła Kraków, od samego początku atmosfera w lokalu będzie nieprzyjemna. "Zabiła pani moją pasję", stwierdzi właścicielka restauracji. Internauci są oburzeni zachowaniem pani Doroty, piszą, że nigdy w życiu tam nie przyjdą. Wiemy, czy rewolucja finalnie się udała.

Magda Gessler
22.02.2023 10:47 Magda Gessler wspomina zmarłą uczestniczkę "Kuchennych rewolucji". Widziała się z nią po programie

Magda Gessler ma na koncie setki rewolucji w polskich restauracjach za sprawą popularnego programu TVN. Z niektórymi uczestnikami utrzymywała kontakt nawet po skończonej przygodzie. Wieść o śmierci restauratorki z Zakopanego bardzo ją zasmuciła.Smutne wieści pojawiły się w mediach społecznościowych lokalu, który został poddany "Kuchennym rewolucjom". Magda Gessler nie tylko dokonała zmian w restauracji, ale poznała również wartościowych pracowników. Informacja o tragedii bardzo ją poruszyła.

Kuchenne rewolucje
20.02.2023 10:51 "Kuchenne rewolucje": Restauracja żegna szefową. "Renata odeszła nagle"

W sieci pojawiła się druzgocąca informacja. Na oficjalnym profilu Karczmy Obrochtówka opublikowano post, z którego dowiadujemy się, że szefowa lokalu nie żyje. Właścicielka wystąpiła w 3. edycji programu “Kuchenne rewolucje” i zapadła w pamięci widzów na długo. W sieci mnożą się kondolencje i wyrazy współczucia dla najbliższych. Nikt nie spodziewał się, że pani Renata odejdzie tak nagle. Miała 51 lat.

Magda Gessler Kuchenne rewolucje
10.09.2022 19:34 Kuchenne rewolucje. Magda Gessler wyznała, co ukrywa w swoich bujnych włosach

Magda Gessler pochwaliła się zdjęciami wykonanymi za kulisami nagrywanego przez nią programu "Kuchenne rewolucje". Przy okazji restauratorka zdradziła jeden sekret, którego nie widać oglądając uwielbiane przez widzów show TVN. Gwiazda wyznała, co kryje się pod jej bujnymi blond lokami.Właścicielka restauracji znana jest ze swojego ciętego języka i bezpośredniego wyrażania swojego zdania. Niejednokrotnie zdarzyło jej się powiedzieć kilka mocnych słów albo zdradzić sekret, o którym do tej pory nikt z jej fanów nie miał pojęcia.Teraz Magda Gessler opublikowała kilka zdjęć z planu na swoim profilu na Instagramie i pokazała, jak przygotowuje się do nagrywania kolejnych odcinków popularnego show "Kuchenne rewolucje". Zdradziła, dzięki czemu telewidzowie nie mają najmniejszych problemów z usłyszeniem wszystkiego, co mówi podczas wizyty w lokalach uczestników.

Magda Gessler "Kuchenne rewolucje"
02.09.2022 15:33 Magda Gessler musiała przerwać "Kuchenne rewolucje", interweniowały służby. Mamy nagranie

Magda Gessler rozpoczęła kolejną edycję "Kuchennych rewolucji" od niespodziewanych "atrakcji". Podczas nagrań lokal odwiedziły służby mundurowe, a goście restauracji i ekipa zostali ewekuowani.Widzowie TVN mogli obejrzeć niedawno pierwszy odcinek popularnego programu rozrywkowego o tematyce kulinarnej. To już 25. odsłona "Kuchennych rewolucji", w których Magda Gessler przemierza kraj, by odmienić los polskich restauratorów. Produkcja już w pierwszym odcinku miała dla widzów masę emocji.

Mirosław Bem
10.08.2022 08:48 Nie żyje uczestnik "Kuchennych rewolucji", Mirosław Bem

Tragiczne informacje dotarły do mediów. Jeden z najbardziej charakterystycznych i zapamiętanych przez widzów uczestników programu "Kuchenne rewolucje" nie żyje. Mirosław Bem prowadził lokal o nazwie Łebska Chata w Łebie.Serwis lebork24.info jako pierwszy poinformował o śmierci Mirosława Bema. O mężczyźnie zaledwie kilka miesięcy temu było wyjątkowo głośno, a media rozpisywały się o potężnym pożarze, w którym spłonęła restauracja pokazana w programie.

Magda Gessler EA
11.06.2022 08:40 Magda Gessler w nowym odcinku "Kuchennych rewolucji". Gdy weszła do kuchni, puściły jej nerwy

Magda Gessler w najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" ostro potraktowała właściciela podupadającej restauracji. Lokal miał spore problemy, by zadowolić podniebienie znanej restauratorki."Kuchenne rewolucje" od kilku lat królują w TVN jako jeden z najpopularniejszych programów o tematyce kulinarnej. Magda Gessler przemierza Polskę, by pomóc restauratorom z podupadającym interesem.Ostatnio zawitała w lokalu "Wilcza 8" w Brzegu Dolnym, gdzie właściciel potrzebował metamorfozy całego wnętrza oraz menu. Okazało się, że współpraca z mężczyzną nie będzie należała do najłatwiejszych.

Kuchenne rewolucje
11.04.2022 11:36 Kto płaci za remont w "Kuchennych rewolucjach"? Magda Gessler opowiedziała o kulisach

Magda Gessler po wielu latach ujawniła, jak wyglądają kulisy powstania "Kuchennych rewolucji". Fani serii mogą być nieźle zaskoczeni szczegółami gastronomicznych metamorfoz.Dwanaście lat temu stacja telewizyjna TVN zaproponowała swoim widzom nowy format programowy polegający na przeprowadzaniu tytułowej rewolucji w niecieszących się sławą restauracjach całej Polski. W rolę prowadzącej wcieliła się charyzmatyczna Magda Gessler, która dzięki kreatywnym pomysłom oraz nieszablonowemu zachowaniu szybko zyskała grono wiernych fanów. To właśnie dzięki "Kuchennym rewolucją" została najsłynniejszą polską restauratorką, a niedawno świętowała również swoje zaręczyny.Po wielu latach spekulacji oraz domysłów na temat powstawania popularnego programu postanowiła odpowiedzieć w mediach społecznościowych na kilka najbardziej nurtujących pytań. Prawda o "Kuchennych rewolucjach" może zdziwić wielbicieli programu.

Kuchenne rewolucje
24.03.2022 10:00 Dantejskie sceny w "Kuchennych rewolucjach". Magdzie Gessler puściły nerwy

W najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler odwiedziła miejscowość Miastko na Pomorzu, w którym zdecydowała się pomóc uratować restaurację "Marysieńska". Podczas wizyty gwiazdy nie brakowało mocnych słów, wzruszających wyznań, rzucania talerzami i zdejmowania młotkiem plakatów ze ściany budynku. Czy Magdzie Gessler udało się uratować restaurację?Magda Gessler znana jest ze swojej ekspresji i mocnych słów, jakie rzuca w kierunku właścicieli miejsc, zgłaszających się do programu "Kuchenne rewolucje". Mimo to nikt tak nie postawi restauracji na nogi jak właśnie gwiazda TVN. Czy tym razem także jej się uda?

Kuchenne rewolucje
24.03.2022 09:58 Tragedia w "Kuchennych rewolucjach". Na jaw wychodzą nowe fakty

Jesienią ubiegłego roku dowiedzieliśmy się o śmierci pani Marzenny, pracownicy Baru "Agata", który przeszedł "Kuchenną Rewolucję" Magdy Gessler. Tragedia mocno dotknęła internautów. Teraz sprawa została ponownie nagłośniona. Pojawiły się nowe informacje informacji odnośnie okoliczności śmierci kucharki. Widzowie TVP, którzy oglądali przemianę baru w Gorzowie Wielkopolskim doskonale pamiętają utalentowaną kucharkę, której dania zachwyciły Magdę Gessler. Wiedzą też jednak, że pierwotne warunki pracy w barze "Agata" były trudne do przyjęcia i sama prowadząca "Kuchennych Rewolucji" postanowiła wpłynąć na menadżerów lokalu. W trakcie programu oglądaliśmy wstrząsające i emocjonujące sceny Zarządzający zespołem pan Bogdan, wypłacił kucharkom zaległe pensje a do restauracji zawitała smaczna, domowa kuchnia. Jak się jednak okazało, na tym problemy pracowników "Agaty" się nie skończyły. Wkrótce rozeszła się tragiczna wiadomość o śmierci bohaterki "Kuchennych Rewolucji"

Kuchenne rewolucje
24.03.2022 09:55 Jak wyglądają kulisy "Kuchennych rewolucji"? O wielu rzeczach widzowie nie wiedzieli

Premiera programu TVN "Kuchenne rewolucje" odbyła się w 2010 roku. Od tego czasu jego prowadząca, Magda Gessler, zjechała już całą Polskę, przeprowadzając zmiany w rodzimej gastronomii. Teraz wyszły na jaw nieznane kulisy produkcji.Powstały już 24 serie programu. Niedawno, bo 3 marca, ruszyła emisja najnowszego sezonu. Nowe odcinki można oglądać na kanale TVN w każdy czwartek o godzinie 21:35 lub na platformie streamingowej Player.

Magda Gessler
24.03.2022 09:51 Niebywałe, kto mógł prowadzić Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler walczyła o posadę

Kultowy program "Kuchenne Rewolucje" zaskarbił sobie serca widzów w całej Polsce. Nieodmiennie kojarzony jest z burzą blond loków i szczerymi, pouczającymi komentarzami Magdy Gessler. Teraz jednak wyszło na jaw, że słynna restauratorka musiała konkurować o tytuł gospodarza show. Trudno uwierzyć, kto mógł zajmować dziś jej miejsce.Magda Gessler i "Kuchenne Rewolucje" wydają się pojęciami niezmiernie bliskimi, niemal synonimami. Słynna restauratorka, ze swoją charyzmą i temperamentem stanowi prawdziwą duszę programu i bardzo trudno wyobrazić sobie, aby jej miejsce miał zająć ktoś inny. Teraz już wiemy, że nie była jedynym pretendentem do tytułu gospodarza.

Magda Gessler
24.03.2022 09:44 Menadżer baru "Agata" wypowiedział się ws. śmierci Marzenny z "Kuchennych rewolucji"

Bohaterka 14 odcinka"Kuchennych rewolucji" Marzenna Koniuszy zmarła kilkanaście dni po wizycie Magdy Gessler w barze "Agata". Po śmierci kobiety zaczęły pojawiać się oskarżenia w kierunku właścicieli lokalu, którzy mieli źle traktować swoje pracownice. Menadżer baru stanowczo jednak temu zaprzecza.Wciąż jest głośno na temat 14 odcinka "Kuchennych rewolucji", który nagrywano w barze mlecznym "Agata" w Gorzowie Wielkopolskim. Bohaterką programu była Marzenna Koniuszy, która przez 40 lat pracowała w barze jako szefowa kuchni. Magda Gessler była zachwycona jej umiejętnościami kucharskimi i talentem do zarządzania. Niestety Marzenna nie zdążyła obejrzeć odcinka "Kuchennych Rewolucji" ze swoim udziałem. Odeszła 20 września, w wieku 59 lat.

  • 1
  • 2