Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Magda Gessler w nowym odcinku "Kuchennych rewolucji". Gdy weszła do kuchni, puściły jej nerwy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 11.06.2022 08:40

Magda Gessler w nowym odcinku "Kuchennych rewolucji". Gdy weszła do kuchni, puściły jej nerwy

Magda Gessler EA
fot. Jakub Kaminski/East News

Magda Gessler w najnowszym odcinku "Kuchennych rewolucji" ostro potraktowała właściciela podupadającej restauracji. Lokal miał spore problemy, by zadowolić podniebienie znanej restauratorki.

"Kuchenne rewolucje" od kilku lat królują w TVN jako jeden z najpopularniejszych programów o tematyce kulinarnej. Magda Gessler przemierza Polskę, by pomóc restauratorom z podupadającym interesem.

Ostatnio zawitała w lokalu "Wilcza 8" w Brzegu Dolnym, gdzie właściciel potrzebował metamorfozy całego wnętrza oraz menu. Okazało się, że współpraca z mężczyzną nie będzie należała do najłatwiejszych.

"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler nie mogła dojść do porozumienia z właścicielem

28-letni menadżer restauracji przez pracowników był uważany przede wszystkim jako dobry znajomy, a nie pracodawca. Niestety przyjacielska atmosfera wśród pracowników nie przekładała się na jakość podawanych dań. Już po pierwszych kęsach Magda Gessler wiedziała, że czeka ją sporo pracy.

To danie dobre dla ludzi ze sztuczną szczęką — mówiła, przełykając jedno z popisowych dań kuchni. "Kuchenne rewolucje" zaczęły się od mocnego akcentu, gdy restauratorka zobaczyła miejsce, w którym powstają dania dla gości. Kelnerzy i kucharze szybko poznali temperament kobiety, gdy ta pozbyła się kilku słoiczków koncentratu buraczanego, rzucając je o podłogę.

Według nowej wizji Magdy Gessler restauracja po przemianie będzie nosiła nazwę "Klucha kluchę pogania" na cześć popisowego dania. To właśnie "kluchy" mają grać pierwsze skrzypce w odmienionym jadłospisie lokalu. Choć właściciel sceptycznie podchodził do pomysłów restauratorki, szybko przekonała go dosadnym stwierdzeniem.

Jesteś apodyktyczny i uważasz, że nikt nie jest mądrzejszy od ciebie. To jest czas kryzysu, a ty masz sposób myślenia, który nie prowadzi do sukcesu. Chcesz mieć Ritza, to się wtedy nie zadawaj z Magdą Gessler — podkreśliła w rozmowie z 28-latkiem.

Magda Gessler stanowczo stawia na swoim

Nie od dziś wiadomo, że ognisty temperament restauratorki jest jej cechą rozpoznawczą. Na własnej skórze przekonała się o tym jedna z internautek, która zarzuciła gwieździe TVN zdobycie sławy bez zapracowania na nią.

Magda Gessler wielokrotnie powtarzała, że "Kuchenne rewolucje" stanowią dla niej swego rodzaju misję poprawy polskiej gastronomii. Przemierzając kraj, dzieli się własnym doświadczeniem i umiejętnościami, by powstawało coraz więcej lokali ze smacznym oraz oryginalnym jedzeniem.

Bezpodstawne oskarżenia internautki rozgniewały restauratorkę, która nie pozwoliła na bezkarne krytykowanie własnego wizerunku. W mediach społecznościowych powiadomiła, że zamierza skierować tę sprawę do odpowiednich organów.

każdym, kto chce mnie zniszczyć, spotkam się w sądzie…!!!!! Do Pani Małgorzaty śle pismo o zniesławienie, a Wam wysyłam mnóstwo dobrej energii — pisała gospodyni "Kuchennych rewolucji".

Magda Gessler
Fragment profilu Magdy Gessler na Instagramie (instagram.com/magdagessler_official/)
Magda Gessler
Fragment profilu Magdy Gessler na Instagramie (instagram.com/magdagessler_official/)
Magda Gessler
Fragment profilu Magdy Gessler na Instagramie (instagram.com/magdagessler_official/)

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Marcin Kwaśny został ojcem. Aktor "Barw szczęścia" i "Stulecia winnych" zdradził imię synka

  2. Ania Bardowska pokazała mamę. Internautki: "Byłam pewna, że to koleżanka"

  3. Widzieliśmy go w serialu "Bulionerzy". Zmarł Zbigniew Osiński

Zapraszamy na naszego Instagrama

Źródło: Se.pl