Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Bohaterka "Kuchennych rewolucji" zatrzymana! Zaatakowała policjanta i dopuściła się "nieobyczajnego wybryku"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 29.08.2023 17:37

Bohaterka "Kuchennych rewolucji" zatrzymana! Zaatakowała policjanta i dopuściła się "nieobyczajnego wybryku"

Kuchenne rewolucje
Uczestniczka "Kuchennych rewolucji" zaatakowała policjanta podczas zatrzymania, fot. KAPiF; facebook.com/tvnpl

Tak grubo nie było dawno. Uczestniczka programu „Kuchenne rewolucje”, która już w przeszłości dopuściła się bardzo kontrowersyjnych zachowań, teraz może mieć prawdziwe kłopoty z prawem. Bohaterka jednego z odcinków 16. sezonu, w którym Magda Gessler odwiedziła Katowice, została zatrzymana przez policję, ale to był dopiero początek jej wybryków.

„Kuchenne rewolucje”: Justyna W. z Katowic zatrzymana przez policję

Choć odcinek z Katowic, w którym Gessler odwiedziła katowicką restaurację „Le Papillon Noir” został wyemitowany kilka lat temu, fani programu do dziś pamiętają jego bohaterkę. Justyna W. stała się antybohaterką licznych komentarzy i relacji.

Właścicielka lokalu w Katowicach nie mogła porozumieć się z Magdą. Śmiała się jej w twarz, za nic sobie miała jej rady, a nawet groziła, że jej „przy*****oli”, a w końcu wyprosiła ją z restauracji w dniu uroczystego otwarcia. Teraz o Justynie W. znowu jest głośno, ale z dużo poważniejszych powodów: wszystko zaczęło się od zaatakowania nożem jej partnera i zatrzymania przez policję. Poniżej szczegóły.

 

Smutny czas w domu Małgorzaty Rozenek! Nikt nie spodziewał się takiego pożegnania, syn gwiazdy opuszcza Polskę

„Kuchenne rewolucje”: uczestniczka zaatakowała policjantów podczas aresztowania

Serwis „Fakt” dotarł do informacji, zgodnie z którymi 25 sierpnia 44-letni partner Justyny W. zadzwonił na policję i poinformował, że kobieta zaatakowała go nożem i jest agresywna. Służby z Jaworzna zareagowały natychmiast. Dane te potwierdza rzeczniczka komendy sierż. sztab. Justyna Wiszowaty.

Na miejscu okazało się, że 42-letnia kobieta jest pod wpływem alkoholu i bardzo się awanturowała. Znieważyła policjantów, a jednego z nich uderzyła w twarz – ogłosiła policjantka w rozmowie z „Faktem”.

Nie myślcie jednak, że to koniec dramatycznych wydarzeń. To dopiero początek.

Kuchenne rewolucje 2.jpg
Bohaterka “Kuchennych rewolucji” została zatrzymana, fot. kadr z programu “Kuchenne rewolucje” 
Kuchenne rewolucje.jpg
Bohaterka “Kuchennych rewolucji” została zatrzymana, fot. kadr z programu “Kuchenne rewolucje” 

„Kuchenne rewolucje”: uczestniczka naprawdę zrobiła TO w radiowozie?!

Kiedy policja aresztowała uczestniczkę programu, okazało się, że ta miała w wydychanym powietrzu aż dwa promile alkoholu. Trafiła do aresztu na 48 godzin, jednak w transporcie na dołek doszło do naprawdę zadziwiającej sytuacji. „Fakt” donosi, że kobieta podobno załatwiła się na siedzenie radiowozu.

Na szczęście jej partner nie odniósł poważnych obrażeń, był jedynie draśnięty nożem w rękę. Justyna W., kiedy tylko wytrzeźwiała, finalnie usłyszała zarzuty znieważenia czterech funkcjonariuszy i naruszenia nietykalności policjanta. Za ten wybryk grożą jej trzy lata więzienia. 

Przyznała się do zarzutów i po czynnościach została zwolniona – mówi rzeczniczka policji, która nie chce komentować doniesień o załatwieniu potrzeb fizjologicznych, przyznaje jednak, że podczas transportu kobiety doszło do „nieobyczajnego wybryku”.

Magda Gessler.jpg
Magda Gessler, fot. KAPiF
Magda Gessler.jpg
Magda Gessler, fot. KAPiF

Źródło: Fakt