Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Rozrywka > Magda Gessler nie wytrzymała na planie "Kuchennych rewolucji". Z roku na rok coraz ostrzej: "Zwariowałeś?"
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 19.05.2023 17:40

Magda Gessler nie wytrzymała na planie "Kuchennych rewolucji". Z roku na rok coraz ostrzej: "Zwariowałeś?"

"Kuchenne rewolucje"
kadry z programu "Kuchenne rewolucje"

Magda Gessler doprowadzona do szału podczas “Kuchennych rewolucji”. W ostatnim odcinku programu gwiazda pojechała do Łomży, gdzie odwiedziła lokalną pierogarnię. Gdy dowiedziała się o tym, ile zarabiają jej pracownicy, wpadła w histerię.

Tak dramatycznych scen dawno nie widzieliśmy w show Magdy Gessler. Zdawało się, że restauratorce puściły wszelkie hamulce. Wielka awantura wisiała na włosku.

Magda Gessler odwiedza Łomżę

Magda Gessler znana jest z tego, że w swoim programie nie bierze jeńców. W “Kuchennych rewolucjach” wielokrotnie mogliśmy zaobserwować wybuchowy temperament najsłynniejszej polskiej restauratorki.

Ostatni odcinek show przejdzie jednak do historii. Gwiazda dosłownie wpadła w szał, gdy przybywszy do jednej z łomżyńskich restauracji dowiedziała się, jakie wynagrodzenie otrzymuje za pracę tamtejsza obsługa lokalu.

Justyna Kowalczyk żegna ukochanego kolejnym wpisem. "Był moim wszystkim"

Magda Gessler wybucha na ekranie

Magda Gessler od razu wiedziała, że czeka ją dużo pracy. Serwowane potrawy nie były smaczne, warunki w kuchni nie napawały optymizmem, a wystrój nie imponował. Czarę goryczy przelała jednak informacja o zarobkach pracowników

Okazało się bowiem, że właściciel lokalu płacił zatrudnianym ok. 12-13 zł za godzinę. Gdy dowiedziała się o tym gospodyni programu, ucięła z nim solidną “pogawędkę” na oczach widzów i obsługi lokalu.

Magda Gessler zaprasza na pierogi do Łomży

- Ty, k***a, zwariowałeś? Nie ma takich cen. To jest złodziejstwo. Nie płaci się tak ludziom - krzyczała na całe gardło Magda Gessler, a jej oczy niemal wychodziły z orbit. Właścicielowi restauracji postawiła warunki dotyczące płac pracowników i choć nie przyszło jej to łatwo, przeprowadziła w lokalu swoją “rewolucję”.

Ostatecznie gwiazda była zadowolona z efektu końcowego. Po ponownych odwiedzinach w “Malowanych Pierogach”, bo tak ochrzciła odmienioną pierogarnię, przyznała, że serwowane dania są smaczne i zachęciła widzów do wizyty.

Zobacz zdjęcia:

Magda Gessler 1.png
kadr z programu “Kuchenne rewolucje”/TVN
Magda Gessler 2.png
kadr z programu “Kuchenne rewolucje”/TVN
Magda Gessler 3.png
kadr z programu “Kuchenne rewolucje”/TVN