Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Tomasz Wolny z "Pytania na śniadanie" dokonał obywatelskiego zatrzymania. "Dużo zaryzykowałem"
Martyna Pałka
Martyna Pałka 19.05.2023 10:38

Tomasz Wolny z "Pytania na śniadanie" dokonał obywatelskiego zatrzymania. "Dużo zaryzykowałem"

Pytanie na śniadanie
fot. kadr z programu "Pytanie na śniadanie"

“Pytanie na śniadanie” po raz kolejny zaskoczyło telewidzów. Tym razem na kanapie show zagościł sam… Tomasz Wolny. Prezenter pojawił się w roli zaproszonego gościa i opowiedział o dokonanym przez niego obywatelskim zatrzymaniu.

Postawa dziennikarza powinna być przykładem dla nas wszystkich. W kultowym show Telewizji Polskiej opowiedział on, co dokładnie spotkało go na drodze.

Tomasz Wolny w charakterze gościa w "Pytaniu na śniadanie"

Program “Pytanie na śniadanie” zawsze zaskakuje różnorodnością tematów oraz interesującymi gośćmi, którzy mają okazję gościć na kanapie i rozmawiać z prowadzącymi. 

Tym razem do studia śniadaniówki TVP został zaproszony jeden z gospodarzy - Tomasz Wolny. Dziennikarz w nietypowej roli opowiedział o sytuacji, która spotkała go na drodze. Okazało się, że prezenter dokonał obywatelskiego zatrzymania.

Justyna Kowalczyk żegna ukochanego kolejnym wpisem. "Był moim wszystkim"

"Pytanie na śniadanie": Tomasz Wolny dokonał obywatelskiego zatrzymania

Tomasz Wolny gościł w studiu swojego własnego show i opowiedział o sytuacji, która spotkała go w piątkowy wieczór. Gdy dziennikarz wracał wraz z dziećmi do domu, nagle zauważył samochód, który poruszał się w dziwny sposób. Z relacji prezentera wynika, że jechał on zygzakiem.

Gospodarz show “Pytanie na śniadanie” postanowił zareagować i zjechał na pobocze razem za podróżującym przed nim samochodem. Okazało się, że kierowca był nietrzeźwy. Na miejscu gwiazdor siłą zgasił silnik i odebrał mu kluczyki, aby uniemożliwić mu dalsze poruszanie się i zagrażanie innym użytkownikom ruchu drogowego.

"Pytanie na śniadanie": Tomasz Wolny uratował innych kierowców

W końcu, po burzliwej wymianie zdań, prowadzący pojazd Ukrainiec dał za wygraną i wspólnie z dziennikarzem poczekał na przyjazd wezwanej przez niego policji, która zajęła się całą resztą.

W studiu programu “Pytanie na śniadanie”, oprócz Tomasza Wolnego gościł również policjant, który opowiedział więcej o tym, czym dokładnie było zachowanie prezentera na drodze i jak bardzo w rzeczywistości pomógł on innym kierowcom.

Okazało się, że dokonał on tak zwanego obywatelskiego zatrzymania, czyli zareagował na nieodpowiednie zachowanie innego kierowcy i dobrowolnie wezwał funkcjonariuszy. Wszyscy obecnie w studiu gorąco zachęcają wszystkich telewidzów do odwagi i reagowania w podobnych sytuacjach.

Zobacz zdjęcia:

Pytanie na śniadanie 2.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie 3.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”
Pytanie na śniadanie 1.jpg
fot. kadr z programu “Pytanie na śniadanie”