Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Pytanie Na Śniadanie

Pytanie Na Śniadanie

Pytanie na Śniadanie – czym jest?

Pytanie na Śniadanie jest czołowym magazynem porannym, emitowanym już od ponad 20 lat. Program emitowany jest codziennie od godziny 7:30 i umila poranki milionom odbiorców przed telewizorami.

  • Tytuł: Pytanie na Śniadanie
  • Gatunek: magazyn poranny
  • Stacja telewizyjna: TVP2, TVP Polonia (od 2010), TVP Wilno (od 2019)
  • Pora emisji: codziennie 7:30
  • Czas trwania odcinka: ok 3,5 godziny
  • Data premiery: 2 września 2002
  • Produkcja: Telewizja Polska
  • Prowadzący: Anna Popek, Małgorzata Opczowska-Łęska, Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek, Robert Rozmus, Robert Koszucki, Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Tomasz Wolny, Maciej Kurzajewski
  • Instagram: @pytanienasniadanie
  • Facebook: @pytanienasniadanie

Przez większość czasu telewidzowie mieli możliwość oglądania programu jedynie na antenie TVP2, jednak od 2013 roku śniadaniówkę można oglądać także na stacji TVP Polonia, a od 2019 roku także na TVP Wilno. Produkcją programu zajmuje się Telewizja Polska. Stanowisko szefowej Pytania na Śniadanie obejmuje Aleksandra Zawłocka – poprzednio szefostwem zajmowała się Katarzyna Adamiak-Sroczyńska. Program nadawany jest na żywo ze studia TVP z siedzibą na warszawskim Mokotowie przy ulicy Woronicza 17.

Pytanie na Śniadanie – przebieg programu

W Pytaniu na Śniadanie poruszane są głównie sprawy życia codziennego. Do każdego odcinka zapraszani są specjaliści z różnych dziedzin oraz nierzadko polskie sławy, po to, by wspólnie z prowadzącymi przedyskutować kilka interesujących tematów, takich, jak wychowywanie dzieci, moda, sport, czy też zdrowie. Całość programu przybiera również formę poradnikową, dzięki której widz często jest bogatszy o nową wiedzę. Dodatkowo w „Pytaniu na Śniadanie” mamy do czynienia z kącikiem kulinarnym oraz prognozą pogody, a całość odcinka zwieńczona jest występami muzyków.

Pytanie na Śniadanie – obsada

Każdy odcinek Pytania na Śniadanie prowadzony jest przez gospodarzy programu. Wśród nich znajduje się Anna Popek, Małgorzata Opczowska-Łęska, Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek, Robert Rozmus, Robert Koszucki, Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Tomasz Wolny, a także Maciej Kurzajewski. Oprócz gospodarzy programu czynny udział w śniadaniówce biorą także udział tacy reporterzy jak Krzysztof Rześniowiecki, oraz prezenterzy pogody, jak np. Aleksandra Kostka.

Wcześniej w rolę prowadzącego wcieliły się między innymi takie osoby jak: Łukasz Nowicki, Przemysław Babiarz, Marzena Rogalska, Marcelina Zawadzka, Katarzyna Dowbor, Marcin Prokop czy Dorota Wellman.

Pytanie na Śniadanie – kontrowersje

W jednym z odcinków Pytania na Śniadanie gościem programu był iluzjonista „Pan Ząbek”. Podczas wykonywania sztuczki przy asyście Marzeny Rogalskiej doszło do wypadku, w którym to iluzjonista nadział na gwóźdź dłoń dziennikarki, która po tym zdarzeniu trafiła do szpitala. Wydarzenie to rozeszło się szerokim echem nawet wśród zagranicznych mediów.

Co ciekawe, wiele osób zaczęło jednak podawać w wątpliwość autentyczność zdarzenia, twierdząc, iż cała ta sytuacja była wyreżyserowana, jednak zarówno Marzena Rogalska jak i iluzjonista zaprzeczają tym spekulacjom.

Pokaż więcej

"Pytanie na śniadanie"
17.04.2024 22:32 Wielki powrót do "PnŚ"! Gwiazda po 7 latach znowu w TVP: "W zgodzie ze sobą mogę"

W sieci pojawiła się informacja, że dziennikarka, która przed laty był gwiazdą programu “Pytanie na śniadanie” powraca do Telewizji Polskiej. O kim mowa? Szczegóły. 

"Pytanie na śniadanie", fot. KAPiF
04.04.2024 14:09 Gwiazda wraca do "Pytania na śniadanie". To nie była długa przerwa. Widzowie mogą świętować

Jedna ze sztandarowych gwiazd “Pytania na śniadanie” powraca do programu. Od jakiegoś czasu nie pojawiała się na wizji. To już pewne. 

Pytanie na śniadanie
28.03.2024 09:37 Prowadzący "PnŚ" musieli przeprosić męża Agnieszki Kaczorowskiej. Na wizji zrobiło się nie zręcznie

Widzowie "Pytania na śniadanie" muszą być przygotowani na różne wpadki w wykonaniu prowadzących. Program emitowany jest na żywo, a o pomyłkę w stresie nietrudno. Na własnej skórze przekonali się o tym nowi prowadzący. Przed kamerami musieli przeprosić męża Agnieszki Kaczorowskiej.

fot. kadr z "Pytania na śniadanie"/TVP
26.03.2024 12:45 Zdumiewające sceny w "Pytaniu na śniadanie". Katarzyna Pakosińska nagle opuściła studio. Co się stało?

Widzowie wtorkowego wydania “Pytania na śniadanie” byli świadkami niecodziennych scen w programie. Podczas show-biznesowego segmentu, Katarzyna Pakosińska zakryła ręką usta i wybiegła ze studia. Co się stało?

Anna Popek
26.03.2024 08:18 Zwolniona z TVP Anna Popek ma już nową pracę. Wiadomo, kto ją zatrudnił

Anna Popek jeszcze do niedawno była jedną z bardziej doświadczonych gwiazd Telewizji Polskiej. Niestety również i ona poddała się zmianom, które zaszły w publicznej telewizji. Długo nie było wiadomo, jak potoczą się losy jej kariery. Teraz jednak mamy okazję ponownie zobaczyć ją na szklanym ekranie. Czym zajęła się po zwolnieniu?

Paweł Małaszyński
24.03.2024 12:26 Paweł Małaszyński w "PnŚ" opowiedział o rozstaniu. "Nie mogłem zostać, bo bym się udusił". Co się stało?

Paweł Małaszyński zagościł przed kamerami "Pytania na śniadanie", by opowiedzieć o pracy i prywatności. Po raz pierwszy tak szczegółowo otworzył się na temat rozstania. Aktor podjął poważną decyzję po 20 wspólnych latach. Co go do tego skłoniło?

Aleksandra Grysz, TVP
13.03.2024 10:06 Gwiazda TVP urodzi tęczowe dziecko. To mówi wiele o tragedii, jaka ją spotkała

Na korytarzach TVP słychać o radosnych nowinach po szeregu zwolnień czołowych gwiazd znanych programów. Teraz szczęśliwymi wiadomościami może pochwalić się ekipa "Pytania na śniadanie". Jedna z prezenterek opowiedziała o swoich doświadczeniach związanych z ciążą. Teraz spodziewa się "tęczowego dziecka". Co to oznacza? 

Tomasz Wolny
03.03.2024 18:07 Tomasz Wolny przed czystkami w TVP uciekł za granicę. Co z dalszą karierą? Oto co opublikował

Tomasz Wolny poszedł na urlop tuż przed czystkami TVP. Nie wrócił już do studia „Pytanie na śniadanie”. Co robił przez ostatnie tygodnie i jakie ma plany? Co z jego karierą? Właśnie zamieścił nowy wpis.

Joanna Górska
01.03.2024 11:47 Joanna Górska atakowana przez gościa programu. Prowadząca "Pnś" zaczęła uciekać. "Boję się".

“Pytanie na śniadanie” doczekało się nowych prowadzących. W piątek program poprowadziła Joanna Górska z Robertem Stockingerem. Jeden z gości napędził gospodyni strachu. Musiała uciekać na drugi koniec studia. 

"Pytanie na śniadanie"
29.02.2024 09:44 Rewolucja w "Pnś". Po wymianie prowadzących kolejne wielkie zmiany. Widzowie mogą być w szoku

W mediach od kilku miesięcy nie ma dnia, by nie pojawiła się informacja odnośnie zmian w Telewizji Polskiej lub tez efektów zaistniałej rewolucji. Teraz okazuje się, że “Pytanie na śniadanie” czekają następne modyfikacje. 

Pytanie na śniadanie
26.02.2024 08:07 "Pytanie na śniadanie" po zmianie prowadzących drastycznie traci widzów. Te wyniki mówią same za siebie

Widzowie TVP od nowego roku zapoznają się z odmienionym porannym programem "Pytanie na śniadanie". Produkcja postanowiła wymienić wszystkie dotychczasowe gwiazdy, zastępując je nowymi twarzami. Jak takie decyzje wpłynęły na odbiór śniadaniówki? Wyniki mówią same za siebie. Popularnemu niegdyś programowi mocno spada oglądalność.

"Pytanie na Śniadanie"
24.02.2024 13:09 Nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie" żegna się z pracą. To już oficjalne

W ostatnim czasie cała Telewizja Polska przechodzi szereg zmian. “Pytanie na Śniadanie” również spotkało się z wymianą kadry. Jeden z nowych prowadzących właśnie na swoich mediach społecznościowych pożegnał się z pracą. Co się stało?

Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło, fot. Instagram
20.02.2024 11:40 Internauci ocenili debiut Pakosińskiej i Wojdyły w "Pytaniu na śniadanie". Zdania są mocno podzielone

Po fali zwolnień w “Pytaniu na Śniadanie” przyszedł czas na debiuty nowych prowadzących. W dzisiejszym wydaniu pierwszy raz widzowie mieli okazję zobaczyć, jak poradzili sobie Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło. Jak ich ocenili?

Fot. KAPiF; canva.com; kadr z programu "Pytanie na śniadanie"/TVP
19.02.2024 13:16 Ogłosili to na sam koniec "Pnś". Wszyscy prowadzący zapowiedzieli nowy duet w śniadaniówce

Już we wtorek w “Pytaniu na śniadanie” zadebiutuje piąta - ostatnia w powstającym składzie - para prezenterów. Pod koniec poniedziałkowego wydania oficjalnie zapowiedziano nowych gospodarzy show.

Pytanie na śniadanie, Eurowizja
19.02.2024 09:04 Kto z Polski na Eurowizję 2024? Steczkowska czy LUNA? Jest już oficjalna informacja

Poniedziałkowy poranek nie mógł się zacząć od bardziej emocjonujących wiadomości. Na antenie "Pytanie na śniadanie" Katarzyna Dowbor wraz z Filipem Antonowiczem przedstawili widzom reprezentanta Eurowizji 2024. To właśnie ta gwiazda w maju pojedzie do Szwecji w naszych barwach.

“Pytanie na śniadanie”
17.02.2024 14:14 Kłótnia w "PnŚ"! Prowadzący nie zapanowali nad gośćmi: "Bez sensu to jest...". Widzowie nie zostawili na nich suchej nitki

W sobotnim wydaniu popularnego programu “Pytanie na śniadanie” doszło do awantury na wizji. Gospodarze nie potrafili zapanować nad zaciekłą dyskusją. O co poszło? Szczegóły.

Sandra Hajduk i Anna Senkara w "Dzień dobry TVN", fot. KAPiF
12.02.2024 08:09 Nowe prowadzące "Dzień Dobry TVN" w odważnych słowach o konkurencji. Ich wyznanie może zaskoczyć wielu

Sandra Hajduk i Anna Senkara to najświeższy “nabytek” porannego programu śniadaniowego “Dzień dobry TVN”. W najnowszym wywiadzie prezenterki nie zawahały się odważnie ocenić swojej telewizyjnej konkurencji. Co powiedziały?

Beata Tadla/ "Pytanie na śniadanie"
11.02.2024 11:54 Beata Tadla tłumaczy się z wpadki w "PnŚ". Tylicki też dołożył do pieca. Działo się!

Beata Tadla już podczas debiutu w “Pytaniu na śniadanie” zaliczyła wpadkę. Jednak jej współprowadzący również popełnił błąd. Oboje odnieśli się do sytuacji. Szczegóły.

Beata Tadla
10.02.2024 22:12 Takiej wpadki w "Pnś" jeszcze nie było. Zawstydzony gość nagle zaczął przepraszać Beatę Tadlę. Jej reakcja? Hit!

Powiedzieć, że w ostatnim czasie program “Pytanie na śniadanie” dostarcza swoim wiernym widzom mocy wrażeń, to tak, jakby nie powiedzieć nic. Podczas ostatniego wydania śniadaniówki po raz kolejny doszło do wpadki. Jak Beata Tadla wybrnęła z niecodziennej sytuacji?

“Pytania na śniadanie”
10.02.2024 19:41 Oglądalność "Pnś" poleciała na łeb, na szyję! Wiemy, przy której parze widzowie najczęściej zmieniali kanał

Właśnie opublikowano najnowszy pomiar oglądalności popularnych programów telewizyjnych. Dane nie są najlepsze dla “Pytania na śniadanie”. Wiadomo, która para przyciągnęła największą, a która najmniejszą widownię przed ekrany odbiorników.

Paulina Krupińska
10.02.2024 10:42 Paulina Krupińska gorzko o zmianach w "PnŚ". Oceniła transfer Stockingera. "Z kolegi stał się..."

Paulina Krupińska wypowiedziała się o zmianach w TVP i transferze Roberta Stockingera do konkurencji. Nie zabrakło mocnych i gorzkich stwierdzeń. Co powiedziała?

Klaudia Carlos w dresie?
09.02.2024 21:13 Klaudia Carlos skrytykowana za strój w "Pytaniu na śniadanie". "Fatalnie was tam ubierają". Słusznie?

Klaudia Carlos została skrytykowana za strój, w jakim poprowadziła “Pytanie na śniadanie”. Internauci wyrazili swoje rozczarowanie, ale zaraz, coś tu jest nie tak!

Krystian Embradora - Pytanie na śniadanie
08.02.2024 14:43 Gwiazda hitu TVN wyżaliła się w TVP. Został zwyzywany. Padły najgorsze obelgi

Gwiazda hitu TVN odwiedziła studio “Pytania na śniadanie”. Tam opowiedziała, co ją spotkało. Aż przykro było słuchać gdy padły słowa o obelgach. 

Aleksander Sikora ocenił nowych prowadzących "PnŚ", fot. KAPiF
05.02.2024 14:16 Zwolniony z "PnŚ" Sikora ocenił nowych prowadzących. Szczerze podsumował zmiany

Aleksander Sikora nie poprowadzi już “Pytania na śniadanie”. Dotychczasowy zespół prezenterów programu został zwolniony i zastąpiony zupełnie nowymi twarzami. Jak obecnych gospodarzy show ocenia była gwiazda porannego formatu TVP?

Olek Sikora
04.02.2024 23:16 Olek Sikora pokazał, jak zaczynał karierę w telewizji. Były prowadzący "PnŚ" zmienił się nie do poznania

Olek Sikora w początkach swojej kariery wcale nie zapowiadał się na gwiazdora z samego szczytu show-biznesowej śmietanki. Jak wyglądały jego początki w telewizji i jak bardzo zmienił się on sam? Mamy zdjęcia.

Pytanie na śniadanie
04.02.2024 13:22 Nowa prowadząca "Pnś" miała raka. Opowiedziała o walce z chorobą. Była pewna, że z tego nie wyjdzie

W niedzielny poranek widzowie "Pytania na śniadanie" zobaczyli na antenie nie tylko parę prowadzących, ale także jedną z nowych prezenterek. Gwiazda opowiedziała w śniadaniówce o walce z poważną chorobą. Bożonarodzeniowy okres był dla niej najgorszy. Wspomnienia z tego czasu wyciskają łzy z oczu. 

Pytanie na śniadanie
04.02.2024 12:18 Ale zaskoczenie! Kolejny nowy duet w "Pnś". Już trwają próby. Kiedy debiut przed kamerami?

Obsada porannego "Pytania na śniadanie" zmienia się na naszych oczach. Widzowie TVP powitali już cztery zaskakujące duety, które przedstawiają najświeższe wiadomości każdego dnia. Produkcja jednak nie poprzestaje na tym składzie. Na horyzoncie pojawiają się kolejne gwiazdy. Kiedy zadebiutują przed kamerami?

Beata Tadla i Tomasz Tylicki
03.02.2024 12:27 Widzowie szybko ocenili nowy duet w "Pnś". Takiej burzy z piorunami dawno nie było

Rewolucja w “Pytaniu na Śniadanie” dalej niesie za sobą głośne komentarze. Widzowie są świadkami pojawienia się nowych prowadzących śniadaniówki. Ostatni debiut należy do Beaty Tadli i Tomasza Tylickiego. Internauci w mgnieniu oka skomentowali ten występ. Nie zabrakło mocnych słów.