Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Pytanie Na Śniadanie

Pytanie Na Śniadanie

Pytanie na Śniadanie – czym jest?

Pytanie na Śniadanie jest czołowym magazynem porannym, emitowanym już od ponad 20 lat. Program emitowany jest codziennie od godziny 7:30 i umila poranki milionom odbiorców przed telewizorami.

  • Tytuł: Pytanie na Śniadanie
  • Gatunek: magazyn poranny
  • Stacja telewizyjna: TVP2, TVP Polonia (od 2010), TVP Wilno (od 2019)
  • Pora emisji: codziennie 7:30
  • Czas trwania odcinka: ok 3,5 godziny
  • Data premiery: 2 września 2002
  • Produkcja: Telewizja Polska
  • Prowadzący: Anna Popek, Małgorzata Opczowska-Łęska, Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek, Robert Rozmus, Robert Koszucki, Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Tomasz Wolny, Maciej Kurzajewski
  • Instagram: @pytanienasniadanie
  • Facebook: @pytanienasniadanie

Przez większość czasu telewidzowie mieli możliwość oglądania programu jedynie na antenie TVP2, jednak od 2013 roku śniadaniówkę można oglądać także na stacji TVP Polonia, a od 2019 roku także na TVP Wilno. Produkcją programu zajmuje się Telewizja Polska. Stanowisko szefowej Pytania na Śniadanie obejmuje Aleksandra Zawłocka – poprzednio szefostwem zajmowała się Katarzyna Adamiak-Sroczyńska. Program nadawany jest na żywo ze studia TVP z siedzibą na warszawskim Mokotowie przy ulicy Woronicza 17.

Pytanie na Śniadanie – przebieg programu

W Pytaniu na Śniadanie poruszane są głównie sprawy życia codziennego. Do każdego odcinka zapraszani są specjaliści z różnych dziedzin oraz nierzadko polskie sławy, po to, by wspólnie z prowadzącymi przedyskutować kilka interesujących tematów, takich, jak wychowywanie dzieci, moda, sport, czy też zdrowie. Całość programu przybiera również formę poradnikową, dzięki której widz często jest bogatszy o nową wiedzę. Dodatkowo w „Pytaniu na Śniadanie” mamy do czynienia z kącikiem kulinarnym oraz prognozą pogody, a całość odcinka zwieńczona jest występami muzyków.

Pytanie na Śniadanie – obsada

Każdy odcinek Pytania na Śniadanie prowadzony jest przez gospodarzy programu. Wśród nich znajduje się Anna Popek, Małgorzata Opczowska-Łęska, Małgorzata Tomaszewska, Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Katarzyna Cichopek, Robert Rozmus, Robert Koszucki, Aleksander Sikora, Tomasz Kammel, Tomasz Wolny, a także Maciej Kurzajewski. Oprócz gospodarzy programu czynny udział w śniadaniówce biorą także udział tacy reporterzy jak Krzysztof Rześniowiecki, oraz prezenterzy pogody, jak np. Aleksandra Kostka.

Wcześniej w rolę prowadzącego wcieliły się między innymi takie osoby jak: Łukasz Nowicki, Przemysław Babiarz, Marzena Rogalska, Marcelina Zawadzka, Katarzyna Dowbor, Marcin Prokop czy Dorota Wellman.

Pytanie na Śniadanie – kontrowersje

W jednym z odcinków Pytania na Śniadanie gościem programu był iluzjonista „Pan Ząbek”. Podczas wykonywania sztuczki przy asyście Marzeny Rogalskiej doszło do wypadku, w którym to iluzjonista nadział na gwóźdź dłoń dziennikarki, która po tym zdarzeniu trafiła do szpitala. Wydarzenie to rozeszło się szerokim echem nawet wśród zagranicznych mediów.

Co ciekawe, wiele osób zaczęło jednak podawać w wątpliwość autentyczność zdarzenia, twierdząc, iż cała ta sytuacja była wyreżyserowana, jednak zarówno Marzena Rogalska jak i iluzjonista zaprzeczają tym spekulacjom.

Pokaż więcej

Magdalena Waligórska
14.07.2024 14:39 Wioletka z "Rancza" wystąpiła w "Pnś" z partnerem. Znacie go z popularnych seriali

Magdalena Waligórska zasłynęła jako Wioletka w “Ranczu”. Teraz pojawiła się w “Pytaniu na Śniadanie” ze swoim partnerem. Okazuje się, że to znany aktor. 

DDTVN, Pytanie na śniadanie
10.07.2024 20:14 Burza o wyniki w "PnŚ". Gwiazdy próbują zamydlić oczy widzom. "Wy tak na serio?"

Nowa ekipa “Pytania na śniadanie” chwali się wzrostem oglądalności. Ale czy słusznie? Sprawdziliśmy, czy rzeczywiście są powody do radości. Widzowie piszą o manipulacji.

Maciej Kurzajewski
08.07.2024 16:07 Kurzajewski odszedł z TVP. Nie do wiary, co się dzieje w komentarzach

Maciej Kurzajewski ogłosił odejście z TVP. Do niedawna pracował tam jeszcze jako dziennikarz sportowy. Jak zareagowali internauci? Nagłe wieści wywołały niespodziewaną reakcję.

Maciej Kurzajewski
08.07.2024 14:49 Kurzajewski odchodzi z TVP. Co dalej? Wymowne oświadczenie mówi wszystko

Maciej Kurzajewski wydał oficjalne oświadczenie, w którym przekazał, że po 30. latach rozstaje się z Telewizją Polską. Dziennikarz zapowiedział również, że czekają go nowe wyzwania zawodowe. Szczegóły. 

Ida Nowakowska
06.07.2024 20:05 Nowakowska przekazała świetne wieści. Jej rodzinę czeka rewolucja

Ida Nowakowska po zakończeniu współpracy z Telewizją Polską na moment zniknęła z przestrzeni medialnej. Właśnie przekazała radosne wieści. Jej bliskich czeka spore wyzwanie. Szczegóły. 

Tomasz Kammel
03.07.2024 17:44 Szefowa "PnŚ" w kłopotach. Minął termin przeprosin Kammela

Burza, która rozpętała się w mediach po komentarzu Kingi Dobrzyńskiej na temat byłych prowadzących “Pytanie na Śniadanie” zaczyna zbierać żniwo. Tomasz Kammel postanowił wytoczyć ciężkie działa i wystosował oficjalne pismo do szefowej programu. Nie zastosowała się do niego. Co teraz?

Pytanie na śniadanie
29.06.2024 10:28 Szefowa "Pytania na śniadanie" odniosła się do zarzutów. Jej wypowiedź tylko zaogni konflikt

Wokół "Pytania na śniadanie" rozpętała się afera. Wypowiedź Kingi Dobrzyńskiej rozpoczęła falę negatywnych reakcji gwiazd i gości śniadaniówki. Relacja jednego z ekspertów wzburzyła internautów. Głos zabrała szefowa. Jak z jej perspektywy wyglądała kontrowersyjna rozmowa? Niektóre szczegóły się nie zgadzają.

PnŚ
28.06.2024 17:06 Sam był zażenowany tym, co powiedział. El Gendy zaliczył wpadkę

W “Pytaniu na Śniadanie” problemy i afery. Czy to przez stres nowi prowadzący popełniają wpadki? W niedawnym wydaniu Robert El Gendy zaliczył niezłe faux-pas. Co powiedział?

Pytanie na śniadanie
28.06.2024 15:03 Gość "Pnś" o kulisach wizyty w śniadaniówce. To się w głowie nie mieści

Ciąg dalszy afery wokół "Pytania na śniadanie". Jeden z zaproszonych gości zdradził kulisy wystąpienia w słynnej śniadaniówce. Pomiędzy nim a nową szefową doszło do poważnego konfliktu. Szczegóły zaskakują. Sprawa zakończy się na sali rozpraw?

Tomasz Kammel zwraca się do nowej szefowej "PnŚ
28.06.2024 14:58 Tomasz Kammel pokazał pismo od prawnika. Nowa szefowa "Pnś" dostała od niego ultimatum

Osttatnio w mediach rozpętała się burza po obraźliwym wpisie nowej szefowej “Pytania na Śniadanie”. Teraz Tomasz Kammel postanowił, że wykona poważny krok w jej stronę. Opublikował pismo od prawnika.

Pytanie na śniadanie
28.06.2024 11:07 Afery wokół "Pnś" ciąg dalszy. Nowa prowadząca: "Jesteśmy okropnie wyzywani"

Nad "Pytaniem na śniadanie" zebrały się czarne chmury. Nowa szefowa śniadaniówki okrutnie podsumowała byłych prowadzących. Wypowiedź rozjuszyła Monikę Richardson, która stanęła w obronie dawnych gwiazd TVP. Obecna prowadząca odpowiedziała na jej post. Tak naprawdę są traktowani prezenterzy programu.

PnŚ
27.06.2024 21:42 Gwiazdy "PnŚ" o nowej szefowej śniadaniówki

W redakcji “PnŚ” przetacza się burza. Afera z nową szefową śniadaniówki TVP zatacza coraz większe kręgi. Kolejne gwiazdy “Pytania na śniadanie” krytykują Kingę Dobrzyńską.

Pytanie na śniadanie
25.06.2024 11:39 Znamy nowego prowadzącego "Pytania na śniadanie". To świetnie znany w branży dziennikarz

Wielkie zmiany w Telewizji Polskiej trwają w najlepsze. Do ekipy “Pytania na śniadanie” dołączył właśnie nowy prowadzący. Najnowszy “nabytek” śniadaniówki TVP prowadził niedawno wielką galę u boku samej Barbary Kurdej-Szatan.

DDTVN, Beata Tadla
24.06.2024 15:11 "DDTVN" zniknęło z anteny a w "Pnś" sceny z Beatą Tadlą

Okazało się, że “Dzień Dobry TVN” nagle znika z anteny. Beata Tadla natomiast dopuściła się zadziwiających rzeczy w “Pytaniu na Śniadanie”. Gość nie mógł uwierzyć w jej prośbę. 

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski
24.06.2024 15:08 Szefowa "Pnś" obrażała widzów, a teraz ujawnia, co Cichopek i Kurzajewski zrobili po zwolnieniu

Ostatnio głośno było o serii zwolnień w “Pytaniu na Śniadanie”. Teraz szefowa programu wyjawiła kulisy tych odejść. Opowiedziała, jak pożegnali ją czołowi prezenterzy. 

Kinga Dobrzyńska, Izabella Krzan
21.06.2024 11:23 Iza Krzan miażdży szefową "PnŚ": "Bierze fejsbunia i zasuwa komentarze". Mówi, kto załatwił jej pracę w TVP

Nowa szefowa “Pytania na śniadanie” zaatakowała widzów i obraziła byłych prowadzących śniadaniówkę – Idę Nowakowską i Tomasza Kammela. W Kanale Zero, w programie emitowanym na żywo, agresywną postawę Kingi Dobrzyńskiej skomentowała zwolniona przez nią gwiazda formatu, Izabella Krzan. 

Kinga Dobrzyńska
21.06.2024 10:46 TVP wydała oświadczenie ws. szefowej "PnŚ", która hejtuje widzów. Tak tłumaczą jej skandaliczne zachowanie

To zaszło za daleko. Telewizja Polska reaguje na szokujące słowa Kingi Dobrzyńskiej o widzach i byłych gwiazdach “Pytania na śniadanie”. Takiego komunikatu nikt się nie spodziewał.

Kasia Dowbor
20.06.2024 22:36 To już oficjalne. Kasia Dowbor znika ze studia "PnŚ"

Kasia Dowbor znika ze studia “Pytania na śniadanie”. Wiadomo, kto zajmie jej miejsce. Co się dzieje z dziennikarką?

Dzień Dobry TVN
20.06.2024 15:06 Wpadka seniorki w "DDTVN". Prowadzący nie wiedział, co zrobić

Prowadzący poranny program "Dzień Dobry TVN" podczas jednego z segmentów miał okazję porozmawiać z seniorami. Jedna z rozmówczyń lekko się zagalopowała i na antenie zaczęła mówić o telewizyjnej konkurencji. Szybko zrobiło się bardzo niezręcznie.

Pytanie na śniadanie
19.06.2024 22:33 Szefowa "Pytania na śniadanie" obraża widzów i byłych prowadzących

Szefowa "Pytania na śniadanie" obraża widzów i byłych prowadzących. Kinga Dobrzyńska w środku nocy weszła w polemikę z internautami. Padło wiele cierpkich słów.

Pytanie na śniadanie, Dzień Dobry TVN
14.06.2024 13:28 "PnŚ" czy "DDTVN"? Co wolą Polacy? Miażdżąca przewaga w wynikach oglądalności

Poranne magazyny poranne dwoją się i troją, by przyciągnąć do siebie widzów. Ostatnie zmiany pokazały znaczącą przewagę jednej ze śniadaniówek. Polacy wolą "Pytanie na śniadanie" czy "Dzień Dobry TVN"? Wyniki mówią same za siebie.

"Pytanie na Śniadanie"
04.06.2024 09:39 Czarne chmury nad "Pytaniem na śniadanie". Produkcja się tłumaczy

Po zmianie prowadzących “Pytanie na Śniadanie” program przeszedł istotne zmiany. Okazuje się jednak, że teraz boryka się z niemałymi problemami.

Anna Lewandowska
29.05.2024 13:47 Gwiazda "PnŚ" zdenerwowała się na wizji. Okropne, co usłyszała o swoim chorym synu

Niecodzienna sytuacja w “Pytaniu na śniadanie”. Anna Lewandowska podczas programu na żywo nie mogła utrzymać nerwów na wodzy. Wszystko przez okrutne pytanie na temat jej chorego syna. Co się stało?

Katarzyna Burzyńska
28.05.2024 15:23 Straciła zęby na wizji. Za wpadką stoi groźny wypadek z udziałem dziecka

Tak spektakularnej wpadki w polskiej telewizji nie było już dawno. Podczas programu na żywo reporterce “Pytania na śniadanie” wypadły przednie zęby. Katarzyna Burzyńska wyjaśniła, jak do tego doszło. Powód jest o wiele bardziej dramatyczny, niż mogłoby się wydawać.

Katarzyna Burzyńska wpadka z zębami
27.05.2024 18:21 Straciła zęby na wizji. Wypadek gwiazdy TVP zobaczyła na żywo cała Polska

Program “Pytanie na Śniadanie” jest emitowany na żywo, a co za tym idzie, często dochodzi do niespodziewanych wpadek. Teraz jednak wydarzyło się coś zupełnie szokującego. Prowadzącej wypadły zęby, tuż przed konferencją.

"Pytanie na Śniadanie"
22.05.2024 14:45 Na tę zmianę czekało wielu widzów "PnŚ". To już oficjalna informacja

Program “Pytanie na śniadanie” stale znajduje się na językach odkąd doszło do wielkich roszad w składzie prowadzących. Teraz zapowiedziano kolejną zmianę, która ucieszy wielu widzów.

Agnieszka Dziekan
17.05.2024 13:13 Następczyni Izy Krzan tak wcześniej zarabiała na życie

Kim jest Agnieszka Dziekan, która zastąpi Izabellę Krzan w “Kole Fortuny”? Wiemy czym zajmowała się w przeszłości. Szczegóły.

"Pytanie na Śniadanie"
16.05.2024 20:10 Uwielbiana gwiazda w "PnŚ". Niespodzianka dla widzów

Jedna z uwielbianych gwiazd pojawi się w “Pytaniu na Śniadanie”. Przygotowała niespodziankę dla widzów. Będą wniebowzięci.