Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > "DDTVN" zniknęło z anteny a w "Pnś" sceny z Beatą Tadlą
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 24.06.2024 15:11

"DDTVN" zniknęło z anteny a w "Pnś" sceny z Beatą Tadlą

DDTVN, Beata Tadla
fot. KAPiF

Okazało się, że “Dzień Dobry TVN” nagle znika z anteny. Beata Tadla natomiast dopuściła się zadziwiających rzeczy w “Pytaniu na Śniadanie”. Gość nie mógł uwierzyć w jej prośbę. 

"Dzień Dobry TVN" i "Pytanie na Śniadanie" rywalizują od lat

Zarówno “Pytanie na Śniadanie” jak i “Dzień Dobry TVN” zaczęły swoją emisję na początku XXI wieku i szybko zdobyły sobie przychylność widzów. Z biegiem czasu jednak stały się silnymi konkurentami, które nadal rywalizują o uwagę widowni.  

W ostatnich miesiącach obserwowaliśmy istotne zmiany, które wpłynęły na percepcję obu programów. W programie "Dzień Dobry TVN" pożegnano Małgorzatę Rozenek, Agnieszkę Woźniak-Starak, Anię Kulczyńską oraz Andrzeja Sołtysika. Obecnie w porannych wydaniach występują Dorota Wellman i Marcin Prokop, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński oraz Anna Senkara i Sandra Hajduk-Popińska. Mimo znanych nazwisk nie brakuje tu również niespodziewanych zmian.  

Program "Pytanie na śniadanie" natomiast w październiku dokonał całkowitej wymiany prezenterów. Pożegnano m.in. Kasię Cichopek, Macieja Kurzajewskiego, Tomasza Kammela, Aleksandra Sikorę i Małgorzatę Tomaszewską. Zastąpili ich nowi prowadzący: Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Joanna Górska i Robert Stockinger, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz, Beata Tadla i Tomasz Tylicki oraz Katarzyna Pakosińska i Piotr Wojdyło.

Widzowie “DDTVN” nagle zostali zaskoczeni zmianą emisji. 

Gwiazda "PnŚ" zdenerwowała się na wizji. Okropne, co usłyszała o swoim chorym synu Straciła zęby na wizji. Wypadek gwiazdy TVP zobaczyła na żywo cała Polska

"DDTVN" nagle zniknęło z anteny

W tym roku, jak każdego, "Dzień dobry TVN" przerywa emisję na okres wakacyjny. W piątek Paulina Krupińska-Karpiel i Damian Michałowski potwierdzili te wieści. Zapewnili, że ostatni odcinek przed wakacjami został już wyemitowany w tym tygodniu. Program pojawił się jeszcze w sobotę 22 czerwca oraz w niedzielę 23 czerwca, ale od poniedziałku 24 czerwca zniknął z ramówki. 

Co teraz? Gospodarze zapewniają widzów, że nie znikają na zawsze. Wrócą w nowym czasie nadawania "Dzień dobry wakacje", który startuje 29 czerwca. Nowa audycja będzie dostępna każdą sobotę i niedzielę. Informacje te zostały potwierdzone przez branżowy serwis Press, który podał, że TVN planuje wyemitować osiemnaście odcinków tej specjalnej wersji programu podczas wakacyjnej przerwy. W dni powszednie stacja zastąpi "Dzień Dobry TVN" powtórkami swoich popularnych paradokumentów, takich jak "W11" i "Detektywi".

Na kolejny odcinek programu Dzień Dobry Wakacje zapraszamy już w kolejny weekend, 29 i 30 czerwca. Bądźcie z nami! Dzień Dobry TVN na antenie TVN od godziny 8:45. Zapraszamy serdecznie! Do zobaczenia!  — można przeczytać na oficjalnej stronie śniadaniówki.

Tymczasem w “PnŚ” doszło do niemożliwych scen.

Beata Tadla zażenowała eksperta swoją prośbą

Dzisiejsze poranne wydanie słynnego programu Telewizji Polskiej przyniosło mnóstwo emocji i niezapomnianych chwil. Na początku dnia Beata Tadla oraz Tomasz Tylicki serwowali widzom szereg ciekawych tematów. Dowiedzieliśmy się m.in. o tajemniczym kwiacie paproci, poznaliśmy inspirującą historię pani Gabrieli, która adoptowała dziewczynkę z Senegalu, oraz zgłębiliśmy tajniki "sportu królów" czyli polo. 

Jednak największe zainteresowanie wzbudziła scena, do której doszło podczas wizyty jednego z gości programu. Beata Tadla zaskoczyła swoją nietypową prośbą skierowaną do gościa.  W dzisiejszym wydaniu "Pytania na śniadanie" w studiu pojawiły się osoby zajmujące się budową budek lęgowych dla ptaków. Prowadzący nie tylko rozmawiali z ekspertami w tej dziedzinie, ale także spróbowali sami zbudować takie lokum dla zwierząt, w towarzystwie zaproszonych dzieci.  

W pewnym momencie Tomasz Tylicki wspomniał o tym, że dudek, próbując uchronić się przed drapieżnikiem, udaje węża, co ma odstraszyć niebezpieczeństwo. Beacie Tadli spodobał się ten pomysł do tego stopnia, że zaczęła mocno zachęcać zaproszonego eksperta do jego przedstawienia.

Marek, pokaż nam! Pokaż dudka, który udaje węża, bo to jest podwójna trudność - nawoływała dziennikarka.

Gość programu "Pytanie na śniadanie" nie zgodził się na nietypową prośbę Beaty Tadli. Wyraźnie zdziwiony jej zachowaniem, stanowczo odmówił. Natychmiast zmienił temat, skupiając się na zachowaniu ptaków w sytuacjach zagrożenia.

Obiecałem, że nie będę pokazywać dudka na wizji, więc tego nie zrobię, natomiast faktycznie udają one węże i to też jest taki element, z którego naśmiewam się w książce - przyznał zaskoczony ekspert.

"Dzień Dobry TVN", fot. KAPiF
Beata Tadla, fot. KAPiF
Beata Tadla, fot. KAPiF