Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Straciła zęby na wizji. Wypadek gwiazdy TVP zobaczyła na żywo cała Polska
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 27.05.2024 18:21

Straciła zęby na wizji. Wypadek gwiazdy TVP zobaczyła na żywo cała Polska

Katarzyna Burzyńska wpadka z zębami
fot. KAPiF

Program “Pytanie na Śniadanie” jest emitowany na żywo, a co za tym idzie, często dochodzi do niespodziewanych wpadek. Teraz jednak wydarzyło się coś zupełnie szokującego. Prowadzącej wypadły zęby, tuż przed konferencją.

Zmiany w "Pytaniu na Śniadanie"

Ostatnio doszło do istotnych zmian w programie "Pytanie na Śniadanie" nadawanym przez Telewizję Polską, spowodowanych dalszymi skutkami po niedawnych wyborach parlamentarnych. Władze podjęły szybkie kroki w celu przeprowadzenia restrukturyzacji. 

Niestety, niedawno program został dotknięty masowymi zwolnieniami, co wywołało oburzenie większości jego fanów, gdyż żaden z dotychczasowych prowadzących nie pozostał w składzie. Telewizja Polska zdecydowała się rozwiązać umowy z takimi osobowościami jak: Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski, Tomasz Wolny, Ida Nowakowska, Robert Koszucki, Małgorzata Opczowska, Tomasz Kammel, Izabella Krzan, Małgorzata Tomaszewska oraz Olek Sikora.

Kto pojawił się na ich miejscu?

Beata Tadla poprowadzi "Pytanie na śniadanie"? Nie zgadniecie, kto będzie jej towarzyszył Kim jest Filip Antonowicz? To telewizyjny debiut nowego prowadzącego "Pytanie na śniadanie"

Nowi prowadzący "PnŚ"

Dotychczas w programie "Pytanie na Śniadanie" mieliśmy okazję zobaczyć debiuty takich par prowadzących jak: Robert Stockinger i Joanna Górska, Klaudia Carlos i Robert El Gendy, Katarzyna Dowbor i Filip Antonowicz oraz Beata Tadla i Tomasz Tylicki. Najnowszy debiut należy natomiast do Katarzyny Pakosińskiej i Piotra Wojdyło. Internauci wyrażali bardzo zróżnicowane opinie na temat ich występu. 

Część nadal nie może się pogodzić ze zwolnieniem dotychczasowych prowadzących "PnŚ". Inni zaś entuzjastycznie przyjęli wprowadzone zmiany.

Ostatnio w “Pytaniu na Śniadaniu” wydarzyła się niebywała sytuacja. Na wizji jedna z gwiazd straciła zęby. 

Prowadzącej "PnŚ" wypadły zęby na antenie

W kwietniu Katarzyna Burzyńska dołączyła do zespołu programu "Pytanie na śniadanie". Początkowo krążyły plotki, że może ona zostać nową prowadzącą programu. Ostatecznie jednak przyjęła rolę nowej reportażystki w tym programie. 

W ostatnim wydaniu programu Kasia zajmowała się relacjonowaniem wydarzeń w "Pytaniu na śniadanie", w tym również dancingiem międzypokoleniowym, gdzie rozmawiała z emerytami. W trakcie jednej z tych rozmów niespodziewanie z ust wyleciały jej dwa przednie zęby. Zdezorientowana prezenterka próbowała ukryć twarz i zaczęła szukać tego, co jej wypadło.

O Jezu, o Jezu. Przepraszam, wypadły mi zęby - powiedziała Burzyńska.

Również starszy mężczyzna, z którym rozmawiała, był zdezorientowany i spojrzał w dół, zaskoczony tym nieoczekiwanym zdarzeniem.

Do wypadku Kasia odniosła się w jednym z wpisów na Instagramie:

A tak serio, wypadł mi Invisalign, aparat ortodontyczny, który noszę od dłuższego czasu, żeby skorygować zgryz. Okazuje się, że nawet on sprawia problemy. Ale uważam też, że jego noszenie nie jest powodem do wstydu – zwierzyła się fanom.

Później miała miejsce konferencja “Pytanie na Śniadanie”. Pojawiła się na nim również Katarzyna Burzyńska. Jak się okazuje, już w pełnym uzębieniu. Szczerze uśmiechała się do kamery i nie było śladu po porannej wpadce. Zdjęcia poniżej.

Katarzyna Burzyńska, fot. KAPiF
Katarzyna Burzyńska, fot. KAPiF
Katarzyna Burzyńska, fot. KAPiF
Katarzyna Burzyńska, fot. KAPiF