Telewizja.Swiatgwiazd.pl > Programy poranne > Wpadka prowadzącego "Pytanie na śniadanie". Tak się zapędził, że musiał przepraszać na wizji
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 22.04.2024 11:15

Wpadka prowadzącego "Pytanie na śniadanie". Tak się zapędził, że musiał przepraszać na wizji

"Pytanie na śniadanie", screen: TVP
screen: TVP

Widzowie poniedziałkowego wydania “Pytania na śniadanie” byli świadkami wpadki, do której doszło w programie na żywo. Zakłopotany Filip Antonowicz musiał przeprosić gościnię show.

"Pytanie na śniadanie" w nowej odsłonie

W związku z planami gruntownego odświeżenia w Telewizji Polskiej, jakie jeszcze przed wyborami parlamentarnymi ogłaszał obecnie rządzący obóz koalicyjny, pod koniec grudnia ubiegłego roku rozpoczęto proces przemian w medium.

Składała się nań również wymiana obsadowa, która dotknęła również programów rozrywkowych. Z “Pytaniem na śniadanie” pożegnali się wszyscy dotychczasowi gospodarze i zastąpieni zostali przez zupełnie nowe postaci.

Jedną z par zostali znana z “Naszego nowego domu” Katarzyna Dowbor oraz dziennikarz Radia Eski i raper Filip Antonowicz.

Tak Prokop przywitał widzów "DDTVN". Doszło do scen przed budynkiem śniadaniówki Wielki powrót do "PnŚ"! Gwiazda po 7 latach znowu w TVP: "W zgodzie ze sobą mogę"

Filip Antonowicz i Katarzyna Dowbor w "Pytaniu na śniadanie"

Początkowo w sieci panowały dość mieszane opinie na temat duetu Katarzyny Dowbor i Filipa Antonowicza. Wielu internautów zarzucało parze “brak chemii” i wskazywało na zbyt dużą różnicę wiekową pomiędzy prezenterami.

Wkrótce negatywne opinie ustąpiły jednak tym pozytywnym, a czas sprawił, że gospodarze odnaleźli wspólny rytm, stając się dziś jedną z najciekawszych par w śniadaniowym programie TVP.

Okazuje się jednak, że nawet ulubieńcy widzów nie są w stanie ustrzec się drobnych potknięć i wpadek. Jedna z nich przydarzyła się w poniedziałkowym wydaniu “Pytania na śniadanie”. Filip Antonowicz był bardzo zakłopotany.

Wpadka w "Pytaniu na śniadanie"

Jedną z gościń w poniedziałkowym wydaniu “Pytania na śniadanie”, prowadzonym przez Filipa Antonowicza i Katarzynę Dowbor była influencerka Natalia Sekuła, którą szersza publiczność zna pod nickiem “mojaskora_i_ja”. Przedstawiając gwiazdę, prezenter nieopatrznie pomylił jej nazwisko.

Natalia Liwka, która jest naszym gościem… - zaczął gospodarz porannego show TVP.

Szybko poprawiony został przez samą zainteresowaną, a będąc nieco zakłopotanym, postanowił przeprosić za swoją wpadkę.

Właśnie mówiłem... Naprawdę? Przepraszam cię, napisałem drukowanymi i źle przeczytałem - tłumaczył Filip Antonowicz.

Filip Antonowicz
Filip Antonowicz, fot. KAPiF
Filip Antonowicz
Filip Antonowicz, fot. KAPiF